Авіаційні підрозділи ЗСУ у Конотопі

Тема в разделе "Новости", создана пользователем dima491, 7 май 2014.

 1. dima491

  dima491 Профессионал

  Днями секретар міської ради Конотопа Тарас Омельченко та депутати Конотопської міської ради звернулися до виконувача обов'язків Президента України, Верховної ради та Міністерства оборони.

  Автори письмового звернення пропонують розглянути можливість використання льотної інфраструктури Конотопа, де могли б розташовуватись авіаційні підрозділи Збройних Сил України, "враховуючи стратегічне розташування міста Конотоп".

  Як йдеться у листі, в Конотопі зберігся військовий аеродромний комплекс, який можна використати як місце базування авіаційних частин.

  "Розташування поряд діючого авіаремонтного підприємства, інженерної частини, наявність відповідних транспортних і енергетичних комунікацій дають змогу у найкоротший термін вирішити задачі забезпечення оборони Північно-Східного регіону України та діяльності Прикордонної служби".

  Якщо відповідне рішення буде прийняте, спільними зусиллями місцевих небайдужих людей та Міністерства оборони вдасться відновити ефективну діяльність, яка б допомогла захистити країну, впевнені автори звернення.

  "У разі прийняття позитивного рішення ми будемо ще більш готові захищати Україну. А стратегічне розташування Конотопа для захисту держави безумовно піде тільки на користь. Використання льотної інфраструктури Конотопа допоможе як підняти престиж міста, так і забезпечити людей новими робочими місцями", - коментує секретар міської ради Тарас Омельченко.

  "Якщо авіаційні частини розміщуватимуться в Конотопі, багато колишніх авіаторів готові будуть поновити свою службу в лавах армії України і захищати державу", - підтверджує офіцер Збройних Сил України, завідувач конотопським Музеєм авіації Микола Ганзя.

  "Раніше в Конотопі розміщувалося набагато більше військових, ніж є зараз. У 2002-2005 роках наші військові частини поступово розформовували. Але я впевнений: багато військових зараз готові повернутися і передавати свій досвід молодим авіаторам. У Конотопі збережений аеродром, територія якого не передана у приватну власність, а належить місту. Збереглася і залізнична гілка, яка веде до аеродрому. Це очевидно: використовувати вже наявний аеродром дешевше, ніж будувати новий. Злітно-посадкова смуга аеродрому може приймати всі типи військової авіації, які знаходяться на озброєнні Збройних Сил України. Авіаційна частина може прикривати з повітря стратегічно важливі мости через річку Сейм, прикривати місто і обороняти північно-східні кордони України. Збережені у нас і стратегічні підприємства оборонного комплексу. Зокрема, єдиний в Україні завод, на якому ремонтують гвинтокрили. Найголовніше те, що конотопчани готові захищати країну, треба в цьому лише посприяти".

  Конотоп - це північно-східний форпост нашої столиці, додає Микола Миколайович.

  "Більше того: наше місто було засноване якраз як форпост, який оберігав Україну від постійних зазіхань сусідньої держави Росії. Відновити потенціал міста в умовах війни як ніколи важливо".

  [​IMG]
   
  [StarForce] и Роман нравится это.
 2. dinar

  dinar Участник

  Было бы неплохо!
   
 3. dima491

  dima491 Профессионал

  да ну его .... они на вертолетах падают ... , а про самолеты не хочется и думать в городе
   
 4. Scorpion

  Scorpion ИТ-аутсорсинг

  Сегодня весь день и вечер летает вертолет и видел развернутые ракетные комплексы. Я так понимаю тренировка. Если будеи реально аэродром конечно будет весело тем кто рядом... но я только за! Слава Украине!
   
 5. Маленькая лошадка

  Маленькая лошадка Профессионал

  О, гусары в город нагрянут, чудесно. "Кричали барышни ура и в воздух чепчики кидали" У девчат опять будет возможность хорошо выйти замуж, а какая-нибудь одинокая конотопчанка пустит на квартиру достойного майора... А субботними вечерами будет играть военный духовой оркестр.
   
 6. DRONe

  DRONe Мастер

  О видно, что началась предвыборная кампания. Щас еще Юля приедет и пообещает всячески поддерживать инициативу в случае избрания.

  Конотоп, в связи с изменившейся доктриной, находится на первой линии обороны Ромны-Кролевец-Десна ЕСЛИ РОССИЯ ВТОРГНЕТСЯ В СУМЩИНУ, БУДЕТ ПАРТИЗАНСКАЯ ВОЙНА - Россия, Украина, Кузьменко Евгений, Агрессия России против Украины (25.04.14 14:01) « Политика Украины « Резонанс | Цензор.НЕТ . В связи с этим делать здесь сосредоточение ВВС/технологий - преступная халатность со стороны командования. Будет еще хорошо, если "Авиакон", в ближайшем будущем, не перебазируют поближе к центру.
  А вот разместить ПВО/РЛС - это могут. Однако тут скорее хаять начнут, что облучение и т.д.
  З.Ы. Когда-то у нас ремонтировали Ту-4, первый союзный стратегический бомбер, так во время прогонки движков шум мешал спать на Кубе.
   
