Королевська почала виконувати обіцянку по підвищенню зарплат...Спочатку віце-прем'єри

Тема в разделе "Политика", создана пользователем Рей, 9 янв 2013.

1. Рей

Рей Активный участник

Згідно з документом, який подала Королевська, зарплати чиновників пропонується встановити в процентному співвідношенні до окладу прем'єр-міністра (94% для першого віце-прем'єра і 92% для віце-прем'єрів). Зазначимо, що у 2012 році прем'єр Микола Азаров задекларував 509,903 тис. гривень зарплати. Таким чином, зарплату першого віце-прем'єра Сергія Арбузова Королевська пропонує встановити в районі 39,942 тис. гривень на місяць (близько 479 тис. на рік), а віце-прем'єрам Юрію Бойку, Костянтину Грищенку і Олександру Вілкулу міністр соціальної політики пропонує платити по 39,092 тис. грн на місяць (близько 469 тис. на рік).
    Зазначимо, що близько року тому офіційна заробітна плата Азарова складала 27,5 тисячі гривень на місяць (330 тисяч на рік), першого віце-прем'єра - 21,1 тисячі (253,2 тисячі на рік), віце-прем'єрів - 19,7 тисячі гривень (236,4 тисячі на рік).
    Королевська почала підвищення зарплат з віце-прем'єрів - Гроші - ТСН.ua

2. Vladimir

Vladimir Мастер

ну правильно, ее ж поставили бедную и проигравшую, вот она типа и благодарит своих покровителей

3. GOR

GOR Профессионал

Им та зарплата что еврею завскладу))))))) вообще не нужна)))

4. Life 's a Bitch

Life 's a Bitch Мастер

Скорее всего предложение будет отклонено урядом. Думаю какой-то непонятный политход (еще и не совсем вовремя) чтобы показать, что у нас самый честный уряд. Ну это предположения мои, как там оно дальше заиграет - послушаем.

5. SERB

SERB Профессионал

Бедные и несчастные!

6. danilevskiy

danilevskiy Профессионал

/Доставая ружье из сейфа.../
    Пугливые и не стрелянные.

7. zurbagan

zurbagan Мастер

Предложение будет внесено Молотком :)

8. danilevskiy

danilevskiy Профессионал

... и "забито" молотом (гарантом).

9. Life 's a Bitch

Life 's a Bitch Мастер

Есть отдельная ветка на форуме. Можем там пообщаться на тему И.Ф. Молотка.

10. CVU

CVU Без підпису

Ну-у Наталка дайоть: Депутат: Королевська залишилася без диплома | Українська правда . В у Вікіпедії віконце у розділі "освіта" вже додали: Королевська Наталія Юріївна — Вікіпедія . Та ще й для чогось перейменувала Донецький університет у академію. А ось отут уже відбріхуються: У Королевської запевнили, що вона має два дипломи . А може ж бути, що в оту "академію" вона поступала уже з липовим дипломом бакалавра, який раптом "загубився" ...

11. CVU

CVU Без підпису

Ну, це ж маріонетка Ахметова. Після такої репутації будь-яке підвищення їй довго не світитиме, думаю. Я мав бесіду із особами доволі ... , які її особисто та її історію знають. Я навіть здивувався - відгуки вкрай негативні.

12. Рей

Рей Активный участник

На мою думку їй підготували долю цапа-відбувайла .

13. CVU

CVU Без підпису

Ну а як воно вийде - ? Вона баба не промах. Я як почув про неї ...

14. Рей

Рей Активный участник

Вони і є як у прем'єра

15. Рей

Рей Активный участник

16. Life 's a Bitch

Life 's a Bitch Мастер

В принципе, как я и писал в посте выше - результат был очевиден. Только не могу понять, зачем именно сейчас им нужно было поднимать шумиху на всю Украину.

17. Life 's a Bitch

Life 's a Bitch Мастер

18. CVU

CVU Без підпису

Оце послухав Наташу у новинах - виступ у парляменті. Завал ... Вона деградує у бік Азарова по мові!

19. Capitoshechka

Capitoshechka хфошистонаціоналістобєндєравєц

Та вона ніколи особливо розумом і не виділялася. Там мо шо й було - все цицьки забрали

CVU нравится это.

Поделиться этой страницей