Как отключить квартиру от центрального отопления и горячей воды?

Тема в разделе "ЖКХ", создана пользователем житель777, 6 сен 2013.

1. житель777

житель777 Новичок

Уважаемые жители!
    Поделитесь опытом, что и как нужно делать для отключения квартиры от центрального отопления и воды? Что бы всё получилось, с чего и с кого в первую очередь нужно начинать?

2. phantom_ph

phantom_ph Профессионал

С ну ОООООЧЕНЬ большой суммы денег)

3. TеPMuHaToP

TеPMuHaToP Дарю людям ярость :)

а фигушки. нужно толи разрешение всех жильцов дома, толи их желание полностью перейти на персональные.... и куча справок. в ЖЕК сходи, там тебяпошлют куда надо) ток правильное направление зависит от стоимость бутылки, которую ты презентуешь тихонько мастеру или директору:) плюс реальный Хабар, ибо это несовсем законно....

4. virus_korol

virus_korol Новичок

Про отопление не знаю, а вот горячую воду на входе перекрыл, бойлер повесил и радуйся. счётчик на воду нолики показывает, плати себе только за электричество (кстати, платил в два раза меньше, чем за воду).
    за 2 года никто вопросов не задавал.

5. Vladimir

Vladimir Мастер

6. Capitoshechka

Capitoshechka хфошистонаціоналістобєндєравєц

На сьогоднішній день немає норми закону, яка б дозволяла в багатоквартирному будинку окрему квартиру відрізати від мереж централізованого опалення. Нещодавно тут на форумі було вже обговорення щодо автономного опалення. Або відрізається повністю увесь будинок, або ніхто. Всі оті папірці, які видають у міськрадах, у жеках і т.п. і по яким зараз дехто примудряється встановити собі автономку - в один прекрасний день вилізуть боком і кругленькою сумою. Оскільки все це НЕЗАКОННО. І це визнають навіть самі депутати міьких рад, які ці дозволи видавали. Ситуація на Житомирщині і на Донеччині живий тому приклад, коли суди призначили людям сплатити за кілька років грошенята теплопостачальникам, незважаючи на те, що квартири були відрізані від мереж.

7. CVU

CVU Без підпису

Додам ще, що на днях було щось там від (ну треба ж тобі - забувся прізвище, мабуть не дарма - кажуть у мене "злий язик" - значить недовго вже залишилося ...) - о! Азарова на цю тему. КМУ готує зміни до чинного законодавства, щоб звести до "0" індивідуалку.
    Та воно й логічно, і на краще. Не забувайте, що споживачі звільнені від сплати державного мита за судові звернення. Вивчайте свої права і засипайте отих "кровосісів" (азарівщина) судовими позовами із максимальними сумами моральної шкоди (ну-у, на зразок: - Як у мене на яйцях іній виступає під ковдрою, мені ввижається обличчя начальника теплопостачальної організації, а тіло пір'ям починає обростати ... Щоб позбутися таких жахів і "поладнати" своє здоров'я мені треба поїха(леті)ти на Канари, щоб іній став, "хазяйство" заворушилося (бо на межі розлучення), ... - десь близько 10 тисяч баксів * курс (бо суд у баксах позови не приймає, він лише різдвяні засівання у кабінетах баксами визнає).
    Ну-у, десь так. Це лише форма така жартівлива. А сценарій - єдино можливий, щоб примусити отих "кровосісів" або надавати вам нормальні послуги, або самим ходити по всіх інстанціях і просити, щоб вас відключили від них, і що вони не будуть мати до вас претензій до кінця віку ...

8. zurbagan

zurbagan Мастер

А есть статья которая запрещает? Я не юрист, но мне кажется, что нет статьи закона, которая может навязать человеку услугу, которую он не заказывал.

9. Capitoshechka

Зурбагане, це питання регулюється певним нормативним документом - "Порядок відключення БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ від мереж централізованого опалення". Цей документ вже обговорювався тут мільйон разів. І він не передбачає відключення окремої квартири. Крапка.

10. Capitoshechka

Ви забули в якій країні ви народилися і живете

11. CVU

CVU Без підпису

А "статьи закона, которая может навязать человеку услугу, которую он не заказывал" - ЗУ "Про захист прав споживачів".

