Голубі озера Черніговщини 05-11.08.2017

Тема в разделе "Велосипед", создана пользователем vai, 14 авг 2017.

1. vai

vai Велосипедист

День перший 05.08.2017
    Конотоп-Батурин-Матіївка-Обирок-Осіч-Обмачів-Головеньки-Галайбине-Велике Устя-Мале Устя-Сосниця-Слобідка
    103 км

У с. Красне приєднався другий учасник походу. Йому 68 років, лежав би собі з бабкою у хаті так ні, кудись несе його

Вирішили зробити невеличкий крюк шоб глянути на фестиваль "Мама Африка". Виїхали вчасно, добре шо не раніше бо дощик пройшов перед нами, на нас тільки трішечки покапало.

На в,їзді в Обирок, зліва від дороги у лісочку, стол накритий, пляшка стоїть , закусон. Але навпроти на дорозі мєнти у машині, то ми на всякий пожарний пригощатися не стали.
    Приїхали, нас зустрічають, ставте лісапетки, заходьте. Тільки ми почали злазити з лісапеток, виходить дівчинка і каже: вхід по 500 грн з носа. -Та дєдушкі такі купюри тільки по тєліку бачили. Сфотографували нас безкоштовно. Я так і не спитав шо входить у тих 500 гон, може трішки потусуватися з мамой Африкой

Маму Африку ми так і не побачили, тільки на рекламі то сфотографували папу Африку. Він теж на лісапетці приїхав

У лісі багато п,ятихаток було і справа і з ліва

Последнее редактирование: 1 ноя 2017
    Амадея нравится это.
  2. vai

vai Велосипедист

А от від Конотопських велосипедистів ніде не сховаєшся, навіть у Мами Африки знайдуть

Лєпота кругом

А це Осіч жіночий монастир. Шось монашки ожину не їдять, то я трошки поласував

Зузстріли у монстирі мужичка з жіночкой на мопеді, з Кролевця приїхали. Як почув шо ми на озера їдемо то я думав шо ми не відчепимось від нього. Каже чекайте, я 9 приїду. І шо ви думаєте. Коли ми їхали з озер на Чернігів, то побачив нас на трасі, підїхав розпитав шо да як.

Амадея нравится это.
  3. vai

vai Велосипедист

За проїзд через село заставили трошки відпрацювати

Мост через Десну

А це види з моста направо та наліво

Амадея нравится это.
  4. vai

vai Велосипедист

Вирішили не купатись, а розташуватися на ночлег і потім уже не поспішаючи нікуди освіжитися у Десні.
    На трасі мужчина доньку провожав на автобус. Ми спитали як проїхати до Десни. Він як почав розповідати, підїхав автобус, а він нам розказує. Я кажу, да сажайте доньку, ми почекаємо. Він догнав нас у селі на мотоциклі. Провів за село. Показав напрямок. Показав куди повертати на макошино. Приємно шо є такі добрі люди
    Ось воно й наше місце ночлегу

Последнее редактирование: 15 авг 2017
    Амадея нравится это.
  5. vai

vai Велосипедист

День другий 06.08.2017
    Макошино-ПокровськеМєна-Величківка-Сахутівка-Корюківка-Маховичи-Суничне-Великий Щимель-Сновск (Щорс)
    80 км

Лагерь охотників

У Макошино хотіли Глянути на зону де Луценко сидів, да там треба було через поле їхати, вирішили краще їхати на Мену

Сподобалися знаки в Мені. Від дороги стоять знаки з назвою вулиці. Не треба бігати на вугол дивитися шо то за вулиця

Пашутин и Амадея нравится это.
  6. vai

vai Велосипедист

Тігра лежала ричала, ричала на мене, а потім як кинулась, я чуть фотік з рук не виронив

7. vai

vai Велосипедист

Чорники у бабульок купили

Ваня порушив правила дорожнього руху, так нас отой дядько закриває до ранку у вагон

Амадея нравится это.
  8. Dimo

Dimo Профессионал

Хороший отчет!.. Да! За фестиваль 500 гр.,это конечно перебор.

9. vai

vai Велосипедист

День третій 07.08.2017
    Сновск-Камка-Хотуничі-Городня-Дроздовиця-Будище-Озера
    66 км

Тільки виїхали за Сновськ, пішов дощ. Пішов, зараза, не за розкладом. Інтернет показував шо до 9-10 буде чи не буде дощ, а от десь з 20 годин повинен був зарядити на всю ніч. А він зранку як пішов то з короткочасними перервами лив аж до ранку.

У цей день не зробив ні однієї фотки.

Від Будища до озер не дорога а сплошний пісок. Більше 10 км тягнули вєліки у руках пішки. У однієї жіночки розпитали дорогу, то каже, да там дорога буде розходитись то ви ідіть по любій, вони там усі посходяться. Ну ми по крайній і помандрували. Доганяє лісник на машині. Шось показує жестами. Я питаю, ви шо хочете нас підвезти?
    -А ви куди ідете?
    -На озера.
    -Так ви пішли не по тій дорозі
    От блін, як добре шо по такій дощарі ми пройшли лишку тільки с кілометр, велика дяка ліснику.
    Приїхали на озеро під дощем поставили палатки. Людей дуже багато. Повечеряли, жахнули по пару чарок і спати.

