ЯК «СВОБОДА» ЛЮДЕЙ ОБДУРИЛА!!!!

Тема в разделе "Политика", создана пользователем Набат, 1 мар 2013.

1. Набат

Набат Новичок

Хочу поділитися своїм обуренням. Я й уявити не міг, що з людьми можна так чинити, та взагалі за людей не вважати!
    Мене переповнюють емоції, тому можу десь писати сумбурно, за що прошу вибачення.
    Зразу хочу наголосити, що я не належу до будь якої партії, а просто висловлюю свою думку.
    Не секрет ( і всі це на собі відчувають) що жити досить складно і є в людей багато болючих питань. Так і в нашому місті зараз гостро стоїть питання підвищення тарифів ЖКХ та не менш болюче питання з нашим трамвайним управлінням.
    Та ці питання треба вирішувати, а не гратися з ними і з людьми, як це зробили представники ВО «Свободи».
    Поясню, чому питання стоїть саме таке.
    Прийшло мені запрошення на громадську акцію протесту. Саме на громадську. Було написано, що підприємці та жителі міста самі збираються для того, щоб висловити свій протест владі, щодо здороження землі але будуть підніматися питання ЖКХ в нашому місті.
    Я, як активний член громади прийшов сам, та ще й людей з собою назбирав. Адже не було ніде й згадки ні про які політичні партії. І скажу. Що майже всі (не враховуючи представників «Свободи», що там були присутні) хто прийшов на збори думали точнісінько як ми.
    Отже, 25 лютого 2013р. під стінами Конотопської міської ради назбирало досить багато людей (але точно не 400 осіб, як написали «Свободівці»). Кожен прийшов зі своїм наболілим питанням. Простоявши десь хвилин 20 ми вже почали переглядатися між собою бо ніхто не робив ніяких заяв, все було тихо. Тож люди почали вирішувати хто буде виступати першим від громади, хто піде до адміністрації міста.
    Аж раптом під’їхала машина і звідти почали вигружати державні прапори. Доки люди намагались щось зрозуміти до нашої групи підійшов молодик і досить грубо почав із нами розмовляти. Мовляв, що ми й досі не тримаємо прапора і що нам взагалі тоді тут робити нічого. Звичайно така поведінка викликала обурення, то ми почали йому пояснювати, що ми мешканці міста і прийшли сюди вирішувати конкретні питання. І він взагалі не має права з нами так поводитись. Не знаю, чим би, закінчилась наша суперечка, якби поплічники його від нас не забрала. Але хочу сказати, що такої ненависті в очах я в житті не бачив.
    Та мова все ж не про үе.
    Виступити так нікому ј не вдалося (ну окрім представників «Свободи» ,що все кричали «Дзеда ГЕТЬ!»). То його, може й геть, але ж люди прийшли задати йому конкретнi питання, а не просто покричати.
    Ось так «Свободiвцi» зірвали збори громади. Та ще й прапор свій розгорнули, та понесли до мiськоi ради, тi активісти, що iм повырили пiшли слідом. То там iх затримала мiлiцiя, а «Свободiвцi» втекли.
    Ми, ще залишились до кінця цiэi епопеi, та побачили, що після того, як люди розійшлися цi псевдопатрiооти отримували кошти вiд представників Конотопського штабу «Батькiвшини», що теж були присутнi на зборах.
    Ось вам i вся політика ,а в iнтернетi написали таку брехню, що люди зiбралися пiд iх знамена iтаке інше. ОТ БРЕХУНИ! Быльше нічого сказати.
    Та яки би все було так як вони розписали, то 27 лютого пiд стiнами мiськоi ради було не 50 а 350 чоловiк. Бо вони закликали 27 лютого вриватися до сесiйноi зали Конотопскоi мiськоi Ради коли там буде йти сесія, але ображенi ы обдуренi конотопцi вже не повiрили iх закликам.

Мешканець Конотопу

Uriel и _Azazel_ нравится это.
  2. Набат

Набат Новичок

Ну да, это вам так хотелось бы?
    Тогда вас огорчу - не принадлежу ни к одной политической силе

3. _Azazel_

_Azazel_ Новичок

Доктор, зря Вы так. Свободовцы реально перекрутили все как хотели. Из мирного митинга сделали политический. Не давали высказаться Дзеду (что он мог сказать - другой вопрос)

4. _Azazel_

_Azazel_ Новичок

А я ж написал что то второй вопрос что мог сказать мер. Но и перебивать минимум некрасиво ))

5. WiCKed

WiCKed Рон-ёри сё:ко....

а что вы от них хотели? это ж нацики, у них свои методы.

6. yolopuki

yolopuki =UKRAINIAN=

А я так и не понял, чем же оскорблен и возмущен "мешканець Конотопа", шо свободовцы Дзеда перебивали или шо они прапора з машины повытягали?

Кажется мне что тема эта забодяжена в одном из исполкомовских кабинетов - поди проверь теперь с какой ненавистью зырили на "мешканця" свободовцы.

