Два роки в'язниці за жарти над Президентом.

Тема в разделе "Новости", создана пользователем ROMA, 16 янв 2013.

 1. ROMA

  ROMA Гость

  Суд міста Суми 14 січня завершив розгляд кримінальних справ, які порушили проти активістів, які малювали трафарети президента Віктора Януковича з простреленою головою.

  Згідно з інформацією, чотирьох чоловік звинуватили «в малюванні трафаретів із зображенням Януковича з простреленою головою, екстремістських написах на стінах міста і підпалі гуртожитку».

  В організації «Чорної комітет» заявили, що одного із затриманих, Ігоря Ганненка, «звинуватили в акції, до якої він не мав ніякого відношення, і вибили з нього зізнання».

  «Після тортур хлопець місяць не міг ходити. За цим же сценарієм репресували Пісарцова Михайла і Данилова Дмитра, які вже більше року знаходяться в СІЗО », - йдеться в повідомленні.

  Володимира Никоненко визнали винним у малюванні трафаретів з зображенням президента, які були визнані екстремістськими.

  Таким чином, за заявою «Чорного комітету», Пісарцов і Данилов отримали 2 роки позбавлення волі, Ганненко - 1,8 років позбавлення волі, Никоненко - 1 рік трудовій колонії.

  Як відомо, у червні 2011 року через появу у Львові малюнків із зображенням президента Віктора Януковича з простреленою головою також завели кримінальну справу.

  Сьогодні, під мовчання суспільства, система закриває ні в чому не винних людей, які бажають своєму народу кращого майбутнього. Сьогодні кожна адекватна людина яка проти Януковича та його прихвостнів і лише за це сьогодні можуть посадити. Кожного. Народ смирно терпить та мовчить і голосує на «виборах», і, користуючись такими рабськими тенденціями, нашу країну щодня перетворюють у все більш тоталітарну, авторитарну та репресивну антилюдську державу.
   
 2. Швондер

  Швондер Его Огурейшее Величество

  То срок впаяли не за действие, а за бездействие.
  Не рисовать, а стрелять надо было.
  Тем более, что сидеть всеравно в обоих случаях.
   
 3. Tauron

  Tauron мото-ремонт

  во-втором не факт, что посадили бы
   

Поделиться этой страницей