Галерея "Елисаветград"

Тема в разделе "Хобби", создана пользователем artelisavet, 23 дек 2016.

 1. artelisavet

  artelisavet Профессионал

  Галерея "Елисаветград" приглашает любителей живописи посетить первую частную галерею в Кировограде. Представлены сотни картин профессиональных художников Украины. Подробней о галерее и выставках на сайте http://elisavetart.com/ , Адрес галереи Кировоград , ул. Пашутинская, 36 тел 0502072700
   
 2. artelisavet

  artelisavet Профессионал

  Отложите на несколько минут все дела !Сотни детских шедевров улучшат настроение, добавят оптимизма и зарядят позитивом !!! Спасибо Валерию Ивановичу Яковенко за подаренный нам ролик !
  Спасибо детским сердцам за созданную красоту !

   
 3. artelisavet

  artelisavet Профессионал

  Задум проекту Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку "Щаслива дитина Квітуча Україна" і його втілення в життя, ще одне підтвердження того, що ми живемо заради наших дітей.
  Саме діти об'єднують нас!
  Саме діти дають нам розуміння того, що потрібно цінувати і любити життя.
  Саме діти роблять нас добрішими.
  Сотні дитячих малюнків з багатьох куточків України предсавлені сьогодні в галереї "Єлисаветград", щоб заявити - світ прекрасний.
  Скільки талантів в Україні! Кожна дитяча робота містить частинку душі, вкладеної виконавцем. Скільки фантазії! Заряджаєшся позитивною енергетикою поруч з малюнками. Величезне спасибі юним талантам за доставлене задоволення.
  Всім учасникам щастя, добра і благополуччя.
  Нових вам звершень та перемог.
  Величезне спасибі художникам, меценатам, які підтримали наш проект.

  Виставка в Кропивницькому триватиме до 20 січня 2017 року
  Спасибі засобам масової інформації! Завдяки Вам - вся стрічка новин на сайтах заповнена інформацією про підсумкову виставку та фотографіями щасливих дитячих облич.
  Особлива подяка педагогічному університету за музичний подарунок - виступ кращих студентів музичного факультету.Концерт був приголомшливим!
  Спасибі всім хто сьогодні з нами!
  По мірі надходження інформаціі від художників будемо оновлювати список.
  Художник, архітектор Ірина Кухаренко (Кропивницький) обрала роботу Бурко Дар'ї (7років, Кропивницький)
  Майстриня художнього квілту Людмила Кривенко (Кропивницький) обрала роботу Баранчука Артема (Кропивницький)
  Художник-аматор Світлана Синявська (Київ) обрала роботу Судді Олександра (10 років, Драбів)
  Світловодський художник і педагог Биков А. нагороджує Баняс Тетяну (14 р., Світловодськ)
  Кропивницький художник, голова обласного відділення НСХУ Андрій Хворост обрав роботу Анастасії Валявської (7 р., Кропивницький)
  Юрій Вінтенко, кропивницький художник і педагог, обрав роботу Катерини Чепель (13 р., Суми)
  Анатолій та Галина Кравченки , акварелісти з Одеси, обрали роботу Соломії Шкраби ( 8 р., Драбів)
  Художник Юрій Шаповал (Полтава) обрав роботу Шавиріної Олени (11р., Дніпро)
  Художник Лєнур Веліляєв (Харків) обирає роботу Варвари Копотієнко (8р., Кропивницький)
  Художник Олександр Журавльов (Олександрія) дарує свою роботу Поліні Мостиці (14 р., Кропивницький)
  Кропивницький живописець Анатолій Шаповалов обрав роботу Миколи Комольцева (7р., Полтава)
  Галерея "Єлисаветград" нагороджує кропивничан Валерію Мічкур, Вікторію Шашкову,
  Ольгу Шлапак, Богдану Михайлишину, Олександру Баранок, Крістіну Ніконову, Дашу Денисову,
  Настю Мороз, Ксенію Чернишенко.
  А також головні призи від галереї "Єлисаветград"отримують: Анна Масеєвська (13 р., Ізмаїл),
  Мірослава Красота (9 р., Драбів),
  Віталій Стєкольніков (11р., Краматорськ),
  Ольга Адамчук (16 р., Нововолинськ),
  Софія Романчук (Стрий),
  Поліна Редька (Березанка),
  Діана Димченко (Покров),
  Столяров Назар (Житомир),
  Будзівула Максим (Золочів),
  Марія Решанік (11 р., Черкаси).
  Художник-аматор з Новомиргорода Надія Мовчан обрала роботу Жеденко Тетяни
  Художниця з Кривого Рогу Анастасія Ярошевич обрала роботу Надії Пухальської (7 р.) з села Панчеве

