День выборов -нарушения.

Тема в разделе "Политика", создана пользователем Абориген, 26 окт 2012.

 1. Абориген

  Абориген Профессионал

  Собираем. Обрабатываем. Реагируем. Любые нарушения.Любых партий и кандидатов.
   
 2. Александр

  Александр Модератор Команда форума

  а ..... кто собственно......?
   
 3. Nook

  Nook Читатель

  Делать больше нечего.
   
 4. danilevskiy

  danilevskiy Профессионал

  Фактически везде висят "програмки" каждого кандидата в "слуги" народа. Это фактическая реклама в период, когда это запрещено. Вы сможете на них в суд подать и выиграть дело? Их всех накажут?
   
 5. BobAC

  BobAC Профессионал

  А потом куда то продавать будете? А почём кило?
   
 6. WiKing

  WiKing 11 лет на форуме !

  Запрещена ВСЯ внешняя полит.реклама.
  В Киеве у комунальщиков (ЖЕКи и т.д.) - это было в инете - бессонная ночь, чтоб успеть к утру хотя бы. Как у нас - проверим через 15 мин., когда выйду из дома.
  За снятие агитационных материалов, в соответствии с ч. 23 ст. 74 закона, отвечают профильные службы местных органов исполнительной власти и органов местного самоуправления.
  ДОПОЛНЕНИЕ через 2 часа
  Листовочки свежепоклееные увидел (1 кандидат) :( Сфоткал.
  Старые агитки тоже висят (2 кандидата). Сфоткал.
  Комунальщики мирно спали, им Законы Украины до одного места...
  Еще вчера вечером говорят по центру столбы комунальщики стеклом чистили, но видно много агитации на 1 человека...не справляются :(
   
  Последнее редактирование: 27 окт 2012
 7. Абориген

  Абориген Профессионал

  Хотите купить? Много нарушений (преступлений ) за вашим кандидатом? Или за вашей ПаРтией? Все ляжет в основание для приговора и погружение в политическое небытие...
   
 8. Bags

  Bags Новичок

  Фигня это все. Процес не остановить. Бигборды заклеены. А столбы попробуй очисти. Эти агиткы до следующих выборов будут висеть. Тем более они висели незаконно. Еслибы сняли всех кандидатов чтоб на следующий раз не вешали гдепопало. Но это врядли.
   
 9. НАБЛЮДАТЕЛЬ

  НАБЛЮДАТЕЛЬ Новичок

  Новые агитки наверное соперники друг на другая клеят))))) Это же идиотом нужно быть, что бы расклеивать в день тишины агитку на своего кандидата
   
  VinsentA нравится это.
 10. Gary

  Gary Профессионал

  Роддом,фонтан,детские площадки,как стараются перед выборами жлобы.Вот бы выборы каждый месяц были и через 3-5 лет жили бы как в Швейцарии.
   
  КРОХА нравится это.
 11. ork

  ork Гость

  Уже декілька днів на адресу Всеукраїнського об'єднання "Свобода" масово надходять повідомлення про те, що на виборчих дільницях у різних областях України члени комісій роблять позначку "вибула" навпроти "Свободи". Вказівки про ці дії дають переважно керівники місцевих державних адміністрацій. "Свобода" вимагає від Центральної виборчої комісії припинити виборчі фальсифікації, а членів дільничних виборчих комісій попереджає про кримінальну відповідальність за такі дії. Також закликаємо українців гідно відповісти на спроби влади спотворити результати голосування. При виявленні подібних фактів просимо негайно інформувати Юридичну службу ВО "Свобода".

  На разі є інформація про те, що штампи "вибула" навпроти ВО "Свобода" проставлено в усіх бюлетенях на виборчих дільницях у таких населених пунктах:

  - у селі Нова Вижва Старовижівського району на Волині – дільниця №070858;

  - у місті Біла Церква Київської області (виборчий округ №90) – дільниці №321120 та №321130;

  - у Білокуракинському районі Луганської області (виборчий округ №113) – дільниця №440065;

  - у Котелецькому районі на Полтавщині (виборчий округ №145);

  - у місті Єнакієве Донецької області (виборчий округ №53);

  - у місті Кривий Ріг Дніпропетровської області (виборчий округ №31);

  - у місті Жашків Черкаської області (виборчий округ №199);

  - у місті Кам'янець-Подільський Хмельницької області (ОВК №193);

  - у місті Старокостянтинів Хмельницької області (округ №191, Деражнянський район, село Літки)

  - на Рівненщині;

  - у Харківській області;

  - у Києві.

