Губернатор закликав Шостку і Конотоп активніше будувати доступне житло

Тема в разделе "Новости", создана пользователем Vladimir, 16 ноя 2013.

1. Vladimir

Vladimir Мастер

Губернатор закликав Шостку і Конотоп активніше будувати доступне житло - Сумы. Свежие новости Сум. Сумские политики, экономики, спорта - В двух словах - xpress.sumy.ua

Керівники міст Шостка і Конотоп мають посилити роботу з реалізації на їхній території програми іпотечного кредитування для забезпечення місцевих жителів житлом.
    На цьому під час засідання колегії облдержадміністрації наголосив губернатор Юрій Чмирь.
    «Сьогодні Сумщина перебуває у трійці лідерів серед областей України з реалізації програми Президента України щодо забезпечення людей житлом шляхом здешевлення вартості іпотечних кредитів. Цією програмою зацікавилося багато сімей, які довго чекали на власне помешкання. Проект працює з преференціями, за якими людині під 3 відсотки річних видається довгостроковий кредит. Досвід забезпечення житлом на таких умовах вже мають Суми. Треба, щоб свою роботу в цьому напрямку активізували також Шостка і Конотоп», – зауважив Юрій Чмирь.
    Нагадаємо, що у цьому році програмою здешевлення вартості іпотечних кредитів на Сумщині скористалися вже близько 170 сімей.Загалом же, завдяки цій та програмі придбання доступного житла протягом 2010-2013 років поліпшили свої житлові умови понад 450 сімей Сумщини. За цей період було залучено 79 мільйонів гривень, що дозволило виконати будівельні роботи у 29 багатоквартирних житлових будинках у містах Суми, Ромни та селищі Сад Сумського району.

2. mario

mario Гость

Я UREL злой модиратер ща я вас забеню ))))))))

Последнее редактирование модератором: 13 янв 2014
  3. SIkSI

SIkSI Гость

Будують на сенному базарі, недавно здали в експлуатацію дом на морзі.

4. mario

mario Гость

5. Capitoshechka

Capitoshechka хфошистонаціоналістобєндєравєц

На морзі Огрохін з Дрислею побудували ці будинки ще років 5, мабуть, тому. Ще коли Іван крісло в міськраді протирав. Покажіть мені хоча б одну людину з мізками, яка б захотіла жити в тому будинку, що біля морга. Яка там краса навкруги: морг, онковідділення, залізниця.... Та не місце, а рай!!

6. SIkSI

SIkSI Гость

Аж їздять туди жипи.

7. Capitoshechka

туди це куди? До будинків?

8. Capitoshechka

Ще забули згадати про гуртожиток біля м’ясокомбінату і будинок на Комсомольській (де колись був дитсадок). Обидва будинки були перероблені під квартири. Зауважую - не побудовані, а перероблені. І в обох випадках не обійшлося без Огрохінського довгого носа. І вже напротязі багатьох років там продаються квартири... І ще жодна не продана. До речі, ці будинки були перероблені ще раніше, ніж біля моргу побудували. Враховуючи темпи продажу квартир в цих будинках, з таким розкладом ще Огрохінські правнуки їх продаватимуть

9. SIkSI

SIkSI Гость

Проблема не в тому, що де вони чи які вони, проблема в ціні. Я хотів колись купити таку, але ціна вище майже в 2рази чим типова така сама з ремонтом. Якшо би він продавав навпаки, в 2 рази дешевше, то похватали би як діти цукерки, й пофігу, що вони в чорта на дупі.

10. Capitoshechka

Я не знаю кому як, але у випадку з моргом, на мою думку, ціна далеко не найголовнішу роль грає. Людина з нормальним глуздом ніколи там квартиру не купить.
    Уявіть на мить що Ви купили там квартиру, в тому будинку, біля моргу. Куди Ваша дитина буде гуляти ходити - потяги підривати чи в трупах довбатися? Вийшла дитина з будинку - і куди їй йти?
    Найоптимальнішим варіантом було б на тому місці побудувати гаражі. Їх би там розхватали як гарячі пиріжки.

11. SIkSI

SIkSI Гость

А шо на путіке немає колій та моргу? Чи люди не живуть біля моргу. Там від двухетажки до моргу 5 метрів.
    Жили,живуть та будуть жити. А якщо мозгів не має у дітей, то не потяги та морг виноватий.

12. mario

mario Гость

13. SIkSI

SIkSI Гость

Меблі ходять ходуном коли трамвай їде, а ось коли таварняк то нічого не ходить, полотно колії рівне, чо йому пригати.

14. Capitoshechka

Та питань нема. Якщо Вам до вподоби - можна поставити палатку прямо на смітнику, куди вивозять сміття з усього міста і нюхати. Але я сумніваюсь що ви це зробите, бо навряд чи Вам сподобається таке нюхати.
    Аналогічна ситуація і з моргом. Якщо комусь до вподоби спостерігати щодня за небіжчиками - ласкаво просимо.

15. mario

mario Гость

16. Capitoshechka

трема замінити на пачці слово БОНД на ТРАМВАЙ - ТРАМВАЙ ВБИВАЄ)))

17. SIkSI

SIkSI Гость

Краще, дороги вбивають.

18. Кио

Кио Новичок

Я живу на «7-ми ветрах», переехал сравнительно недавно, заволновал вопрос мусорки рядом, решил узнать по-больше информации. Для меня открытивем было, что наша весьма уважаемая оппозиция ТАК заботится о населении, что первая же и загрязняет наш город. Уважаемые депутаты горсовета Еременко и Омельчук от БЮТ имеют прямое к тому отношение: являясь владельцами ПП Флора, которое занимается как раз уборкой мусора, ОНИ загрязняют наш воздух, землю, во что такими темпами превратится город? Почему жители одного района не задумываются об этой проблеме, когда жители другого просто не знают что делать… и это вы называете «думают о народе»?.. вижу, как хорошо думают, что аж готовы похоронить нас в отбросах, думая о собственном материальном благополучии.

Поделиться этой страницей