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 4. artelisavet

  artelisavet Профессионал

 5. artelisavet

  artelisavet Профессионал

  При проведении Всеукраинского конкурса детского рисунка "Щаслива дитина квітуча Україна" нам очень нужна была поддержка, так как самим очень сложно осуществлять такие масштабные проекты. Рады , что среди тех кто нас поддержал была семья Павлушиных из города Киева. Их непосредственное участие позволило изготовить календари на 2017 год , которые вручаются всем участникам конкурса.
  От всех детей , участников конкурса, от жителей нашего города ( в котором Павлушины к сожалению никогда не были ) хочу выразить искренние слова благодарности. Сотни детских улыбок и счастливых лиц -это главный дивиденд , полученный от такого вложения Спасибо. Приглашаем в наш прекрасный город .

  [​IMG]
   
 6. artelisavet

  artelisavet Профессионал

 7. artelisavet

  artelisavet Профессионал

  Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку "Щаслива дитина – квітуча Україна" в "Єлисаветграді" вдруге пройшов ще в грудні уже минулого року. Але й сьогодні один зал галереї – прикрашений дитячими малюнками. Кому не поталанило побувати на відкритті конкурсу, ще має шанс встигнути в так званий останній вагон потягу…

  Можливо, когось до цього підштовхне інтерв’ю з науковим співробітником Ольгою Краснопольською про згаданий конкурс.

  – Коли у нас народилась ідея провести конкурс "Щаслива дитина – квітуча Україна" – найперше, про кого ми думали, – це діти. Ми намагалися заохотити, підтримати іхні перші кроки у мистецтві. Й дуже тішилися, коли окрім професійних художників – головних членів журі – в першому ж році долучилося багато спонсорів і просто небайдужих людей. Це завдяки їм понад у 2016-ому 200 дітей отримали ще й заохочувальні подарунки.

  – Пані Ольго, "Щаслива дитина – квітуча Україна" – проведено лише двічі, а вже з обласного конкурс переріс у Всеукраїнський. У чому ще його особливості?

  – Він відрізняється від інших конкурсів суддівством: тут ніхто не збирається і не виносить вердикт. У нас інший підхід, що умовно називається: «художник – художнику». Запрошуються до «суддівства» художники з усієї України. Й кожен професійний митець за своїм уподобанням обирає для себе кращу, на його погляд, роботу початківця і саме йому й дарує власну картину. 2015 року нам удалося залучити близько 30 художників. Відповідно, тоді було й стільки ж переможців.

  Минулого року зголосилися, без зайвих нагадувань, усі наші старі друзі-художники. Крім того долучилося багато тих, хто побачивши роботи дітей, захотів від імені своєї родини чи від себе особисто презентувати дітям щось на згадку про конкурс. Дарували фарби, книги, іграшки. Журналістка Вікторія Шкабой – із сорок вишитих закладок передала. Долучилися цього разу і піцерії, й парфумерна фабрика з Золотоноші. Словом – спонсорів не бракувало.

  – Скількох юних художників таким чином удалося відзначити?

  – Ми не вели такої скрупульозної калькуляції, але близько 200 нагороджених – це точно.

