Крохобори обдирають пенсіонерів

Тема в разделе "Защита прав потребителей", создана пользователем CVU, 13 сен 2013.

 1. CVU

  CVU Без підпису

  Для чого, власне, я сюди це пишу. Як подивлюся, так на цьому форумі вже на одного зареєстрованого форумчанина припадає не менше 2-х так званих "гостєй". Думає, що це переважно шнирі всякі. Серед них багато і із тієї свори, про яку я вже писав. Може ж колись хоч у одного із них краплинка совісті прокинеться.
  Телефонує мені вчора одна пенсіонерка. Каже, у хаті холодно, газ би включила, так форсунка опломбована ще з весни. То ці крохобори викручували руки всім, щоб замість форсунок конвектори ставили. Не вийшло залякати. Давай по другому - просто ось так - опломбували, і все. Бо, бачте, десь в Україні дві сім'ї пенсіонерів почаділи. А те, що газові плити бабахають одна за одною - взяли б і опломбували всіх, поки не куплять у магазині якогось миршавенького депутатика якусь суперсучасну газплиту тисяч за 5-10. А чьо?
  Так ось по темі. Раніше на початку "опалювального сезону" ходив був по хатах один пічник, який обстежував грубу і димоходи, давав був акт за 30 грн. Тепер вже ходить інший пічник від "Газбуду". Вже складає 2 акти - один на обстеження груби, інший - димоходи. Кожен акт - 75 грн. Всього - 150 грн. Питаю у пенсіонерки: - А квитанцію дав? - Яку? А як не дасть, і акт не дасть? Що, від холоду загнутися?
  Що це за паскудство таке? Ви з кого, мразі, останню сорочку здираєте? Гей, свора від депутатів сільради до шнирів молотковських, від дільничного до прокурора! У вас хоч колись совість прокинеться? Хоч краплинка! Сумніваюся, що більше із вас витече, хоч через прес пропусти.
  Україна, держава ... Це не держава, а пародія на неї! Територія, яку населяють покірні раби не має перспективи стати державою взагалі!
   
  Vlad нравится это.
 2. Паша Мапи

  Паша Мапи Новичок

  А якшо "пічнику" замість грошей дати чоботом під сраку, то шо він - грубу опломбує?
  Хваміліє "пічника" часом не Бендер?
   
 3. phantom_ph

  phantom_ph Профессионал

  Бендер - це робот) Йому до опалення - похеру. А от до шари багатсько можуть причепитися. От у таких випадках. Не перший не останный... На лапу - ы стаэ гаарзд усе...
   
 4. CVU

  CVU Без підпису

  На таких ось лапатих паскудниках і тримається вся шушваль при кориті. А тоді ми кашляємо, що у нас щось хтось не так і не такий. І всі люди бляді, а ми всі хороші. Із себе починати треба! Якщо все-таки він людина - за такі дії до Юлі у сусіди. Якщо робот - на металобрухт.
   
 5. VoFF4iK

  VoFF4iK Новичок

  Вы как образованный юридически человек, могли бы помочь обратившимся к Вам людям, не так ли?
   
 6. CVU

  CVU Без підпису

  Можу. Якщо ця людина не буде ховати голову у пісок і буде згодна йти до невідомого кінця у цій справі. Бо у цій "державі" хіба можна розраховувати на справедливий фініш?
  Але якщо ота людина навіть квитанцію боїться спитати у кого - Його величності Пічника!!! То що може такій людині допомогти? Тут згадуються слова Тараса із Кобзаря.
   
 7. VoFF4iK

  VoFF4iK Новичок

  Пока все будут прятать голову в песок, пока такое и будет творится. Конкретно по ситуации: не факт что официально есть такая цифра. К примеру ко мне домой приходила газовая служба и за якобы проверку решила взять денег, на вполне логичный вопрос про квитанцию начали блеять что-то невразумительное, а после того как я предложил сейчас проехать к ним в газовую службу, где мне покажут за что с меня пытаются взять деньги, вообще удалились. После этого, как приходят газовики - я им сказал что пущу, только в присутствии участкового, ибо доверия к ним нету. Примеров жизненных уйма. Пока будем вести себя опустив голову, пока нас и будут...
   
 8. CVU

  CVU Без підпису

  Ну так і я ж про те. Але ж ця сволота нахабно пасеться на мовчазних пенсіонерах. Це звичайний злочин. Я повідомив про цей злочин у доступний для мене спосіб. Не анонімно. Завдання чиновників у органах перевірити ці факти - це ж просто: проїхати у Підлипне, де ще є димарі зайти, і спитати у тих пенсіонерів квитанції про сплату за "послугу". А далі - далі їм закон скаже, що робити. Якщо, звичайно, робити. А не сказати, що "А у нас бєнзіна нєтуті, чтобі у Падліпнає єхаті" ... Це, до речі, типова відговірка будь-якого самого задрипаного чинуші із будь-якого органу ... Нє-е, я маю на увазі не того органу, а інших - ради всякі тощо. А ці ж паразити ще більше розвелися після того, як хутор завдяки "приєднанню" Підлипного до нього увійшов у хутор-стотисячник. Ось вам і посади, і оклади, і що там ще.
  От би зараз провести ревізію на "стотисячність". Мо' вже із статусом районного центру порівнявся б. А треба таки.
   
 9. WiKing

  WiKing 11 лет на форуме !

  Добрались и до многоэтажек.
  Вот с подъезда объявление.
  [​IMG]

  Такса около 75 грн. с квартиры. Иначе кран газовый на подъезд перекроют. Может раньше и проверяли, но наверно бесплатно. Я этих джигитов ни разу не видел ( но есть информация, что появлялись раз в несколько лет).
  Вроде есть лицензия ( или как там - вообщем право давать эти акты ) у пп подлипенец и наверное у вышеуказанного Газбуда тоже есть.
  Вот вопрос - что за хрень ?
   
