16-и,25-и, 45-летних могут оштрафовать

Тема в разделе "Новости", создана пользователем paul, 7 июн 2013.

1. paul

paul Гость

ГАРЯЧА ЛІНІЯ
    НЕВЧАСНО ЗВЕРНУВСЯ ЗА ПАСПОРТОМ АБО
    НЕ ВКЛЕЇВ ФОТО - ЗАРОЖУЄ ШТРАФОМ
    -Мені скоро виповнюється 25 років, тож до громадянського паспорту відповідно до віку необхідно вклеїти нове фото, - звертається на гарячу лінію мешканець. - Чув, якщо вчасно це не зробити, це загрожує накладенням штрафу. Чи не можна отримати роз’яснення з цього приводу, зокрема про те, які терміни відводяться для цього?
    Відповідаючи на запитання, варто відзначити, що донедавна зазначеними питаннями займалася служба, що по простому в народі називалася «паспортний стіл». А офіційно вона звучала як ВГІРФО – відділи у справах громадянства , міграції та реєстрації фізичних осіб, які функціонували при Міністерстві внутрішніх справ. Нині, відповідно до європейських норм, ця організація виведена з підпорядкування МВС і як новостворена з 1 серпня 2012р. носить назву Державна міграційна служба України. Проте, як і раніше, розміщується вона в Конотопі по вулиці Генерала Тхора,4. Як повідомив Олег Рибалко, начальник міськрайвідділу управління державної міграційної служби (УДМС), згідно із нормами законодавства, особи, які досягли 25-и та 45-річного віку, протягом місяця з дня народження мають вклеїти в паспорт громадянина України нову фотокартку, відповідно до віку людини – так як без цього паспорт вважається недійсним. А проживання за недійсним паспортом тягне за собою адміністративну відповідальність, передбачену статтями Кодексу України про адміністративні правопорушення (№8073-Х від 07.12.1984). Вклеювання до паспорта нових фотокарток при досягнення 25-и та 45-річного віку провадиться у п’ятиденний термін.
    Також необхідно звернути увагу, що після досягнення 16-річного віку кожна молода людина зобов’язана отримати паспорт громадянина України. Для цього потрібно звернутись до фахівців Конотопського міськрайонного відділу УДМС впродовж місяця після дня народження, надати відповідні документи 9 особисто заповнену заяву встановленого зразка, свідоцтво про народження, довідку з ЖЕКу або сільської ради, що підтверджує постійне місце проживання матері молодої особи на території України на 24.08.1991р. або на 13.11.1991р., 2 фото розміром 3,5х4,5 см) і через п’ять днів завітати сюди ж за оформленим паспортом. Паспорт громадянина є основним документом, що посвідчує особу власника та підтверджує громадянство України. При отриманні першого паспорта громадянина України молоді люди звільняються від сплати державного мита.
    Проживання громадян, відповідно до закону зобов’язаних мати паспорт, без паспорта або за недійсним паспортом, проживання без реєстрації – тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподаткованих мінімумів доходів громадян.
    Якщо мова йде про неповнолітніх, то такі протоколи розглядаються в суді, що є для молодої людини неприємною процедурою. Слід звернути увагу батьків, вчителів та керівників навчальних закладів на ці обставини і довести до молоді цю інформацію. Допомогти правильно зорієнтуватися і своєчасно отримати паспорт. Оскільки вже в 2013 році зафіксовано 7 випадків, коли підлітків доводилось притягувати до адміністративної відповідальності, яким просто вчасно не підказали про необхідність отримання паспорта.
    Павло ЛІХОПІЙ

2. Vladimir

Vladimir Мастер

тоже мне новость, всегда были штрафы
    более того, если фотки нету - паспорт считается недействительным

3. paul

paul Гость

новость - не новость, но не все знают, если прогавил месяц - получай штраф

4. TеPMuHaToP

TеPMuHaToP Дарю людям ярость :)

о. точно. мега новость.
    из моей практики два раза просрочка на год у меня и у знакомых. штраф за год аж 17грн.... уууу))))

а вообще, о таком не знают тока в среднеафриканских племенах древних членистоножек. в школе в первом класе эту инфу уже сообщают, как минимум. плюс у всех есть родители, которым уже было 25. так-что я не знаю, каким нужно быть, чтоб этого не знать....

5. TеPMuHaToP

мне одному кажется, что это клон или родственник Ledik?

6. Capitoshechka

Capitoshechka хфошистонаціоналістобєндєравєц

Мені оця розповідь про паспорт чимось нагадала розповідь хлопчини, який нещодавно в СУМДу на курси ходив. Пам’ятаєте? Їй Богу - наче діти малі )))

Швондер нравится это.
  7. TеPMuHaToP

а что за Пауль, Док? я всех Ваших пациентов не знаю еще:ev:

8. TеPMuHaToP

о_О
    :my_rlol:

не, явно не его стиль.

9. Pasha

Pasha статус №{month}

А я думаю, что это заведующий отделом по социальным вопросам в
    Конотопская общественно-политическая газета "сельские горизонты"

10. andrey_kl

andrey_kl Мастер

Из всех букв только одно толковое предложение, и то его смысл почти все это знают...

11. Life 's a Bitch

Life 's a Bitch Мастер

Вообщем просрочил почти год. Люди сговорчивые там в паспортном - канцелярией дешевой обошлось.

12. Garvarg

Garvarg Мануальный автоматизатор

ФИО в студию - когда-то я там начинал карьеру.

13. BobAC

BobAC Профессионал

Внимательно прочтите его посты про гонки на аэродроме-он там подписался.
    Наш конотопский журналист с большим стажем. Может Вы с ним и лично знакомы.

Поделиться этой страницей