  – У 2016-му було кілька нагороджувальних майданчиків, зокрема, наше видання повідомляло про світловодських майстрів пензля.

  – Так першого разу всіх учасників запрошували в галерею. Але цього разу вже до участі в конкурсі зголосилося скільки дітей, що ми зрозуміли, що наше приміщення замале, аби всіх охочих вмістити. Тому вирішили провести етап нагородження в кількох містах. Це тільки в плюс спрацювало. Скажімо, у Світловодську були виставлені абсолютно всі роботи. І дітям, і їхнім батькам було приємно, що їх може побачити, оцінити кожен, хто забажає. Зараз готуємо посилочку в Олександрію, там пройде нагородження переможців. Плюс і в тому, що місцеві художники мають нагоду нагородити своїх юних талановитих і старанних земляків.

  – А яка загальна кількість робіт надійшла цього разу на конкурс?

  – Близько восьмисот. Тут дуже важливо говорити не тільки і не стільки про кількісні показники, як про якісні. Перші учасники побачили, що для того аби стати переможцем – слід бути готовим до високих вимог, а відтак – і наполегливої, кропіткої попередньої роботи. Якщо першого разу надходило багато запростих робіт, то вдруге вони були на порядок кращими. Для «галочки» ніхто нічого не надсилав. Дуже хороші роботи цього разу надходили вже не лише від учнів художніх шкіл, а й із загальноосвітніх. Кожна дитина у нас отримала і диплом, і календар.

  – Як на мене, конкурс вкотре наочно показав, що наші діти – мега-талановиті. А яка думка про художню довершеність робіт фахівців?

  – А в тому й особливість художників, що вони рідко приходять до єдиної думки, оцінюючи роботи інших. Абсолютне різночитання в цьому плані. Єдине, в чому їхні думки сходилися – талановитих, обдарованих дітей у нас багато. Особливо, коли мова йде про роботи дошколяриків, молодших школярів, там не техніка важлива, а світобачення дитини.

  – Пані Ольго, скільки часу у вас пішло на організацію, проведення конкурсу?

  – З вересня приймали, відскановували, описували, потім був власне конкурс і все, що з ним пов’язано, і, як я сказала, останні посилки ми ще тільки будемо відправляти.

  – І на цьому поставите крапку?

  – Ні, крапку з комою. Розкрию невеличкий секрет. У нас уже є домовленості з другом галереї Анатолієм Кривохижею, що 60 відібраних найбільш емоційних і патріотичних робіт відправляться в Сполучені Штати Америки. Там діаспора погодилася взяти на себе відповідальність провести виставку "Щаслива дитина – квітуча Україна". Десь наприкінці лютого роботи будуть у США. Вони нам пообіцяли звіти, відеозвіти… Минулого року всього 15 робіт виставлялося в одній з американських шкіл, то тамтешнім дітям це дуже сподобалося, й вони у відповідь нам надіслали свої роботи, налагодився певний зв'язок.

  – Що ж, успіхів вам і вашій галереї!

  P.S. Коли матеріал уже був готовий до друку, пані Ольга радісно повідомила: “Сьогодні ми домовились зі ще одним другом галереї Сергієм Замуруєвим – і ще 60 робіт, які він відібрав із Марією Пилипишин (вона наша землячка, навчається і працює в Китаї), ідуть у Шанхай".

  [​IMG]


   
 8. artelisavet

  artelisavet Профессионал

 9. artelisavet

  artelisavet Профессионал

  0 16 годині 3 березня галерея "Єлисаветград" запрошує на відкриття Всеукраїнської виставки "Море акварелі"
  Виставка є частиною масштабного проекту - бієнале "Море акварелі", всеукраїнської та міжнародної виставки майстрів акварелі . Ініціювала проект Одеська обласна організація НСХУ, яку підтримав НСХУ. Серед членів оргкомітету: Володимир Чепелик, Ігор Волощук, Олександр Цибульський - Київ, Анатолій Горбенко, Сергій Савченко, Анатолій Кравченко (куратор проекту) - Одеса.