  Последнее редактирование: 8 май 2014
 7. sirko

  sirko Профессионал

  сучасна зп військових мабуть,нажаль,не сильно штовхає дівчат в обійми останніх.
   
 8. yolopuki

  yolopuki =UKRAINIAN=

  :):):) Знаем мы этих гусар с голубыми погонами. Помним!
  Когда они "прогревали" свои турбины в ресторане "Украина", официантки за неделю квартальный план делали.

  Ближе к полночи они там все холостыми женихами были - от молоденького лейтенанта, до лысого полковника - подходи и выбирай.:ev:

  А играли военные обычно в преферанс. Там же, в гостинице "Украина".
  Без духового оркестра но с ящиком пива на каждого гусара, как минимум.
   
  Последнее редактирование: 8 май 2014
  Маленькая лошадка нравится это.
 9. BobAC

  BobAC Профессионал

  А Снегурка с Коробой в центровых.
   
 10. yolopuki

  yolopuki =UKRAINIAN=

  Да уж... для Конотопских динамисток это был "праздник который никогда не кончался". У них там был бессрочный абонимент. В ложи бенуара.
   
 11. Такое ощущение что некоторые вывалились из мешка или ещё откуда.
  Всю жизнь в Конотопе было полно войны:
  - кадрированая мотострелковая дивизия(кстати, Альберт Мокашов одно время командовал)
  - стройбат, желдорбат
  - ракетная бригада, десантники
  - учебная база ЧВВАУЛ
  - вертолётные полки в разное время
  - а какая авиационная мощь была до войны, пойдите завтра в Музей авиации, вам Ганзя расскажет
   
  Последнее редактирование: 8 май 2014
 12. А что творилось на аэродроме в 1967г во время военных учений "Днепр" - это неописуемо...
   
 13. yolopuki

  yolopuki =UKRAINIAN=

  А шо тогда творилось? Не припомню...
  Большой шухер в Конотопе я не мог проспать.

  З.Ы. Хотя... в то время авиагородок был закрытым и на въезде в него (там где сейчас трамвай разворачивается) стояли КПП и шлагбаум.
   
  Последнее редактирование: 8 май 2014
 14. Capitoshechka

  Capitoshechka хфошистонаціоналістобєндєравєц

  Нічого такого... Загальновійськові навчання збройних сил СРСР, які проводили напередодні 50 річниці вєлікава актября.
   
 15. и маленький базарчик в три прилавочка...

  Была куча военной техники - полк Миг19, МиГ21, вертолётный полк, ещё куча всякой хрени - поле аэродрома было забито под завязку. Был даже полевой клуб - мы бегали киношки по вечерам смотреть
  А КПП в авиагородок тогда уже не было.
   
  Последнее редактирование: 8 май 2014
 16. Char'nette

  Char'nette Новичок

  Вертолітний полк, Міг 19 чи Міг 21 назвати "всякой хренью", "они на вертолетах падают ... , "а про самолеты не хочется и думать в городе", "шум мешал спать на Кубе" - ого!

  на нашому кордоні сусіди бряцають зброєю, а нам власна військова техніка "мешает спать". парадокс.

  це нагадало ситуацію, коли деякі кияни ще в грудні нарікали на Майдан, мовляв, "они там своими палатками лишили моих детей йолкі!". тобто отак взяли і прирівняли раптову зміну стратегічного курсу країни, про яку політики базарили не один рік, із... встановленням ялинки.

  у військовій обстановці базування в Конотопі авіаційних підрозділів ЗСУ вкрай важливе.
   
  Последнее редактирование: 9 май 2014
 17. DRONe

  DRONe Мастер

  Char'nette Джугашвили расположил свои ВВС в прифронтовой зоне и всем хорошо известно чем это закончилось. Вы желаете повторить подобный опыт?
   
 18. Char'nette

  Char'nette Новичок

  Досвід джугашвілі? не дай бог)
   
 19. DRONe

  DRONe Мастер

  Тогда оставьте возможность военным самим решать, что и где им нужно, без всякого популизма.
   
 20. Char'nette

  Char'nette Новичок

  Хто ж їм не дає вирішувати. вони не форум читають, а ділом займаються.

  до речі, військові можливе рішення щодо ЗСУ схвалюють.
   

Поделиться этой страницей