«Красота регионов»

Тема в разделе "Новости", создана пользователем CVU, 15 янв 2013.

 1. CVU

  CVU Без підпису

 2. danilevskiy

  danilevskiy Профессионал

  Первая карикатура в комментариях - что ПР делает с Украиной.
   
  CVU нравится это.
 3. Orphan

  Orphan Мастер

  Ну, и че такого? Мне понравилось. Особенно вертолетчица симпатичная.
   
  Uriel нравится это.
 4. Uriel

  Uriel Злой модератор Команда форума

  и что тут такого? такого рода плакаты во многих странах делают.
   
 5. SherXan

  SherXan vikstudio.com.ua

  Вертолетчица симпатичная :) Мы у этой вертолетчицы свадьбу снимали :)
   
 6. LYSINDA

  LYSINDA Мастер

  И как свадебка? Фото невести можно...
   
 7. SherXan

  SherXan vikstudio.com.ua

  Одно фото осталось ВКОНТАКТЕ Фотограф Сергей Краснянский (Сумы) Там и видео с этой свадьбы можно найти :)
   
  Последнее редактирование: 16 янв 2013
 8. WiKing

  WiKing 11 лет на форуме !

 9. yolopuki

  yolopuki =UKRAINIAN=

  nick, а Вы можете внятно объяснить что такое экстремизм?
   
 10. CVU

  CVU Без підпису

  http://awas.ws/POLIT/IMHO/FASCISM.HTM - Ну що може написати Вассерман? Щось на зразок: Бій у Криму, все у диму, ... Прочитав у інтернеті - кожен по своєму вертить. Фактично ж (ще із старих словників) є два терміни: Націоналізм - шанування своєї нації із всіма її атрибутами та пропагування поваги до неї на своїй етнічній території. Шовінізм - (фр. chauvinisme, в англ. версії — джингоїзм) — пропагування національної переваги на чужих етнічних територіях (на територіях іншої етнічної спільноти одним народом (нацією) — іншим народам (націям)).
  Нацизм - це штучна форма, вигадана "вассерманами". А фашизм - це "удосконалена" назва нацизму. Фактично це похідні від терміну шовінізм. Ось і все.
  У мене зберігся "Украинский энциклопедический словарь" у 3-х томах. Коштував він тоді дорого - 1 том - 10 руб. Ну я, як "сєвєрянин", міг собі дозволити його купити.

  Так ось цікаві інтерпретації (витяги) із цього словника мовою оригіналу: Национализм - бурж. идеология, политика и психология, рассматривающая нацию как всеисторическую категорию ... Будучи противоположным интернационализму, проявляется как в формах мест. национализма угнетенной нации, так и великодержавного шовинизма нации господствующей. ... Борьба с любыми проявлениями Н. - одна из важнейших задач идеологич. работы КПСС.
  Шовинизм ... особое распространение получил в эпоху империализма.

  Зверніть увагу, що КПССовці з одного боку наче взагалі не визнають поняття нація, з іншого вживають такі терміни, як "угнетенная нация", интернационализм. Ну-у, "вассермани" ще за часів Йосипа "Вассермановича" наплутали такого, ...

  Так ось, на мою думку, Колєснічєнко і є самим звичайним ФАШИСТОМ, виходячи із їхньої ж совєцької імперської (про те, що СССР була імперією, не знає лише останній невіглас) термінології. І що її ідеологія - великодержавний шовінізм, прихований під "вассермановський" термін "інтернаціоналізм". А що таке РФ? Відмінність від СССР лише масштабом території, яку вони прагнуть відновити. Ну, а йому, як колишньому надактивному номенклатурному комсомольцю - як же ж зрадити таким принципам ...
   
  Последнее редактирование: 17 янв 2013
 11. CVU

  CVU Без підпису

  Щось на зразок мого розуміння цього питання і ось тут зараз прочитав: Нацизм
   
 12. Рей

  Рей Активный участник

  А деякі люди стверджують що фашизм це німці ... а деякі що це секенхенди :)
   
 13. CVU

  CVU Без підпису

  Я б до визначень націоналіст, шовініст додав ВИРОДОК. Як на мене - найнебезпечніша форма у людському роді! Бо саме вони є родючою нивою для шовіністів і іншої шушвалі.
   
