Брат запив, що робити в цій ситуації?

Тема в разделе "OffLine Чат", создана пользователем Arktur, 23 окт 2018.

 1. Arktur

  Arktur Новичок

  У мене рідний брат після розлучення з дружиною сильно запив. Хочеться його допомогти, та й соромно перед рідними та знайомими, якщо дізнаються. Підкажіть, як з цим боротись, куди можна звернутись, щоб його вилікували? Бажано не у нас в Конотопі, а десь подалі, наприклад в Києві, де він міг би пожити у нашої сестри, доки лікуватиметься. Хочеться, щоб якомога менше знайомих знало про всю цю ситуацію.
   
 2. Sovenir

  Sovenir Новичок

  Доброго часу доби. Чудово Вас розумію, у мене знайомий запив через певні проблеми з роботою, і це просто жах. В інтернеті досить легко знайти медичні заклади, які можуть допомогти у таких ситуаціях, яка виникла з Вашим братом та моїм знайомим. Можете звернутись, наприклад, до цього медичного центру в Києві http://narcologist.kiev.ua/ru/node/41. Вони можуть зробити кодування від алкоголізму, ціни помірні, - так вказано на сайті.
   
 3. Gitel

  Gitel Новичок

  Знаєте, причина того, що Ваш брат впав у депресію та почав зловживати спиртним, - це нерви. Потрібно з ним поговорити, розрадити. Можливо попрохайте жінку, з якою він розлучився, поговорити з ним.
   
  Последнее редактирование: 24 окт 2018
 4. Mixo

  Mixo Новичок

  Так у Вашої сестри і запитайте, може вона знає у Києві якусь клініку, де лікують від алкогольної залежності. А взагалі потрібно звернутись до нарколога, це до його компетенції відноситься.
   

Поделиться этой страницей