БЕРКУТ РОЗІГНАВ МАЙДАН

Тема в разделе "Новости", создана пользователем leon, 30 ноя 2013.

 1. leon

  leon Мастер

  "Майдан по-звірячому зачистили. Десятки поранених. Десятки затриманих. Такого Україна ще не бачила" , пише депутат Андрій Шевченко у своєму твітері.

  РОЗГІН МАЙДАНУ

  Ну шо, шановні, рубікон перейдено - далі тільки вила в руки ! Студентики наївні, пацифісти хренові, політиків вони млять прогнали з майдану, танці пляски- чого вони чекали ? Получили від звірячої влади по пиці, ще у буцугарнях сьогодні-завтра їм боки намнуть - буде гарний урок на майбутне . А були б на майдані міцні хлопці від Свободи та УДАРу , то і студентики чаморні ціліши були б сьогодні уночі ! Ця банда донецька розуміє тільки мову сили, базікати з ними вже немає сенсу .
   
  Последнее редактирование: 30 ноя 2013
 2. GOR

  GOR Профессионал

  Ну и кого разогнали?? кто с здравомыслящих людей туда пошел??? там собрались со всех регионов все безработные с категории алкашей и прочих бездельников, заработать деньжат и там же пропить прогулять..
   
  Роман нравится это.
 3. leon

  leon Мастер

  Больше 100 тысяч, которые там были несколько дней назад- это по-твоему не здравомыслящие люди ? На ночь конечно 100 тысяч не останется, да и те кто там на ночь оставался, поверь не бомжи и алкоголики, как ты выражаешься !
  Роль майдана очень символична, это надежда на перемены, надежда на то что голос людей будет услышан - это убили, дальше или пан или пропал , что для власти что для оппозиции ...
   
 4. SIkSI

  SIkSI Гость

  Треба їхати, тільки тепер з Валерою та трощити все, як було в Москві або як в Європі трощать протестанти.
   
 5. Кирич

  Кирич Гость

  Ефір передачі Шустер лайф Петро Порошенко назвав присутність на майдані громадською підтримкою навіть в протиріч намаганням міністра закордонних справ це опротестувати. Для таких політиків майдан це єдине джерело спілкування з великою українською громадою, - вийшов на майдан, спитав хочете в асоціацію зіграти?, присутні відповіли, - ТАК, а політик подумав, що всі мешканці України хочуть. Якщо це не так, то можна було і ідею референдуму підтримати або трохи повірити, що парламент це "ложка супу" яка відображає настрої і інтереси громадян.
   
 6. Кирич

  Кирич Гость

  А що від того зімнеться, окрім власної, твоєї долі, всю адміністрацію не перетрощити, перемови політиків не зірвати, та і хто вас туди тепер пустить?
   
 7. leon

  leon Мастер

  Я згоден, що їхати треба, але толку з того що ви все потрощіте - зіпсуєте наприклад майно людини, яка також проти влади, яка також прагне змін.
  Потрібен організований рух, який очолить реальний лідер від опозиції за яким підуть люди . Досить панькатись з цьою риготою, пора переходити у наступ .
   
 8. SIkSI

  SIkSI Гость

  Що все вже, смирився, мала твоя воля, на довго не хватило даже за моніком. Тоді сиди та не піщі, не заважай батькам творити вільну країну.
   
 9. WiCKed

  WiCKed Рон-ёри сё:ко....

  А что Шева таки прошел в депутаты? Он же был с этой прошмандовкой королевской, а она полетела. Или он уже в другой партии?
   
 10. SIkSI

  SIkSI Гость

  Сьогодні їду на майдан, беру дубинку та пітарди.
   
 11. mario

  mario Гость

  [​IMG]
   
  Последнее редактирование модератором: 13 янв 2014
 12. leon

  leon Мастер

  Доречі, на Шустері , коли ригоанали не пускали до студії лідерів опозиції, серед тої анальної сволоти був і наш Молоток - бандюган шосткінський . Люди у Конотопі не для цього за цю падлюку голосували . Хто знає, механізм відкликання депутата громадкістю який-небудь є ? Потрібно збирати підписи про позбавлення депутатських повноважень цього мерзотника .
   
