Госдума приняла в первом чтении законопроект о запрете бандеровской символики !

Тема в разделе "Новости", создана пользователем leon, 20 май 2014.

 1. leon

  leon Мастер

  Вот это да... козломордые жгут напалмом :fa: !

  Депутаты приравнивают к нацистской символику организаций, сотрудничавших в годы Второй мировой войны с фашистами !
  ИТАР-ТАСС: Политика - Госдума приняла в первом чтении законопроект о запрете бандеровской символики

  Офигеть , а как же быть с колорадской лентой , которая красовалась на мундирах власовце и практически всей верхушки РОА и КОНР, награжденных георгиевским крестом !?
  А как быть с их трикалерам, под которым воевали власовцы против РККА ? Ведь этот аквафреш стоял в каждом кабинете командиров КОНР рядом с портретом Гитлера ? Какие еще двойные или тройные стандарты придумают эти кремлевские гопники для продолжения насилования истории под свой манер ?

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 2. sirko

  sirko Профессионал

  не там правди шукаєш....
   
 3. leon

  leon Мастер


  Хто хоче той знайде ! Хтось може сказати, що "правда для кожного своя" , але чим далі , тим більше під "правдою" кремлівська гебня видає перевернуті з ніг на голову факти , все більше схожими на політичне збочинство !
   
 4. sirko

  sirko Профессионал

  Хто хоче той знайде ! - в кремлі?))))))
  та за всю свою історію кремль не сказав ні слова правди.
   
 5. Рей

  Рей Активный участник

 6. leon

  leon Мастер


  Дак я в кремлі правду знайти і не очікую ! Просто вкотре дивуюсь їх дурості та лицемірству, хочаб цей закон взяти - всю їхню державну символіку можна під нього згребти . Але риторика буде точитись виключно навколо клятих бандерівців , та червоно-чорного прапору УПА, яка з 1943р. воювала як проти гитлерівців так доречи і проти РОА !
   
  Последнее редактирование: 20 май 2014
 7. leon

  leon Мастер

  Багато розмов точиться навколо того, що власівський триколор був кинутий останнім до мавзолею на "параді переможців" , але путлерівська пропаганда намагається щильно підтирати цей історичний факт . Ось ,наприклад, фотка мозаїчного панно 60-х років на стіні одного з історичних російських музеїв , де серед прапорів по яких топчеться народ-переможець можна побачити і триколорчик :

  [​IMG]
   
  sirko нравится это.
 8. sirko

  sirko Профессионал

  Леон,ну ти як мала дитина))))знайшов кому дивуватись)))вся їхня державність від самих витоків збудована на брехні якої світ не бачив.заспокойся - раз вони таке вигадали знач все нормально,все природньо,все так як і раніше,все так як і сотні років тому.
   

Поделиться этой страницей