Частина українців платитиме за газ та тепло менше

Тема в разделе "ЖКХ", создана пользователем Vladimir, 6 апр 2014.

 1. Vladimir

  Vladimir Мастер

  Частина українців платитиме за газ та тепло менше

  В Кабміні затвердили програму субсидій, яка б допомогла незахищеним верствам населення при оплаті за газ та тепло. Для отримання пільг необхідно прийти в управління соцзахисту та написати заяву.

  Наразі Кабінет міністрів затвердив програму захисту населення при підвищенні цін на тепло та газ. Про це заявила Міністр соціальної політики Людмила Денисова, передає УНІАН.
  «Кабінет міністрів України остаточно затвердив програму надання соціальної допомоги. 4,5 млн сімей з 16 млн сімей будуть захищені, і не будуть сплачувати ні на гривню більше у зв'язку з підвищенням цін і тарифів. Порядок оформлення компенсацій такий же, як був при отриманні субсидії. Не треба нести дві заяви - треба прийти в управління соцзахисту, написати заяву у вільній формі, фахівці підкажуть, на що може претендувати громадянин», - сказала пані Денисова. За її словами, на отримання допомоги зможуть претендувати сім'ї з неповнолітніми дітьми та інвалідами, а також за непрацездатними членами, чиї місячні доходи є низькими і для яких комунальні платежі перевищують 10% середньомісячного доходу.

  Нагадаємо, з 1 квітня 2014 року ціна на природний газ для промислових споживачів зросла з 2,448 тис. грн за 1 тис. кубометрів до 4,02 тис. грн, а для бюджетних організацій - з 3,113 тис. грн за 1 тис. кубометрів. Проте, експерти вважають, що тарифи на газ, тепло і електроенергію потрібно підвищувати не на 120%, а на 500-700%, так як саме це підвищення є економічно обґрунтованими.

  Як раніше повідомляла «Україна Комунальна», за даними Держстату, в Україні скоротилося число родин, які отримують субсидії для відшкодування витрат на оплату ЖКП. В порівнянні з минулим роком, у лютому 2014 відшкодування витрат отримали на 20% менше сімей. Найбільше субсидіями користуються в Сумській області.
   
 2. TеPMuHaToP

  TеPMuHaToP Дарю людям ярость :)

  скоро во всех городах: бабушкины бои за место в очереди. место и время уточняйте в исполкоме
   
 3. Vladimir

  Vladimir Мастер

  никаких боев нету
  пришел - тебе назначили дату и время
  пришел в назначенное время - тебя приняли и обслужили
   
 4. yolopuki

  yolopuki =UKRAINIAN=

  Я уже писал тут когда-то... субсидии, это хитромудрая схема, позволяющая олигархам - хозяевам Теплоэнерго, водоканалов, облэнерго и т.п., сколько угодно раз, вплоть до бесконечности (когда одна только оплата за тепло, больше всех доходов семьи) повышать тарифы и гарантированно иметь бабло за их, якобы, более качественные услуги.
  Из колхоза всегда было легче украсть, чем из приватного кармана.
  Да и носоками потом пинают, ести поймают, с меньшим энтузиазмом.
  А по-сути, чем больше жирным котам выплатят компенсаций из бюджета, тем меньше останется в нем денег на действительно нужные, заслуженные льготы для неимущих.
   

Поделиться этой страницей