"Честные" америкосы

Тема в разделе "Новости", создана пользователем Andryuha, 26 ноя 2014.

 1. Andryuha

  Andryuha Профессионал

  Мільйони Лазаренка поділять між собою США та банк в Антигуа

  Гроші, поцуплені колишнім прем’єр-міністром України Павлом Лазаренком, поділять між собою банк на острівній державі Антигуа та Сполучені Штати Америки. Водночас, Україна ще має нагоду повернути собі бодай частину цих коштів.

  Як передає «Голос Америки», суд у Вашингтоні схвалив угоду, згідно з якою банк «Єврофед» на острівній державі Антигуа отримує певну частину від 250 млн дол., що належали Лазаренку.

  Водночас, майже 75 млн дол., швидше за все, надійдуть на рахунки уряду США.

  Як зазначив, партнер юридичної компанії AGG Джин Берд, на сьогоднішній момент Україна прогавила шанс офіційно увійти в цю справу, яка вже добігає кінця.

  Однак, за його словами, наша держава ще має можливість претендувати на гроші, виведені колишнім прем’єр-міністром.

  «Існують прецеденти, коли ті гроші, які США конфіскували в іноземних осіб, що були визнані винними у порушенні американських законів, були використані для фінансування проектів в цих країнах», — пояснив Берд.

  Як приклад, він назвав Казахстан, де свого часу була створена спеціальна організація, якій була передана частина грошей.

  Аби побачити гроші, вкрадені Лазаренком, юрист запропонував українському уряду вже зараз ініціювати переговори на цю тему з Міністерством юстиції США.
   
 2. Маленькая лошадка

  Маленькая лошадка Профессионал

  Дак жопу от кресла оторвать надо и документы кой-какие подать. Америкосам приносить нам на блюде миллионы лазаренковские шо ли?
   
  Vlad и sirko нравится это.
 3. sirko

  sirko Профессионал

  і шо не так?америкос сам запропонував Україні включитись в процес для отримання тих грошей.так шо лапки в назві теми як мінімум недоречні.
   

Поделиться этой страницей