3 травня 2014р. автопробіг за єдность України

Тема в разделе "Новости", создана пользователем zurbagan, 1 май 2014.

 1. zurbagan

  zurbagan Мастер

  3 травня 2014року автопробіг за єдность України! Збір на автівках біля міської ради на стоянці об 11.30! Слава Україні! З собою мати флаг України(якщо є)!
  Об 12.00 починається піша хода за єдність України! (збір біля міської ради)!
   
  Натка нравится это.
 2. Тарас Бульба

  Тарас Бульба Патриот

  Надо бы поддержать инициативу... Только что звонили знакомым в Одессу - там пока, к счастью, все спокойно, никаких провокаций, люди празднуют и отдыхают...
   
 3. Катунька

  Катунька Мастер

  а тем временем в Москве.... В центре Москвы гражданские активисты устроили шествие с гигантским украинским флагом. Восемь человек вышли на Тверскую и двинулись к Кремлю под звуки гимна Украины. "Довольно растить империю и восстанавливать Союз", - говорится в обращении активистов. Задержаны Екатерина Мальдон, Ильдар Дадин, Максим Чеканов и Михаил Удимов. Видео Андрея Новичкова. https://www.youtube.com/watch?v=rCxf9MtTpsw#t=56
   
 4. Тарас Бульба

  Тарас Бульба Патриот

   
 5. NaGaz

  NaGaz Профессионал

  Засідання Ради Безпеки ООН стосовно загострення ситуації в Україні завершилося скандалом.
  Про це повідомляє «Преса України» з посиланням на ТСН.
  Останньою подією заходу став взаємний обмін критичними заявами представника США Саманти Пауер і поспреда РФ Віталія Чуркіна.
  Повідомляється, що абсолютна більшість членів Радбезу від різних країн світу підтримала дії української влади в рамках проведення АТО на Сході України.
  Лише Китай зайняв нейтральну позицію і додав, що Пекін хотів би бачити "політичне врегулювання на основі діалогу, а не конфронтації".
  Із критикою керівництва України виступила тільки Росія.
   

Поделиться этой страницей