Яценюк і Кличко узгоджують кандидатів-мажоритарників

Тема в разделе "Политика", создана пользователем Вячеслав Киричок, 4 окт 2012.

 1. Хронічна недуга українських політиків – короткозорість. На що вже помітне таке сільськогосподарське знаряддя, як граблі, але ж не добачають. Тільки після того, як отримають удар по лобі, чухають гулю і щиро засмучуються: «Як же ми могли знову на них наступити?».

  Здавалося, що на цей раз на парламентських виборах в мажоритарних округах опозиція, до якої належать «Батьківщина», «Свобода» і УДАР, спроможеться висунути по одному спільному кандидату. Вигода - уникнення розпорошення сил і більш вірогідне проходження кандидата у Верховну Раду. Про це багато говорилося. І що ми побачили в результаті? «Батьківщина» і «Свобода» узгодили спільних кандидатів, а Віталій Кличко своїх людей висунув окремо. Хоча сам закликав врахувати помилки опозиції в місті Обухові і на позачергових виборах київського міського голови. Ось його слова: «Особисті амбіції людей - це національна загроза, цього у політиків не повинно бути. Повинні всі політичні сили віддати свої голоси, щоб перемогти найрейтинговішому кандидату в будь-якому регіоні».

  І ось нарешті 3 жовтня Яценюк і Кличко досягли згоди зняти менш рейтингових кандидатів у мажоритарних округах, залишивши у них по одному від двох партій. Цього ж дня Олег Рябченко, що балотується від партії «Удар», повідомив на зустрічі з виборцями Шостки, що у нього з Юрієм Сербіним є домовленість, про зняття менш рейтингової кандидатури з їх двох. Про те, хто з них залишиться, буде повідомлено до 11 жовтня.
   
 2. Солдат Удачи

  Солдат Удачи Новичок

  Рябченко візьме голосів більше ніж Сєрбін. Але Сєрбін ні за що не зніметься з перегонів.
  Рябченку теж це не цікаво. Бо і у нього, і у Балабан та декого з інших, "приціл" на мерські вибори в Конотопі.
   
 3. Bags

  Bags Новичок

  Сербіну всерівно це не допоможе не та харизма.
   
 4. Абориген

  Абориген Профессионал

  Дышите глубже.. Или ударьтесь посильнее.. Регионы должны занять надлежащее место - на свалке.. истории...
   
 5. Tiger_48

  Tiger_48 Новичок

  В роликах партии Кличка какой-то суровый дядя постоянно вещает: "Настал час удара!" Интересно, кого они пи....ть собрались?.. Кстати, 9-го Кличко на площади возле "Украины" с народом говорить будет. Встреча на 11:00.
   
 6. GOR

  GOR Профессионал

  Кстати, 9-го Кличко на площади возле "Украины" с народом говорить будет. Встреча на 11:00.

  Там все будет в ажуре, нагонят студентов и прочей интелигенции, пропишут правельные вопросы.
  Вопросов такого плана )) правда Владимир что в 90е вы Бисарабку держали не будет))
   
 7. Абориген

  Абориген Профессионал

  Студенты - это еще не интеллигенция .. А кто гнать будет? Регионалы?
   
 8. volh1

  volh1 Новичок

  Не будет. Потому как приедет Виталий :)
   
 9. CVU

  CVU Без підпису

  На жаль у Конотопі студентів як таких немає. Це доволі суттєвий мінус міста. Так склалося, що у Конотопі були (хоч і доволі якісні, відомі у всьому СССРі) технікуми і медучилище. Але це проміжний варіант між школярами і студентами. Це не студенти у повному розумінні цього слова. Оті сьогоднішні "європейські" тощо - це ... Наприкінці 60-х початку 70-х років на базі колишнього електромеханічного технікуму (не того, у що його перетворили потім. У ті часи конкурс на "Виробництво апаратури автоматики і телемеханіки" був вищий, ніж у багато столичних вузів - до 12 осіб на одне місце!!!) була філія ХПІ. Там, хоч і не стаціонар, але кувалася місцева інтелігенція. Візьміть для порівняння хоч би Суми. Там є студенти! І це відбивається на житті міста. З цим змушена рахуватися і влада.
  Ой, забувся.
  У Конотопі був колись учительський інститут. На його базі, наскільки я пам'ятаю, і був створений СДПУ. Ось так і лишили наше місто студентського активу ...
   
  Последнее редактирование: 7 окт 2012
 10. volh1

  volh1 Новичок

  И слава богу. Самая глупые и агрессивные толпы в политике - студенты. Стоит посмотреть хотя бы на Сумы - и сразу все становится ясным :)
  Ума нет, жизненного опыта ноль - зато энергии хоть отбавляй. Вот и прутся отстаивать всякое уродство (попутно зарабатывая прибавку к стипухе)...
   
 11. CVU

  CVU Без підпису

  От тому Конотоп є "хутором під Хутором ...", а Суми - це все ж Суми ...
   
 12. WiKing

  WiKing 11 лет на форуме !

  Уже померялись РЕЙТИНГАМИ, кто будет снимать кандидатуру? Или еще идет "замер" харизмы ? А то 11 октября как бы уже наступило ...
   
 13. BobAC

  BobAC Профессионал

  Никто никуда не снимется, никто никому не верит, никто никого не боится.
   
 14. WiKing

  WiKing 11 лет на форуме !

  Последнее редактирование: 14 окт 2012
 15. Сьогодні "Батьківщина" оголосила, що Сербін зняв свою кандидатуру на користь Рябченка.
   
 16. Bags

  Bags Новичок

  Завтра приезжает Яценюк у его и спросим.
   
 17. Солдат Удачи

  Солдат Удачи Новичок

  Ага он так "запетляет с ответом" что и вопрос свой забудешь.
   
 18. Абориген

  Абориген Профессионал

  Похоже эвтаназиолог с анестезиологом встречался.. Речь невнятная, мысли люмпеновские.. Не знал бы.подумал, что кугутяра какая-то.:my_pokey:
   
 19. Солдат Удачи

  Солдат Удачи Новичок

  Док, Вы, получается сами себя "законопатили" в атмосферу человеконенависничества и абсолютного недовольства всем вокруг. Не далеко и до психических расстройств, на плодородной почве личных неурядиц, обильно политой желчью. Учитесь радоваться жизни вместе с людьми, которые Вас окружают.
   
 20. WiKing

  WiKing 11 лет на форуме !

  Есть инфа, что Сербин не снимал кандидатуру, или что-то там как-то произошло, вообщем в суд он подал... чтоб его вернули в бюллетень.
   

Поделиться этой страницей