7. Набат

Набат Новичок

Возмущён тем, что приглашали на общественный митинг без политических сил, а тут оказалось, что это Свободовцы вырисовывались. Так бы и говорили, что Свобода проводит митинг такие и такие предлагаются вопросы. Вот и посмотрели бы сколько людей пришло. Люди у нас уже устали от всех этих флагов и пустых лозунгов. Хочется уже конкретного решения вопросов.
    И не надо заманивать на свои митинги людей, мотивируя тем, что это общественный митинг.
    И не Дзеда перебивали, а людей.
    И я вас огорчу, к исполкому не имею никакого отношения.

8. yolopuki

yolopuki =UKRAINIAN=

Так пишите честно, от души: "потому что Свобода"!!!
    С вашей аполитичностью и мирными намерениями Вы бы до сих пор на паперти у Белого дома топтались бы, уповая на разум и добрую волю Дзеда. Нынешней наглой и циничной власти противостоять можно только действуя аналогично, ее же методами. А на мирные сборы этой банде даже высморкаться лень.

Я так и не понял... представники Конотопського штабу "Батькивщини" тоже из машины свободовцев выскочили, или они еще раньше к громаде примазались и таки "були присутні"? А если хорошенько встряхнуть макитру то, возможно, вспомнится и еще хто-нить из других партий? Так без политики или все-же с политикой но, желательно, без Свободы?

9. _Azazel_

_Azazel_ Новичок

Проясню ситуацию: митинг планировался не политический. Из машины доставали государственные флаги. Машину с надписями "Батькивщина" использовали только как транспортное средство. На плакатах тоже небыло ниодного политического лозунга или упоминания полит. силы/партии. Но тут появилась Свобода (решили митинг использовать в своих целях). Развернули плакат с лозунгом (кажется про ЖКХ), но с наклейкой внизу "Свобода".
    Вот таким макаром мирный митинг превратился в политический.

10. Рей

Рей Активный участник

Мда ...Може хто проти того що Свобода добилась зупинення зростання тарифів напишуть заяви меру щоб їм тарифи підняли персонально ?
    Ато єто ж кляті Свободівці !!! Краще хай вони тарифи підіймуть ніж ті Свободівці ....
    p.s
    А де був наш Молоток? Що це він не захищає інтереси своїх виборців ? Якісь депутати інші приїджають ... так ще і єлохторат розгубить .

Последнее редактирование: 1 мар 2013
    Доктор эвтаназиолог нравится это.
  11. Bags

Bags Новичок

Как участник событий подтверждаю все кроме денег. Не видел чтоб раздавали. Может на другой базе но не под исполкомом.

12. _Azazel_

_Azazel_ Новичок

В данном конкретном случае действия Свободы расцениваю как пиар. Организаторами не они ведь были, примазались так сказать...
    Тоже раздачи денег не видел.

13. Bags

Bags Новичок

Свобода пиарилась на чужом собрании.

14. Рей

Рей Активный участник

27 лютого збирала людей Свобода і саме тоді була сесія .
    Якби не Свобода і Мірошниченко , то Ви вже платили б за новими тарифами .

15. _Azazel_

_Azazel_ Новичок

"Свят кто верует"...
    А я то думал что прислушались мнения народа, которое было донесено представителями...
    Вы там были? В понедельник и в среду?
    Еще одна причина расценивать это все как пиар:
    Не было ни 300 человек (кстати "приглашенных" Свободой 27 числа было вообще не больше 50 человек), ни представителей молокозавода и Авиакона, ни сессии горсовета.
    Зачем писать неправду?

16. Рей

Рей Активный участник

Азазел владі плювати на 300 чоловік .
    Вам не здається дивним що протест від КТУ організований був ПР ?
    Що в середу від Демидка вже не було .
    В понеділок ПР висловлювала протест владі ???

Якщо б Свобода не підтягнулась , то не які вимоги ні коли не потрапили до влади .

17. Бедуин

Бедуин Новичок

Все организовывалось ради земли. Организаторам на остальное н-ать. А тарифы и дороги это чтоб не так заметно было.

_Azazel_ нравится это.
  18. _Azazel_

_Azazel_ Новичок

Может и плевать. Что за КТУ стоит парочка "голубых" и для меня небольшим шоком было. А Вы уверены что в среду ни одного человека от Демидка небыло?
    Скажем так, Свобода внесла свою лепту в общее дело, но то как это было описано на оф. сайте плюсов ей (Свободе) не добавляет.

19. Рей

Рей Активный участник

Можливо і були але як самі від себе .
    Те що ПР і Демидко не виводили людей у середу говорить тільки за одне . Те що вони хотіли, вони добились вже у понеділок .
    А що Ви там такого побачили ? Вона там чесно пише що підтримала ( а не організовувала ) протест . Що не було людей з молокозаводу і Авіакону ? А Ви на 100% впевнені що там не було жодного з їх працівників ?

Последнее редактирование: 1 мар 2013
  20. Абориген

Абориген Профессионал

а судя по стилю -верный витренковец:Laie_22:

Поделиться этой страницей