  Крім українських художників у виставці взяли участь художники з Німеччини, Молдови та Китаю, що в перспективі дає шанс перетворити її в представницьку міжнародну. Досягнення в цьому виді живопису на українських просторах представили понад сімдесят майстрів з вісімнадцяти міст нашої країни.

  Декілька учасників проекту запрошені галереєю на відкриття до Копивницького

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 10. artelisavet

  artelisavet Профессионал

  В п'ятницю, 3 березня, о 16.15 запрошуємо вас на відкриття всеукраїнської виставки "Море акварелі".
  Вас чекають прекрасні роботи, відібрані компетентним журі, від акварелістів Одеси, Миколаєва, Херсону, Чороморська, Дніпра, Харкова та інших міст України.
  На відкриття в галерею запрошені декілька учасників проекту.

  Виставка є частиною масштабного проекту - бієнале "Море акварелі", всеукраїнської та міжнародної виставки майстрів акварелі . Ініціювала проект Одеська обласна організація НСХУ, яку підтримав НСХУ. Серед членів оргкомітету: Володимир Чепелик, Ігор Волощук, Олександр Цибульський - Київ, Анатолій Горбенко, Сергій Савченко, Анатолій Кравченко (куратор проекту) - Одеса.

  Крім українських художників у виставці взяли участь художники з Німеччини, Молдови та Китаю, що в перспективі дає шанс перетворити її в представницьку міжнародну. Досягнення в цьому виді живопису на українських просторах представили понад сімдесят майстрів з вісімнадцяти міст нашої країни.

  Галерея "Єлисаветград",
  Кропивницький,
  вул. Пашутінська, 36

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 11. artelisavet

  artelisavet Профессионал

  В день шестилетия галереи «Елисаветград» и открытия выставки «Море акварели» чаще всего звучали два месседжа: «здесь хорошо, потому что нет политики» и «сюда давно уже не зовут – люди приходят сами»…


  Открывшаяся выставка – часть масштабного проекта: биеннале «Море акварели». В проекте участвовало более семидесяти художников из разных городов Украины. Жюри отобрало лучшие работы, которые теперь экспонируются в нашем городе, побывав до этого в Одессе, Черноморске и Измаиле.
  Куратор проекта – заслуженный художник Украины, одессит Анатолий Кравченко. Он назвал наш город городом искусств и поблагодарил горожан за внимание к изобразительному искусству. В знак признательности за гостеприимство часть работ остается в городах, принимавших выставку. В нашем городе тоже остались три акварели. Николай Цуканов по традиции в честь дня рождения галереи подарил эти работы музею Осмеркина и художественному музею.
  Гости отмечали, что зал галереи стал воздушным, легким, прозрачным. Эти ощущения объяснил наш земляк Валерий Давыдов, являющийся участником проекта «Море акварели»: «Потому что это акварель, которой присущи воздушность и прозрачность. По технике работа с акварелью похожа на управление яхтой: надо уметь совладать с водой, которая постоянно меняется. Акварель – мобильная техника, очень эмоциональная, в ней очень тесно соединены мастерство и эмоции».
  На открытии выставки (тоже без личного приглашения) присутствовал народный депутат Украины Константин Ярынич. Абсолютно без официоза он отметил, что, если приходит в галерею грустным, покидает ее с другим настроением, потому что здесь всегда открытость, душевность и позитив. «Здесь уникальная аура, потому что здесь уникальные люди, которые любят искусство», – подчеркнул Ярынич.
  Есть договоренность, что подобные биеннале будут организовываться раз в два года. Галерея «Елисаветград» открыта ежедневно, прийти «к морю» должно как можно большее количество горожан и гостей областного центра. Вы действительно почувствуете запах моря, его свежесть и легкий бриз.