Народ у нас, на мій погляд, дикуватий. Захаращує усе шо можна.
    І якась там традиція, чи шо воно таке. Кричать як різані свині з одного берега, тоді відкликаються з другого, потім з третього. Музика волає. Я вже кричав: насилаю на крикунів срачку. Та хрєн там, не помогло, мабуть заклінаніє слабе, кричали до 4 ранку обидві ночі.

10. vai

vai Велосипедист

День четвертий 08.08.2017
    Відпочинок

Так он ви які, голубі озера Черніговщини

До обіда розпогодилось
    Перше озеро саме велике. Добували кварцевий пісок. Вода у ньому голуба.
    Друге озеро саме маленьке, торфяне, вода звичайна.
    Третє озеро середнє. Добували мінеральні речовини. Вода зелена, схожа на морську.
    Так шо не всі вони голубі, треба було назвати: різнокольорові озера Черніговщини.
    Є 2 магазинчики, туалети засраті, ящики для сміття, приватна садиба з доміками, там чисто.
    Найкраще сподобалось на зеленому озері. Спокійно і чистіше набагато.

11. vai

vai Велосипедист

12. vai

vai Велосипедист

[​IMG] [​IMG]

Торфяне озеро

Зелене озеро

13. vai

vai Велосипедист

14. vai

vai Велосипедист

День п,ятий 09.08.2017
    Олешня-Грибова Рудня-Ріпки-Вербичі-Великі Осняки-Рівнопілля-Чернігів
    68 км

Дорога на Чернігів пряма як струна

Залізничний вокзал

Краєвид з колокольні

Наскальна живопис

У дівчини спитали дорогу і чи є у цьому парку якісь пам,ятки. Вона як почала нам розповідати, так там одні пам,ятки. Я запитав чи ви не екскурсовод. Та ні, на істфаці вчилася. То це вона на нас тренувалася. Цікаво. Казала шо знайшли меч, рахують шо це меч Іллі Муромця. Я ледве не ляпнув, а свисток Солов,я Розбійника не знаходили? Дуже цікаво і живо розповідала

Амадея нравится это.
  15. vai

vai Велосипедист

Місцеві дамочки тусуються

16. vai

vai Велосипедист

Кольорові фонтани

17. vai

vai Велосипедист

День шостий 10.08.2017
    Чернігів-Количівка-Куликівка-Жуківка-Вересочь-Дремайлівка-Вертіївка-Яблуневе-Ніжин
    96 км

Оцей дядько пустив нас переночувати

Тільки виїхала за Чернігів. Ваня як почав матюкатися. Усе пропало, це триндець.... Я подумав шо лісапетка зламалася. Каже шо рюкзак забув. Ну ти, каже стій, а я поїхав забирати. Зателефонував я тому дядьку в якого ночували, попросив шоб привіз рюкзак а за бензин ми заплатимо. А він і каже, так ви ж на Ніжин, то я його туди поїздом і передам. Ваня потім зрадів, каже правильне прислів,я: не було б щастя, так нещастя помогло

Підножний корм виручав: груші, яблука, алича, кукуруза

До Ніжина був самий тяжкий перегон за всю поїздку

Амадея нравится это.
  18. vai

vai Велосипедист

Ніжин сподобався. Старовинне таке містечко.
    Біля АТБ поки Ваня затарювався мене місцеві хлопці пригостили кавуном

19. vai

vai Велосипедист

День сьомий 11.08.2017
    Ніжин-Сиволож-Пліски-Велика Загоровка-Красиловка-Піски-Бахмач-Халимоново-Тулушка-Попівка-Конотоп
    114 км

І в Ніжині нас приютили на ніч. Везе ж нам на добрих людей

Перед походом купив нові педалі. Перед Ніжином почала підклинювати ліва педаль але я не звернув уваги. А як відїхали кілометрів 15 то стала клинити зі страшною силою. Це страшна річ, їхати неможливо. Ключика торцового не було шоб розкрутити. У селі питаю де можна купити педаль. -У городі. -А де город? -Туди. На Ніжин показує. Та ні туди 15 назад 15, я краще розтрощу ту кляту педаль та поїду на вісці. Під Бахмачем почала підклинювати і права педаль. У Бахмачі купив нові. На майбутн\, треба возити торцового ключика

Меморіал героям Крут
    Підїзжаю. Ваня відстав. Виходить мужичок з вагончика. Поздоровкались. Він зрадів, питає, ви будете знімати?
    -А кого знімати?
    -Зараз робітникі підойдуть
    -Та ні ми туристи (а я ж один приїхав)
    -А ви хто?
    -Кіностудія ім. Довженка
    І тут Ваня підрулює. Дядько питає, а це з вами?
    -Да, кажу, це оператор, зараз будем починати...
    Ну він тоді вже зрозумів шутку юмора так почав сміятися

Оце такий стадіон у Плиска. Цікаво, чи хто грає на ньому чи просто бабульки відмивали

Оце таке набудовано у Піськах

Отакий круг получився десь 530 км

Пашутин, Амадея и dima491 нравится это.
  20. dima491

dima491 Профессионал

супер фотоотчет

Andryuha нравится это.

Поделиться этой страницей