100 перших днів конотопського мера

Тема в разделе "Политика", создана пользователем CVU, 19 ноя 2015.

Метки:
  1. CVU

CVU Без підпису

Та я все утримуюся, поки що, від коментарів. Але - імітації бурхливої діяльності багато, а завершених справ - ... :-(

2. DRONe

DRONe Мастер

Рано я обрадовался. Вырезать то вырезали, а вот закатать вырезанное в уровень - это не, это высшая тригонометрия мля. Заляпали в лучших традициях тяпляпычей.

Ее не трогали ЕМНИП с приезда Ющенко в 2009-ом. На примыкании Кочемазова к Конотопских Партизан повыбивало ямы + разный уровень асфальта.

3. Так пацани молодi ж! Але лапками махають, масло збивають. Побачимо якої буде якості...

4. CVU

CVU Без підпису

Молоді - це 18-25, ну нехай до 30 років. Я у свої 33 керував крупним підприємством і літав над тайгою на персональному гелікоптері. А це - це покоління лавочників. Хотілося б вірити, але ...
    Що там бачити - наче й почини якісь є, але халтура на кожному кроці. Останнє переплутання Виговського з Гуляйницьким - від такого стиду самі б порозбігатися повинні. Та сумніваюся, що у них взагалі є відчуття сорому / стиду.

Последнее редактирование: 16 июл 2016
  5. DRONe

DRONe Мастер

Пацаны думают что они в молоке, а они в паутине. Чем больше дергаешься, тем больше запутываешься. Здесь нужно гордиево решение.

6. www400

www400 Профессионал

Саме це і є проблема. Я заходив в депо КТУ і бачив, що мусять робити з колесами. Наварюють електрозваркою прути один в один на робочу поверхню коліс і потім на великому токарному пробують зробити кругле і гладеньке. Але надовго не хватає. З залізниці не підходять- буде високо :) . От і хай думають...

7. Сергей

Сергей Новичок

Ну в Киеве уже не меньше 4 лет ездят и нормально. Значит проблема решаемая

8. www400

www400 Профессионал

В Києві "чехів" з початку 70-х. бачив. Там відпрацьована технологія. Хоча наша пітора метрова вісь і чеські круглі колеса ....Якщо підійдуть.

9. www400

www400 Профессионал

wp_ss_20160725_0002.png wp_ss_20160725_0002.png Я вибачаюсь, вирішив уточнити про Татру-3. І виявляеться, Т-3 випускали під колії трьох типів, під нашу в тому числі.

10. Сергей

Сергей Новичок

Ну скажу, что все что выпустили под нашу ширину находится примерно в таком состоянии upload_2016-7-25_9-10-51.png
    А б/у из Европы выглядит примерно так
    upload_2016-7-25_9-11-47.png upload_2016-7-25_9-12-33.png
    Первый вариант это Татра Т3 из Германии (недавно купил Днепропетровск себе) второй вариант из Чехии (активно покупает Киев).

11. DRONe

DRONe Мастер

Неожиданно первый снег, похоже, оказался ожидаемым. Даже в частном секторе дороги почистили.

Поделиться этой страницей