  [​IMG]
   
 12. artelisavet

  artelisavet Профессионал

  8 квітня о 12 годині галерея «Єлисаветград» запрошує на відкриття виставки картин під поетичною назвою «Квітневі почуття».
  Унікальність цієї виставки в тому, що вдруге поспіль на розсуд спокушеної глядацької аудиторії обласного центру будуть представлені роботи не професійних митців, а художників-аматорів.
  Ми знову виходимо за рамки звичайної виставкової діяльності і надаємо можливість митцям, які, не маючи художньої освіти та професійних навичок, творять красу.
  Ця виставка – це дійсно свято для всіх нас.Побачити талант інших, розкрити його і допомогти, це наше призначення!
  У 2016 році на подібний заклик галереї відгукнулося 32 художника з усієї Кіровоградщини. В цьому – їх вже 46. Представлено більше 70 робіт різних жанрів та напрямків, виконаних в різних техніках. На виставці можна буде зустріти вже відомих з минулого року майстрів та познайомитись з новими. І будьте впевнені – вони зможуть вас здивувати.
  Чекаємо нових почуттів!

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 13. artelisavet

  artelisavet Профессионал

  Художники-любители Кировоградщины подарили кропивничанам «Апрельские чувства»

  В галерее «Елисаветград» в минувшую субботу открылась необычная выставка под названием «Апрельские чувства». Ее своеобразие в том, что авторы работ – не профессиональные художники, а люди разных профессий, которых объединяет увлечение рисованием. Живут они в разных городах Кировоградщины: Светловодске, Знаменке, Новомиргороде, Александрии, Кропивницком. Свободное от повседневных забот время посвящают живописи.

  Это вторая по счету выставка художников-аматоров в стенах галереи. В минувшем году на приглашение ее владельца Николая Цуканова откликнулось 32 живописца, в нынешнем – более полусотни.

  - Мы снова выходим за рамки привычной выставочной деятельности и расширяем географию участников, - говорит Николай. - Встреча с художниками-любителями – это радость прикосновения к прекрасному миру, который в двух шагах от нас.

  Для каждого из участников вернисажа открытие выставки – это не только возможность показать себя, но и радость общения с единомышленниками.

  Валентина Бескоровайная живет в Александрии. По образованию одна – учительница, но работает в больнице.

  - Люблю рисовать с детства, - признается она. – Маслом начала писать три года назад. На систематически занятия времени не хватает, но когда выпадает свободная минутка – посвящаю ее живописи.

  - Живопись открыла для меня мир заново, - говорит Надежда Мовчан из Новомиргорода. – Он оказался намного ярче, чем то, что мы видим в повседневной жизни. Но главное – я по-другому посмотрела на людей. Оказывается, среди нас очень много талантов, даже в нашем небольшом городке! Жаль только, что часто их работы видят только родственники и друзья. Поэтому мы безгранично благодарны сотрудникам галереи за возможность показать себя миру.

  - Эта выставка для светловодских художников – это очередная ступень к мастерству, - рассказывает руководитель самой многочисленной делегации участников Анатолий Сиромаха. – Сегодня приехало на открытие 19 человек, которые представили 28 работ. И, конечно, встреча с коллегами из других городов и районов – это здорово.

  Инна Вишневская живет в Кропивницком три года. Она переехала сюда из Донецка, где от ее дома остались одни руины. Увлечение рисованием для нее и ее детей стало настоящим спасением, помогающим забыть горестные переживания. Инна почти ежедневно посещает занятия в студии «Муза», которые ведет сотрудница галереи Ольга Краснопольская.

  - Для меня участие в выставке вызывает восторг, восхищение и чувство глубокой благодарности организаторам, участникам и моей семье, которая поддерживает мое увлечение, - говорит Инна, с трудом сдерживая слезы. – Здесь, в Кропивницком, в мою жизнь пришло обновление. Наверное, как восполнение чего-то потерянного…

  Кстати, сразу же после презентации Инна получила предложение провести персональную выставку в Светловодской художественной галерее.