  Вважаємо такі дії агонією режиму Януковича напередодні голосування 28 жовтня. Відчуваючи близьку поразку, кримінально-олігархічна влада вдається до найбрутальніших способів фальсифікації виборчого процесу. Партія регіонів усвідомлює, що її підтримка серед українців катастрофічно падає, тож вона здобуває собі "прихильність" виборців шляхом залякування та підкупу. Зрозумівши, що вже й такі методи не є достатніми та знаючи, що сьогодні в Україні досить сильно зріс рівень підтримки націоналістів, влада віддає накази ставити у виборчих бюлетенях штамп "вибула" навпроти "Свободи".

  Всеукраїнське об'єднання "Свобода" вимагає від ЦВК негайно припинити виборчі фальсифікації, які накрили всю Україну. Попереджаємо членів дільничних комісій, що порушення виборчого законодавства є кримінальним злочином. На тих дільницях, де у бюлетенях стоятиме штам "вибула" навпроти Всеукраїнського об'єднання "Свобода", голосування буде визнано недійсним, а зловмисників, які братимуть участь у спотворенні результатів волевиявлення українців, буде притягнуто до кримінальної відповідальності за статтею 158-2 Кримінального кодексу України ("Незаконне знищення виборчої документації". "Пошкодження виборчої документації карається обмеженням волі на строк від трьох до п'яти років або позбавленням волі на строк від двох до чотирьох років, а за попередньою змовою групою осіб або членом виборчої комісії чи іншою службовою особою з використанням влади або службового становища, – від трьох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади").

  Телефони Юридичної служби Всеукраїнського об'єднання "Свобода":

  +38-050-371-35-35 (Олег Махніцький – представник ВО "Свобода" у ЦВК);

  +38-050-462-27-92 (Олег Бондарчук – заступник керівника Юридичної служби ВО "Свобода").

  Сфотографувати виборчий бюлетень на мобільний телефон або фотоапарат і потім переслати на електронну пошту – presa@svoboda.org.ua – із зазначенням області, міста (села) та номера виборчої дільниці (можна вказати також адресу);
   
 12. _Azazel_

  _Azazel_ Новичок

  Утром просматривал онлайн трансляцию, на Жилмасиве (участок толи Металистов 2, толи Строителей 24) несколько бюлетеней лежало в урнах еще до 8 утра.
  А выходя забрал в почтовом ящике свежую газету ПР (вчера вечером небыло).
   
 13. Абориген

  Абориген Профессионал

  Спасибо за сигнал.. В урнах лежали контрольные листы.. А газетка на совести ПеРдунов ... их исправит только срок.. реальный
   
 14. Capitoshechka

  Capitoshechka хфошистонаціоналістобєндєравєц

  Щойно йшов пішки вздовж трамвайних рельсів від зупинки Дзержинського до зупинки Дружби. Усі стовпи з двох боків обклеєні пикою МОЛОТКА. Навіть відео зняв на телефон.
   
 15. НАБЛЮДАТЕЛЬ

  НАБЛЮДАТЕЛЬ Новичок

  Злые происки конкурентов:cb:
   
 16. dima491

  dima491 Профессионал

  перед началом выборов голусують члены комисии и наблюдатели по подкрепным талонам
   
 17. НАБЛЮДАТЕЛЬ

  НАБЛЮДАТЕЛЬ Новичок

  НЫЗЗЯ!!!!! Все только с 8-ми
   
 18. danilevskiy

  danilevskiy Профессионал

  Это сарказм или эти же "конкуренты" не содрали листовки Молотка, которыми обклеены подъезды еще с периода агитации?
   
 19. Capitoshechka

  Capitoshechka хфошистонаціоналістобєндєравєц

  Проблема в тому, що згідно наших дибільних законів все обдирать повинні комунальники. Одні сруть, а інші здирати зобов’язані. Але тут є дуже цікавий момент. Справа в тому, що в місті є такі райони, які не обслуговує жодна ЖЕК. Приватний сектор. З якого дива працівникам ЖЕКу пертися прахом, скажімо, на кубу чи на селище КВРЗ, якщо вони не мають до нього відношення? От і виникає питання - а якже бути з цим? А якщо навіть начальство пошле - можно і начальство послати лісом. І це буде правильно
   
 20. phantom_ph

  phantom_ph Профессионал

  Нуну. Как пошлеш, так и пойдеш))))
   

Поделиться этой страницей