12. zurbagan

zurbagan Мастер

Вот я об чем и говорю, что невозможно навязать человеку услугу, если он ее не заказывал (в т.ч. отопление или водоснабжение)

Когда он принят?

13. filmer

filmer Новичок

Сумма большая, горговно деньги любит.
    Сам пытался ставить, но за ту сумму взятки, которую запросили и стоимость всего оборудования, ремонта, дешевле и экономичнее продать коробку и дом купить.

14. CVU

CVU Без підпису

Та говорити можна, якби ж, як там кажуть любі москалі: ... каби во рту вирослі гріби ... А ростуть лише гулі на наших лобах, що розбиваються об усякі нормативи, які ростуть як гриби після оцих ось дощів. Про це я вже висловлювався у темі про пенсію.

15. Capitoshechka

ПОРЯДОК ВІДКЛЮЧЕННЯ ОКРЕМИХ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ ВІД МЕРЕЖ ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ОПАЛЕННЯ ТА ПОСТАЧАННЯ ГАРЯЧОЇ ВОДИ ПРИ ВІДМОВІ СПОЖИВАЧІВ ВІД ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ
    (Назву Порядку викладено у новій редакції згідно з Наказом Міністерства з питань житлово-
    комунального господарства України N 169 від 06.11.2007 р.)

Затверджено Наказом Міністерства будівництва,
    архітектури та житлово-комунального господарства України
    від 22 листопада 2005 р. N 4

Як бачите, навіть назва документу вже говорить про те, що з окремими квартирами навіть рипатися не варто.
    До речі, були спроби цей документ оскаржувати в судах - вони завершилися провалом. Суд не задовольнив вимоги позивачів.

Последнее редактирование: 6 сен 2013
  16. Capitoshechka

Знаєте що мені заспівала суддя в суді, коли я тягався з Тепловодпостачем? Я навів докази того, що тепловодпостач навіть угоди зі споживачами не уклав. І майже 2 роки гроші платилися невідомо за що і невідомо на підставі чого.
    Відповідь судді: "Але ж ви все одно їхніми послугами користувались"
    І суддю навіть не трахає питання щодо того, якої якості ці послуги були. Щось там надавалося. А що... А біс його зна.

Ви ж всі чудово розумієте що таке комуналка - це бездонний колодязь, який доять всі. Там настількі довга ниточка, що вона доходить і до суддів, і до міністрів. І ті нормативні документи, які приймаються зараз і приймалися раніше, направлені лише на одне - зтягнути по максимуму зі споживача і закрити всі можливі дірки, які дозволяли споживачу економити. Що і було зроблено внесенням змін у порядок № 4, після яких відключення дозволили лише цілими будинками. І ви чудово знаєте які в нас суди... Чим вищий статус суда і судді, тим більше йому треба дати на лапу. Тож невже хтось може повірити в те, що судді будуть вбивати курку, яка несе золоті яйця?

Последнее редактирование: 6 сен 2013
  17. CVU

CVU Без підпису

Але ж суддя у даному випадку був правий: що і якої якості надавалося - це обов'язок довести покладається на ту сторону, яка на це посилається. А якщо про це знає лише Біс - то до нього й звертатися треба ... :Laie_35:

18. Capitoshechka

А що доводити? Не було угоди. Закон ВИМАГАВ обов’язковість угоди, а її не було в природі. Її навіть ніхто не думав укладати. Тому що при укладанні угоди у споживачів розв’язані руки були б. А без угоди немає підстав для оскарження. Але судді насрать на те, що комунальники порушували (і зараз майже всі порушують), найперший і найголовніший пункт законодавста в цьому плані - укладання угоди. В нормальних країнах і в нормальних судах - немає угоди - немає справи. А тут все працює в одні ворота. Немає угоди - ну і біс із нею. Не в повному обсязі послуги були? Ну і що... Але ж були...

19. CVU

CVU Без підпису

Ви послугами користувалися? Ви квитанції отримували? Платили? Ну так а що Ви хочете - читайте чинне законодавство: фактично Ви погодилися і були у договірних відносинах ... :gd:

20. zurbagan

zurbagan Мастер

Кстати - да. Это верно 100%

Поделиться этой страницей