что такое биометрические паспорта?

Тема в разделе "Новости", создана пользователем paul, 29 май 2013.

 1. paul

  paul Гость

  ГАРЯЧА ЛІНІЯ
  ЩО ТАКЕ БІОМЕТРИЧНІ ПАСПОРТИ
  ТА КОЛИ ІХ БУДУТЬ ВИДАВАТИ?
  -Моєму сину скоро виповнюється 16 років - наближається час отримувати громадянський паспорт. По телебаченню чула, що з 1 січня цього року в Україні вводяться нові, так звані, біометричні паспорти, до яких нібито вносяться чи то відбитки пальців, чи то райдужна сітківка ока. Чи справді це так, - запитує громадянка, - та чи можна відмовитись від біометричного паспорта на користь звичайного?
  Павло ЛІХОПІЙ____
  Спілка журналістів.UA
  Дійсно, Верховна Рада України прийняла Закон «Про Єдиний державний демографічний реєстр», що з 6 грудня 2012 р. (після опублікування) набув чинності, яким передбачається введення в Україні біометричних паспортів. Передбачалося, що такі паспорти (внутрішньодержавні та закордонні) розпочнуть видавати з 1 січня 2013р. Як повідомив «СГ» Олег Рибалко, начальник Конотопського міськрайвідділу управління державної міграційної служби (УДМС), питання впровадження біометричних паспортів передбачає встановлення дорого вартісної апаратури для зчитування біометричної інформації в державних органах, які компетентні в роботі з паспортами. Але через недостатнє фінансування цей процес поки що загальмувався й за попередніми даними його відновлення розпочнеться з нового бюджетного року. Тож поки що громадянам видаються внутрішні й закордонні паспорти раніше діючого зразка, обмін яких на біометричні у наступному, з початком їх видачі, не є обов’язковим. Тобто вже видані паспорти старого зразка залишаться дійсними, у них так, як і раніше необхідно буде вклеювати відповідно до віку фотокартку в 25 і в 45 років. Біометричні ж паспорти будуть видаватись терміном дії на 10 років. Документ буде виготовлений у формі картки, що містить чіп – безконтактний електронній носій інформації. Новоприйнятим Законом передбачено, що паспорт громадянина України видається не пізніше, ніж через тридцять днів з дня оформлення заяви-анкети на його термінове отримання. До паспорту (внутрішнього) громадянина України вноситиметься така інформація: назва держави, назва документу, прізвище, ім’я особи, стать, громадянство, дата і місце народження, оцифрований образ особи і підпис, унікальний номер запису в реєстрі, номер документа, дата видачі і закінчення терміну дії документа, уповноважений суб’єкт, який видав документ. Електронний носій буде містити і закордонний паспорт. Він, як і раніше, буде виготовлятись у формі книжечки. Введення біометричних закордонних паспортів є однією з умов для отримання безвізового режиму України з країнами Європейського Союзу. Закордонні паспорти саме з біометричними даними значно спростять процедуру і пришвидшать отримання візи на виїзд за кордон. Проте, як уточнив Олег Рибалко, без згоди особи біометричні дані (відбитки пальців тощо) вноситись не будуть.
   
 2. Vladimir

  Vladimir Мастер

  и ?


  PS вообще-то принято указывать урл на источник
   
  Последнее редактирование: 29 май 2013
 3. Александр

  Александр Модератор Команда форума

  в тему есть док.фильм, называется "Свобода" № 5492-IV. Создание электронного концлагеря в Украине"...немног нафантазировано, но всё же интересно)
   
 4. andrey_kl

  andrey_kl Мастер

  [yt]-myePpS969g[/yt]
   
 5. Life 's a Bitch

  Life 's a Bitch Мастер

  Способ идентификации личности, более надежный - ничего более. Никаких чипов в голову вращивать не будут, и вреда здоровью тоже врятли причинит
   

Поделиться этой страницей