До уваги рибалок: з 1 липня 2013 року ловити рибу у приватних ставках можно безкоштов

Тема в разделе "Новости", создана пользователем Vladimir, 8 фев 2013.

 1. Vladimir

  Vladimir Мастер

  До уваги рибалок: з 1 липня 2013 року ловити рибу у приватних ставках можно безкоштовно - Сумы. Свежие новости Сум. Сумские политики, экономики, спорта - В двух словах - xpress.sumy.ua

  Як повідомив заступник голови облдержадміністрації Ігор Яговдик, з 1 липня 2013 року набирає чинності Закон України «Про аквакультуру», який, вирішить низку важливих питань у галузі рибництва. Документ врегулювує питання щодо оренди водних об’єктів, встановлює соціальну відповідальність підприємців, сприяє збереженню водного фонду та збільшенню надходжень до місцевих бюджетів. «Упродовж п’яти років в області діє «Тимчасовий порядок надання в оренду земельних ділянок з розташованими на них водними об’єктами та гідроспорудами (майном)», затверджений обласною радою у 2006 році. Документ потребує оновлення, оскільки не вирішує питань, які назріли у природоохоронній галузі», – зазначив Ігор Яговдик.
  Згідно з Законом України «Про аквакультуру», підприємці зобов’язані передбачити місця для безоплатного забезпечення права громадян на загальне водокористування, зокрема, купання, плавання на човнах, любительського і спортивного рибальства тощо.
  При визначенні таких місць перевага надаватиметься традиційним місцям масового відпочинку. У зв’язку з цим в області буде створена міжвідомча комісія з приведення договорів оренди водних об’єктів у відповідність до чинного законодавства, повідомив Ігор Яговдик.
   
 2. Bags

  Bags Новичок

  Позитивненько. Жаль что охранники законов не читают.
   
 3. CVU

  CVU Без підпису

  Ага. А от як вони передбачать оті "місця" у таких місцях, ... І головне - все тепер буде "по закону".
   

Поделиться этой страницей