 10. Capitoshechka

  Capitoshechka хфошистонаціоналістобєндєравєц

  Ох і дебііііли. Хоч би правильно складати текст навчилися. За їхнім текстом мешканці повинні самі зробити перевірку і самі ж повинні акт скласти.
   
 11. CVU

  CVU Без підпису

  Видно скоро буде чергова "криза" - спішать зідрати з людей, поки є ще щось здирати.
  А ви їх посилайте у ЖЕК, якому ви платите квартплату, який зобов'язаний нести відповідальність за стан вентиляційних каналів і обслуговувати їх.
  Обслуговування димовентиляційних каналів

  Мені телефонували із приймальні Молотка з приводу здирництва із пенсіонерів. Значить читають. Ну от - за одне і цим би зайнялися.

  Технічне обслуговування та поточний ремонт систем
  протипожежної автоматики та димовидалення, а також інших
  внутрішньобудинкових інженерних систем у разі їх наявності
  - це із ПЕРЕЛІКу послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, який повинен бути обов'язковим додатком до підписаного вами договору. Нє-е, наш народ нєпоколєбімий і багатий - він все витримає, і всіх мовчки підтримає тих, у кого не вистачає на останню модель мерсу, чи ще чогось ...

  Був я у тому "Газбуді". Нічого від них не витягнеш. Там прокурору б попрацювати. Так вони ж у нас зайняті іншими справами. Як казав мені колись один із колишніх начальників УБОПу: - У нас є кому завдання давати ...

  Так вони ж міську раду поставили до відома. От нехай ваші депутати і працюють. Бо декого із них за "добросовісне багатолітнє відсиджування у депутатських кріслах" вже "Героя України" присвоювати треба. А поки що вони вже надбавку "за особливі заслуги" до пенсії "заробили". З вашої ж подачі і із вашої ж кишені.
   
  Последнее редактирование: 23 сен 2013
 12. CVU

  CVU Без підпису

  Ну так а якщо платять, то чого не брати/драти?
   
 13. CVU

  CVU Без підпису

  Цим займається приймальня Молотка. Від людей же жодної офіційної претензії ...
   
 14. Юр4ик

  Юр4ик Профессионал

  Адвакату))) Молотка в личку напишите, он здесь один на форуме такой
   
 15. WiKing

  WiKing 11 лет на форуме !

  была инфа что находятся в дк зоряний
   
 16. CVU

  CVU Без підпису

  В БК "Зоряний" на першому поверсі, режим 9-00 - 17-00. Керівник приймальні Сизон Тетяна Анатоліївна. Телефон стаціонарний не знаю, мобільний, із якого вона телефонувала - ну я такі речі без дозволу не даю.
   
 17. VoFF4iK

  VoFF4iK Новичок

  Телефон приемной: 6-62-41
   
  Юр4ик и CVU нравится это.
 18. CVU

  CVU Без підпису

  Так ось, панове. Тепер у Підлипному вже беруть (ну-у, чи деруть) менше- 75 грн. А з тих, з кого зідрали 150 - чутки такі ходять, що із "Газбуду" сказали: - Нехай побігають і спробують домогтися повернення.
  Я оце як почув, сьогодні ж заїхав до приймальні Молотка. Та, хто займалася цим питанням (Сизон) у відпустці. Інші дві - нічого не знають. Таким чином я змушений констатувати, що приймальня Молотка (може він про це не знає, чи не знає що з нею робити) працює так би мовити "так собі". Мовою колишніх часів це просто "пиль в глаза трудовому народу" ... За наші ж гроші, панове! Ну, ми ж народ терпеливий і багатий. Що нам якась там приймаленька ...
  Заїхав я у отой "Газбуд". Штат ХВірми - 6 осіб (це я почув із телефонної розмови співробітниці). Щодо повернення грошей каже: - Так а я що - скажуть повернути - та хоч щас ... Мало шо там якісь пічники намелють ... Пічник - він і є пічник. Каже, що чула, Луговий збирав там когось, і вирішили що то було забагато ...
  Начальника їхнього я так і не дочекався. Залишив свої координати, записав їхні, а також хто ж такий отой начальник - Залевський Олександр Миколайович. А коли вже повернувся додому, мені сказали, що саме отой Залевський (як пічник) і їздив по Підлипному, і збирав, тобто здирав по оті 150 грн.
  Дива та й годі ... Може вони із Молотком у долі? Мабуть доведеться мені самому спробувати на гнилість держструктури, які повинні стояти на захисті інтересів своїх годувальників - громадян. Є ж акти, є ж підписи, є ж - та все є, щоб ... Щоб хоч на одну ХВірму липову стало менше. На ній, до речі, й вивіски ніякої немає - конспірація ... Але ж ця липа у долі як мінімум із УГГ!!!
  Так це ж у моєму полі зору лише Підлипне. А район? Що там казав колись Райкін: - Сто тисяч зрітєлєй по одному рублю - сумасшєдшіє деньгі будут ...
  Не той вид діяльності ви, панове, обрали - у "пічники", як Залевський, треба було йти ...
   
  Последнее редактирование: 3 окт 2013
  Доктор эвтаназиолог нравится это.
 19. SIkSI

  SIkSI Гость

  В піч цього йолопа або на вила.
   
 20. CVU

  CVU Без підпису

  Та можна б і в тюрму - підстав достатньо. Разом із подільниками із газового господарства, і т.д. - аж до Бойка (як мінімум!!!). Хоча - хто ж його посадить? У цій "державі" всі хто при ділі чи владі - у долі ...
   

Поделиться этой страницей