  Последнее редактирование: 30 ноя 2013
 13. Кирич

  Кирич Гость

  Ось Вона справжня історія, спочатку "батьки-засновники" все трощать до "основания", а потом і розстрілюють, добре якщо яйцями, а потім на зустрічах з молоддю розповідають як "Керенський" у спідниці збіг, тобто ми воювали, тепер у Вас приклад для гордощів - патріотизму. Мабуть Deja Vu
   
 14. leon

  leon Мастер

  Ти чи дуже гарячий чи трохі непевний ... Треба з холодною головою підходити до справи, гарячка ні до чого гарного не приведе .
  Що до моєї волі, то повір, з нею все гаразд, і вона не обмежується лише моніком .
   
  Последнее редактирование: 30 ноя 2013
 15. Кирич

  Кирич Гость

  Підтримаю підписом про відкликання депутата Молотка
   
 16. leon

  leon Мастер

  То не тот Шевченко, это журналист Шевченко, Андрей Витальевич — Википедия
   
 17. Кирич

  Кирич Гость

  Це опис далеко не всього контингенту, хоча такі явища існують стабільно по обидва боки барикад, на мою думку більшість тих хто опинився на майдані це не зовсім досвідчені в економіці і взагалі у соц.-політичному житті громадяни, переважно молодь, студенти - ті, що роблять перші кроки, хибні і нехибні, кроки які потім навчають певним речам людину. Це з одного боку добре, бо колись треба вчитись, з іншого боку це може вкрай змінити долю людини, а може і лишити її взагалі, лишити життя. Головна мета цих виступів - це визнання Європейським союзом вагомої підтримки активної частини населення тих умов які Вони запропонували Україні їдучі на зустріч намаганню вступити до ЄС. Якщо ми згодні долати економічні труднощі заради нових соціальних стандартів то повинні це сказати - для ЄС, так як вони вважають населення України не здатним до самоорганізації і політично пасивним, майдан є добрим знаком.
   
  GOR нравится это.
 18. SIkSI

  SIkSI Гость

  Треба вводити війська НАТО в Україну, поки їх не буде, доки й буде це свинство від беркутівців та іншого бидлошлюх подстілок.
   
 19. Кирич

  Кирич Гость

  Хіба "батькам-засновникам" не потрібна буде поліція і вертухаї коли владу до своїх рук приберуть. Війська НАТО - дуже велика сила у кращому дусі голлівудських бойовиків, крім як з неба кидати де-небудь свої не дуже точні заряди, не можуть ні чого іншого, ну хіба робити з місцевого населення бидлошлюх. Зважаючи на те, що в рядах синього прапора із зіркою є багато представників більш блідого кольору я б так не радив закликати до їх допомоги.
   
 20. leon

  leon Мастер

  Як з"ясувалоя, беркут що трощив майдан завезений із східних областей Донецької та Луганської . Київськи менти, що стояли вночі у оточенні були самі в шоці від жорстокості тих даунецьких недоумків, навіть допомагали майданівцям перебиратись через огорожі і тікати від оскаженілих східняків-беркутіівців .
  Зараз оппозиції треба проводити глибоку роботу по пошуку патріотів і не байдужих у лавах МВС, СБУ та МО, порядних людей набагато більше чим покідьків, будемо надіятись .
  Плюс потрібно оголошувати мобілізацію власних опозіційних сил, і у УДАРУ і у Свободи вистачить мужніх та сильних хлопців, здатних відстояти волю країни, була б воля вождів . Кличку, Яценюку та Тягнибоку настав час труснути своїми карманами і не на гульки та уікенди з чартерними рейсами бабло викидати, а у справу опору бандитській владі вкласти ... далі буде
   

Поделиться этой страницей