  - Мы творим не для того, чтобы кого-то удивить. В мире есть множество мастеров. А мы рисуем, чтобы взлететь над суетой и удивить, прежде всего, себя.

  Эти слова светловодского художника Владимира Товкайло, очевидно, раскрывают суть увлечения, дарующего радость многим талантливым людям. Возможности человека безграничны, нужно только дать им проявиться.

  Людмила Макей
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 14. artelisavet

  artelisavet Профессионал

  КІТ: випуск від 10.04.2017. Галерея “Єлисаветград”: світове визнання

   
 15. artelisavet

  artelisavet Профессионал

  До открытия пленэра осталось всего 2 дня.
  Где будут работать художники -
  10.05 -Открытие предпленэрной выставки в галерее "Елисаветград "Начало в 16ч.-15м.
  11-13.05 -Кропивницкий
  12.05 - участие художников в фестивале детского творчества ( нач. в 14-00 территория прилегающая к краеведческому музею)
  14.05 - Знаменский район
  15.05 - Кировоградский район ,"Хутор Надия"
  16.05- Александровский район, Разумовка
  17.05- Маловисковский район,Злынка
  18.05 - Аджамка, Кировоградский район
  19.05 - Кропивницкий
  20.05 - Открытие выставки пленэрных работ в музее Осмеркина
  Кто же едет в наш город ?
  Аль Хадж Елена ( Одесса )
  Аношкина Светлана (Киев )
  Велиляев Ленур - (Харьков)
  Горбенко Анатолий (Одесса )
  Диденко Татьяна (Киев )
  Дуплий Сергей ( Ржищев )
  Заборовский Леонид ( Чернигов )
  Кравченко Анатолий (Одесса )
  Платонов Юрий ( Гомель, Белоруссия)
  Цзянь Лю (Чанша , Китай)
  Еще раз напомню официальное открытие пленэра и выставка работ художников- 10 мая в 16 ч. 15 м. в галерее Елисаветград " ( ул. Пашутинская , 36, тел. 0502072700
   
 16. artelisavet

  artelisavet Профессионал

  87 секунд в мире искусств !
   
 17. artelisavet

  artelisavet Профессионал

  Завершується пленер, присвячений 125 річниці з дня народження О. Осмьоркіна, який проводить галерея"Єлисаветград". З 10 травня кращі художники України, а також гості з Китаю та Білорусі активно працювали в місті і в області. 20 травня о 14.00 запрошуємо на відкриття підсумкової пленерної виставки. Яким побачили наше місто майстри пензля можна буде дізнатись завітавши в художньо-меморіальний музей О.О. Осмьоркіна.

  Зверніть увагу. Відкриття виставки відбудеться не в галереї, а в музеї,
  Адреса музею:
  вул. Архітектора Паученка, 89

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 18. Yur@

  Yur@ Мастер

  Не кажется ли Вам, что нужно это постить в форум другого города?
   
 19. artelisavet

  artelisavet Профессионал

  Для тех у кого плохое настроение! И не только !
  Большинство из этих рисунков демонстрируются сегодня в США , Канаде , Китае.
  Такой итог Всеукраинского конкурса детского рисунка Щаслива дитина - квітуча Україна ", организованного галереей "Елисаветград ".
  Ждем работы на конкурс этого года !

  [​IMG]
   
 20. artelisavet

  artelisavet Профессионал

  Галерея "Елисаветград " выезжает на "гастроли " в г. Мариуполь.
  В Центре современного искусства и культуры им. А.И. Куинджи 16 июня 2017 года откроется выставка работ нашего земляка Анатолия Шаповалова.
  Данный проект стал возможен благодаря культурным связям галереи "Елисаветград " с коллекционерами и художниками Мариуполя.
  Напомню в сентябре -октябре 2016 года в галерее прошла выставка мариупольских художников "Наследники Куинджи" из частного собрания нашего друга А. М. Чернова.

  [​IMG]
   

Поделиться этой страницей