Кличко старший готовит младшего в политику...

Тема в разделе "Политика", создана пользователем Кио, 6 дек 2013.

 1. Кио

  Кио Новичок

  В партії «УДАР» як альтернативного кандидата на майбутніх президентських виборах у 2015 році розглядають Кличка-молодшого. Питання щодо заміни старшого Кличка молодшим виникло внаслідок прогресуючого у Віталія професійного захворювання боксерів – хвороби Паркінсона. Наразі висновки лікарів невтішні та приголомшили Кличка-старшого, який вирішив не втрачати дорогоцінного часу і підготувати собі заміну в особі рідного брата.
  Тепер стає зрозуміло, чому останнім часом брати Клички дуже часто з’являються на різних політичних зібраннях разом. Кличко-старший вводить в політику Кличка-молодшого. На Євромайдан Клички також приходять разом. От і вчора Віталій відвідував наметове містечко Євромайдану у присутності брата. Доречи, на питання про участь у президентських перегонах брати наразі відмовчуються.
  Пригадується, як Кличко-молодший розповідав представникам ЗМІ, яким чином він потрапив до Верховної Ради вперше:«Я жодного разу не був у Верховній Раді. Під час обіду з лідером партії «УДАР» Віталієм Кличко я спитав у брата, чи не міг він зробити мені екскурсію, на що він, на щастя, із задоволенням погодився. Було дуже цікаво для того, щоб зрозуміти, де закінчиться моя спортивна кар’єра».
  Тож зрозуміло, що політичні амбіції у Кличків – це сімейне. Однак, чи варто займатися тим, на чому ти не розумієшся, адже політика дуже складна річ і боксерам в ній зовсім не місце.

  Іван Ватрів, “Громадський журналіст”
   
 2. Dima

  Dima No status Команда форума

  [​IMG]

  Виталий Кличко : "У меня такая ранняя болезнь Паркинсона, как и "ранняя беременность.Знаете, после того как окунулся в украинскую политику, я уже никаким новостям не удивляюсь. "
   
 3. SIkSI

  SIkSI Гость

  А правда, шо у його подруга чорна?
   
 4. BobAC

  BobAC Профессионал

  Як і Ваші наміри та сподівання.
   
 5. SIkSI

  SIkSI Гость

  Чистий та прозорий уряд, європейські дороги, свобода від рабовласників, відміна візового режиму з єс, відміна налогу на імпортні автомобілі, адекватна ЗП та якість продукту. Всіх рабовласників за грати та на Калиму! Гроші народу!
   
 6. Life 's a Bitch

  Life 's a Bitch Мастер

  Господи! АбЫчем срать.
   

Поделиться этой страницей