ЯНУКОВИЧ ПРОВАЛИВ САМІТ У ВІЛЬНЮСІ

Тема в разделе "Новости", создана пользователем Vlad, 29 ноя 2013.

 1. Vlad

  Vlad Модератор Команда форума

 2. Натка

  Натка Профессионал

  а вы за кого голосовали?
   
 3. SIkSI

  SIkSI Гость

  Це хорошо, чим більше він буде тупити, тим бістріше залишить пост президента. Все що він робить спрямовує наслідки проти себе.
   
  Последнее редактирование модератором: 29 ноя 2013
 4. Vlad

  Vlad Модератор Команда форума

  не за него уж точно ...
   
 5. Виталий Кречетов

  Виталий Кречетов Профессионал

  А вас не терзают смутные сомнения по поводу того, что в 2015 году "выберем" или нам выберут снова его?
   
 6. Vlad

  Vlad Модератор Команда форума

  жизнь такое спортлото, подписался, а не то ... сейчас это не важно, до 2015 как говорится еще дожить нужно. А там конечно если доживем если все так и останется то выберут, особенно смотря на вот это: Київ забитий регіональними автобусами, у центрі - ''тітушки'' | Українська правда, вообще не понимаю как можно за 150 грн продаться ...
   
 7. Виталий Кречетов

  Виталий Кречетов Профессионал

  На "Мотордетали" в цехах люди батрачат и за меньшие деньги, причём и днём и ночью, а иногда и по 12 часов. А за день получается ещё и меньше 150грн. Так что названная сумма находит живейший отклик у них в сердцах. Да и каждый думает, что от него одного ничего не зависит, так что почему бы и не подзаработать. А в итоге получаем сами видите ЧТО.
   
 8. Кирич

  Кирич Гость

  Може з Європою не змогли дійти згоди нам треба 160 млрд. вони дають лише 110 млрд. і ще якось до 20 року треба дожити не торгуючи з Росією.
   
 9. Gary

  Gary Профессионал

  Не нам надо 165€ млрд., а им в карман. За эти деньги можно купить .if.ua . 165 000 000 000 за ссылку респект Re_Zaratustra. За эти деньги Украину можно превратить в ОАЭ.
   
 10. Кирич

  Кирич Гость

  В Європі не має вже дурнів котрі взагалі роздають гроші без контролю над тим хто і як цими грошима розпорядиться і побачимо ці гроші лише після вступу до ЄС де є суровий фінансовий контроль, а поки ми будемо в асоціації виділять не більше 5 млрд. Польща в ОАЭ не перетворилася за останні 10 років, і нам це не світить, а збудувати те з чого будемо потім прибуток отримувати - треба. Все уперлося в ціні. Однозначно те, що розрахунків цієї суми ні де не знайшов.
   
 11. Gary

  Gary Профессионал

  А Польше разве дали 165€ млрд.? И нам до Польши, как до Киева ползком. И че нас с Польшей ровнять? Мы еще и с Молдавией к примеру граничим.
   
 12. Кирич

  Кирич Гость

  з 2003 року Польщі надали макроекономічну допомогу 83 млрд. За десять років інфляція, та і в Польщі на чверть менше людей мешкають.
   
 13. Рей

  Рей Активный участник

  В Польщі мешкає 38 мільйонів, а в Україні 45 мільйонів.
   
 14. Кирич

  Кирич Гость

  На момент підписання асоціації з ЄС в Польщі мешкало 38 у нас 52 млн. громадян, на момент вступу Польщі у нас залишилося 48, але ж за 20 років інфляція пройшла. Польська економічна інфраструктура на момент підписання асоціації оцінювалась набагато менш оптимістично експертами ніж зараз Українська, економіку України до 1986 року навіть порівнювали з економікою Франції, пам'ятаю зі школи. Може і не доречно порівнювати з Грецією, але 100 млрд. нам не допоможуть. Хоча я наголошую експертних оцінок не знайшов це лише торги між державами. Знаю, що при вступі України в ЄС подальша робота КБ Антонова з виробництвом літаків не передбачалась, у Європі є свій єдиний концерн і розпилятися з економічної точки зори Вони не будуть. Скоріше Антонов увійде у суму 165 млрд. І нікому казати про це не стануть. 35000 працівників скоротять, в кращому випадку дадуть стартовий капітал для свого бізнесу.
   
 15. Vlad

  Vlad Модератор Команда форума

  через 10 лет с Россией без модернизации КБ Антонова само по себе ликвидируется как и все предприятия Украины ...так что уважаемый если пишешь не за деньги вначале подумай, а потом пиши ... мы уже 20 лет считай что с Россией, а с Европой мы еще не были, нужно хотя бы поробывать чтобы потом не жалеть об утраченом шансе ...
   
 16. Кирич

  Кирич Гость

  З Європою і її конкурсом на вантажний літак нам майбутнє не світило, не світить, і світити не буде.
   
 17. Кио

  Кио Новичок

  никто и никогда не будет заботиться о чужом народе, тут дай Бог, чтоб о своем не забывали, ни Европа, ни Россия не исключения...
   

Поделиться этой страницей