  Последнее редактирование: 18 янв 2013
 14. CVU

  CVU Без підпису

  Та не треба на них звертати увагу. Українська мова багата і колоритна на визначення. Окрім написаного тільки що мною виродки є ще й недотепи. Ну що з них взяти ...
  Якщо вже на те пішло, то першим фашистом був Мусоліні. А Гітлер - це нацист. А то вже потім німці якось стали "фашистами".
   
  Последнее редактирование: 17 янв 2013
 15. Рей

  Рей Активный участник

  Мабуть Недотепи небезпечніші за Виродків
   
 16. CVU

  CVU Без підпису

  Взагалі то найбільші людські вади це заздрість і байдужість. Щодо останнього є крилате прислів'я: Не бійся ворога - він може лише вбити тебе. Не бійся друга - він може лише зрадити тебе. Бійся байдужих, бо саме з їх мовчазної згоди кояться всі лиха на Землі!
  Це аксіома.
   
 17. CVU

  CVU Без підпису

  Переглянув "политический словарь". Цікаве хитросплетіння:

  Шовинизм — (фр. chauvinisme) крайняя агрессивная форма национализма , зачастую граничащая с требованиями преследования, «травли», угнетения и физического уничтожения других народов. у всегда сопутствует разжигание межнациональной ненависти, пропаганда национальной исключительности и расового превосходства. Наименование данного явления происходит от имени французского солдата Chauvin, который был ярым поклонником завоевательной политики Наполеона. Вполне естественно, что в нынешние времена, когда смысл большинства терминов исказился до противоположного, понятие «шовинизм» используется для манипуляции общественным мнением и насаждения идеологии интернационализма. Так ещё большевики говорили о «русском великодержавном шовинизме», хотя никакого массового проявления оного в среде Русского народа не наблюдалось никогда. Напротив, шовинизм всегда свойственен разнообразным этническим меньшинствам, т. к. в какой-то мере помогает им выживать, быть сплочённее. Большим народам шовинизм не свойственен никогда, но именно большие народы всегда обвиняются в нём. См. также: интернационализм, коренные нации, нацизм, национализм, национальная политика, национальное самосознание, права женщин, раса, расизм.
  Источник: Шовинизм

  От так! Як у тій скоромовці про "мальчика фінтікультітяпкіна": можу фінтікультипнуть, і вифінтікультипнуть. От і вихвінтікультипнули браття москалики. Оце ж таким вони засирають мізки школярів і студентів Росії. Ну і чого ж доброго нам тоді від них очікувати? Раджу прогулятися по інших термінах цього словника, щоб переконатися у плетиві кремлівських павуків.
   
  Последнее редактирование: 18 янв 2013
 18. CVU

  CVU Без підпису

  А на цю тему в отому "политическом словаре" взагалі повний ...бабах - судячи по їх тлумаченню скінхеди взагалі то антифашисти: так было с «музыкантом-антифашистом», участвовавшим в избиениях русских ребят ... Ну, а далі взагалі бомба: так будет всегда, пока власть в стране принадлежит людям без рода и племени, а инородцы чувствуют себя хозяевами там, куда их никто не звал. Запущенная манипуляторами общественная истерия по поводу скинхедов уже начинает ловко использоваться инородцами для получения каких-то дивидендов для себя.

  Источник: Скинхеды


  А про націоналізм що пишуть - це можна було б як підручник для вишколу ОУН-УПА використовувати: Только идеология национализма спасёт от деградации и полного вымирания. Только осознание каждым своей принадлежности огромному организму позволит слаженно работать над общественным обустройством в настоящем и над безоблачным будущим.

  Источник: http://mirslovarei.com/content_pol/russkij-narod-718.html#ixzz2IJxjqD7b
   
  Последнее редактирование: 18 янв 2013
 19. CVU

  CVU Без підпису

 20. большая мерзость

  большая мерзость полетів на острови!бай!

  я бы вдул, нормальная соска, че вопите? завидно красоте?
   

Поделиться этой страницей