100 перших днів конотопського мера

Тема в разделе "Политика", создана пользователем CVU, 19 ноя 2015.

Метки:
 1. CVU

  CVU Без підпису

  Таку тему створив на новому форумі. Щось активність низька. Спробуємо поговорити тут?
  Це вже стало традицією в Україні підводити діяльності перших 100 днів перебування на посаді виборних осіб. Тож нічого нового. Але тут ще не було.
  Влітку в Сумах я зустрічався із керівниками інтернет-проекту "Слово і діло". Цікава ідея у них. Вони відслідковують публічні виступи, висловлювання тощо цих осіб і прирівнюють їх до передвиборчих програм. Ну, як казала моя мама: слово не горобець, вилетить - не спіймаєш.
  Ну от, давайте тут збирати всі обіцянки, справи новообраного мера Конотопу. А потім підіб'ємо підсумки, запитаємо з нього про виконання обіцянок тощо.
  Поїхали?
   
 2. Тигренок

  Тигренок Мама

  А он цирк обещал? а то уже начал выполнять))
   
 3. CVU

  CVU Без підпису

  Та ото ж - арену не збудував, а цирк вже є ...
   
  Tauron, Абориген, Vladimir и ещё 1-му нравится это.
 4. vai

  vai Велосипедист

  Я від політики далека людина. Але просто цікаво, чому почали рахувати обіцянки Семеніхіна? А Дзедові обіцянки рахували? А Порошенкові? .... ;)
   
 5. Capitoshechka

  Capitoshechka хфошистонаціоналістобєндєравєц

  І що далі? Хочете я відразу скажу, яку відповідь ми отримаємо? А відповідь буде приблизно такою: "Ну нє шмог я, нє шмог!!"
  І буде як завжди казки розповідати - то яйця йому заважали, то ще щось (хтось). І буде як не срачка, то пердячка
   
 6. CVU

  CVU Без підпису

  Ну-у, якщо не справиться, ці записи допоможуть проаналізувати причини, спрогнозувати наслідки, застерегти від помилкових кроків, нездійсненних обіцянок тощо інших, і нас, як виборців, у тому числі. А може це - наше обговорення - допоможе чинному меру змінити свою поведінку, бути обережнішим як у обіцянках, так і у діях на посаді.
  Давайте не будемо такими упередженими. Подобається, не подобається комусь Семенихін - він є мер міста. Молодий. Нехай працює і покаже, що здатен до роботи не лише язиком.
   
  Последнее редактирование: 20 ноя 2015
  sirko нравится это.
 7. CVU

  CVU Без підпису

  Порошенка рахують і без нас. Дзеда не рахували, бо він нікому не був цікавий.
   
 8. Швондер

  Швондер Его Огурейшее Величество

  а почему он все время в форме ходит?
   
 9. GOR

  GOR Профессионал

  Он хочет быть похож на великого ЧЕгевару.
   
 10. Capitoshechka

  Capitoshechka хфошистонаціоналістобєндєравєц

  Не смішіть мене.
  Пам’ятаєте, колись була тема "КТО ЛУЧШЕ - ДЗЕД ИЛИ ОГРОХИН?" І в цій темі були викладені прямі докази, скільки Ваня свого часу вкрав грошей на каналізаційному колекторі на житловому масиві. Нагадаю: був викладений відеозапис, де Іван дає інтерв’ю і озвучує суму, яка була "освоєна минулого року" (понад мільйон), а після цього інтерв’ю я своїми руками на свій мобільний телефон зафоткав що ж саме було зроблено і виклав на форумі.
  Як показують вибори 25 жовтня, нашим виборцям все це до дупи. Вони продовжують горлати: "він хазяїн. він хоч і крав, але і для міста щось робив. і т.д. і т.п." І те, що Іван був другим - багато про що говорить
   
  sirko нравится это.
 11. CVU

  CVU Без підпису

  Я пам'ятаю той факт.
  Ну так а що тепер? Обрали ж. І ті, хто голосував, і ті, хто не пішов на вибори - всі разом. Я голосував за Інну. Був у їх офісі, бачив роботу штабу, команду - мені сподобалося.
  Ну і? Знову гострити сокиру? Так у гарного хазяїна вона повинна бути завжди гострою. А хазяїн у місті не мер, а громада. Яка тимчасово ввірила меру представляти її інтереси. Не оправдає довіру - ... Давайте отут і покажемо, що сокира у нас завжди гостра.
   
  Инна_27, Magnum и sirko нравится это.
 12. Capitoshechka

  Capitoshechka хфошистонаціоналістобєндєравєц

  Цікаво, яким чином? Я обома руками ЗА гостру сокиру. Але в прямому сенсі цих слів. Інших варіантів я просто не бачу. Чим закінчилася відставка Дзеда нагадувати не буду. Бо наш суд - самий гуманний суд в мірє.
   
  Юр4ик нравится это.
 13. Юр4ик

  Юр4ик Профессионал

  Однозначно, лайк!
   
 14. CVU

  CVU Без підпису

  Відставка Дзеда закінчилася бездарністю її організаторів (юридичною безграмотністю) + договорняком - системна хвороба всього нашого суспільства, читайте скинуту мною публікацію в ДТ. Та про це говорять всі, хто знає Україну взагалі. Суд просто був стороною у цьому договорняку - я так думаю.
  Сокира у дурних руках, та ще й гостра - і що?
   
 15. Capitoshechka

  Capitoshechka хфошистонаціоналістобєндєравєц

   
  Швондер нравится это.
 16. CVU

  CVU Без підпису

  Щось я так і не вловив зв'язок із сокирою і китайськими успіхами - ?
   
 17. vai

  vai Велосипедист

  Та шо ж тут не зрозумілого: мочканути треба 10 тис чиновників ;)
   
 18. CVU

  CVU Без підпису

  Нам це не вперше. Але ж ми не китайці. Сьогодні мочконемо одних, завтра насаджаємо таких же самих. А ті понатягують знову своїх братів, кумів ...
  Скажіть, хто у Конотопі заважав висувати, обирати мера, раду? Ніхто! Обрали те, що обрали. Ну?
   
  sirko нравится это.
 19. Life 's a Bitch

  Life 's a Bitch Мастер

  Голосували основна маса особи 40+. Низька явка виборців. Аполітичні люди, що довіряють популістичним обіцянкам. Ось і вибрали гарного і скандального легіня...
  А ті хто забив і не голосував, тепер в шоці від того хто є мером... Так хто їм тепер винен.
  А щодо мера, то тепер відповідати за свої слова буде сам... Я думаю через рік - півтора у нашого нового очільника варто спитати чого арматурний чи кемз ще у приватній власності, чи хто виграє тендер на вивіз сміття, чи буде в неї власний парк сміттєвозів... Поживемо побачимо, в якій тональності співати буде,:eek: ще рано про все говорити. Але мені вже не подобається зявзяте нав*язування української мови всім... Ну не так потрібно популяризувати мову, не такими способами як він це робить... Власне багато ще плюх йому можна вже виписати за місяць. Поживемо рік - побачимо.
   
  Абориген, sirko и CVU нравится это.
 20. Capitoshechka

  Capitoshechka хфошистонаціоналістобєндєравєц

  Сокири на всіх вистачить
   

Поделиться этой страницей