"Братва" наступає

Тема в разделе "Новости", создана пользователем CVU, 17 авг 2013.

1. CVU

CVU Без підпису

"Брати" із-за Хутора Михайлівського розробляють стратегію захомутання своє "сестри". Ось така стаття: О комплексе мер по вовлечению Украины в евразийский интеграционный процесс - Внутрішня політика - gazeta.dt.ua . Паралельно - інша: Російський план, осмислений і нещадний - Внутрішня політика - gazeta.dt.ua . Правда, є версія, що Мостова "танцює під дудку" Медведчука - кума Путіна. Так, що ... Критично ставтеся.

leon нравится это.
  2. CVU

CVU Без підпису

Може комусь вистачить духу прочитати ще й це: Росія тягтиме Україну в МС за допомогою бізнесу, релігії, ЗМІ і кандидата в президенти | Українська правда . А ні, так хоч НОКа подратую ...
    Забувся. А тут ще й про кума: http://www.pravda.com.ua/news/2013/08/17/6996208/ . Цікаво, а хто у Конотопі на отого кума працює? Може хтось знає?

Последнее редактирование: 17 авг 2013
  3. CVU

CVU Без підпису

Хто його знає. Навряд, чи куму запропонує, бо 100 % не проханже. Думаю, вони будуть плести сітки для Януковича і пхати знову його. Я так подивлюся, так із усіх претендентів окрім Петі Порошка нікого достойного немає. Ото вони його й щипають.

4. mario

mario Гость

Уважаемый(ая) mario,

Вы нарушили правила на форуме * Конотопский форум *.

Причиной нарушения стало: Нарушение правил форума

-------
    Нарушение правил форума
    Флуд

Последнее редактирование модератором: 9 сен 2013
    Nook нравится это.
  5. CVU

CVU Без підпису

Ну так а я тут при чому? Читайте не мій "набір слів", а та сторінки, які я зазначив. Там є й російськомовні варіанти.

6. Абориген

Абориген Профессионал

И Вовка Пукин по украински не понимает.. тільки по німецькі.. - gut Vladimir gut - Gazprom unzufrieden mit dir Scout ist Scheie ... :dm:

CVU и Доктор эвтаназиолог нравится это.
  7. CVU

CVU Без підпису

Дивно при цьому, що Маріо користується українською клавіатурою - зверніть увагу на "є". Мо' це просто така його поза, чи розіграш?

8. CVU

CVU Без підпису

9. Dmm

Dmm ---

Золотой теленок. Ильф и Петров

10. Рей

Рей Активный участник

Ось він . Ось справжня надлюдина , підстилка однодумець Путіна . Боєць з хфашизмом , кандидат в президенти від руССкого міра .

Поделиться этой страницей