Кто сегодня чистит дороги в Конотопе, если Дзед в "отпуске"?

Тема в разделе "Политика", создана пользователем Zeitort, 20 мар 2013.

 1. Zeitort

  Zeitort Новичок

  Интересно, что сейчас происходит в нашем Горкоме и как это проявляется на жизни города?
  По некоторым сведениям, председатель городского совета ушел в незапланированный отпуск. кто на самом деле управляет процессами в городе?
  Есть у когонить версии?
   
 2. Capitoshechka

  Capitoshechka хфошистонаціоналістобєндєравєц

  Можна подумати якщо мер у відпустці чи на лікарняному - місто повинне зупинитись чи вимерти? Огрохін у відпустку не ходив чи Гінзбург? Чи на лікарняному вони не були ніколи в житті? Для цього є заступники, секретарі і інші чинодрали з дармоїдами.
   
 3. CVU

  CVU Без підпису

  Трохи, може й не в тему, але ...
  Що це таке сталося? Кожен день з'являються нові користувачі на форумі. Чи його популярність так виросла, чи є інші причини?
   
 4. Uriel

  Uriel Злой модератор Команда форума

  Атака клонов
   
 5. Zeitort

  Zeitort Новичок

  Ну вот, зря вы так обзываетесь. Может быть, я очень давно не заходил на этот форум, забыл пароль. Пришлось зарегистрироваться снова. А вопросы политики на местном уровне мне действительно сейчас интересны.
   
 6. yolopuki

  yolopuki =UKRAINIAN=

  А какой ник раньше был? Или тоже забыли?
   
 7. WiCKed

  WiCKed Рон-ёри сё:ко....

  да, действительно, сегодня снег спустя рукава чистили. Обычно при таких осадках, уже около 6 часов ездит тракторец (а то и не один) и как минимум центр города очищает. Ну и плюс дворники гребутся усиленно. Сегодня ж, трактор я увидел только на работе в пол десятого утра (хотя участок по пр. Мира от моста и до перекрестка с бр. Радченко какой то трактор прошел), да и дворники не особо старались (даже под исполкомом расчистили где то в пол седьмого), хотя недавно помню уже в шесть часов было все вылизано дворниками + сторожем исполкомским (они там еще грызлись кому до кудова чистить, и сторож обещал нажаловаться).
   
 8. CVU

  CVU Без підпису

  А дивився Синоптика - прогноз не тішить ...
   
 9. BigBoss

  BigBoss Мастер

  Так мэра нет на работе, чего попу рвать :(
  Отсиживается в отпуске по слухам.
  Кстати, ВР голосует про назначение внеочередных выборов на 2 июня более 100 населенных пунктов Украины, мы (Конотоп) интересно в этом списке есть?
   
 10. Capitoshechka

  Capitoshechka хфошистонаціоналістобєндєравєц

  CVU, давно хотів запитати у Вас, та все забував. Чисто професійне питання, як у колишнього будівника доріг. Скажіть, будь ласка, у випадку якщо знімають старе асфальтне покриття - чи можливо його використовувати повторно як сировину? Може його можна переплавити? І якщо це можливо, то чи вплине це на якість? Наскільки можливий такий варіант?
  Дякую.
   
 11. CVU

  CVU Без підпису

  Можливо. Якщо використовувати ще той старий асфальт, який таким можна було називати, то якість буде - дай Боже! Хіба що треба буде додати в'яжучого, бо з часом асфальт може висихали (смоли - летючі речовини) - це вже лабораторія вирішує. Окрім того при ямковому (чи частковому) ремонті, окрім інших технологічних вимог важливо, щоб щільність та пружність ремонтної суміші була такою ж, як і основне покриття. Однорідність покриття запобігатиме появі просадок, які з часом виростають до вибоїн. Є такі машини для ямкового ремонту, які за допомогою фрез знімають пошкоджене покриття, тут же за допомогою інфрачервоних нагрівачів його плавлять, і укладають у вже підготовлену і оброблену ямку, пресуючи. Я бачив такі у Києві десь на перехресті Червоноармійської та бульвару Шевченка. Це не нова технологія. Вона застосовувалася ще у 70-х роках. Але не в СССРі. Що важливо, що ця розігріта суміш пресується у ямці теж під інфра... - розігрівається навколишня площа, і все це перетворюється у моноліт.
  Переплавку застосовували були при Огрохіні на проспекті - знімали асфальт смугами. І там, де було це нормально зроблено - лежить і досі.
   
  Последнее редактирование: 20 мар 2013
 12. Capitoshechka

  Capitoshechka хфошистонаціоналістобєндєравєц

  А я таке бачив роки 2 тому у Сумах неподалік від готелю ХІМІК. Там такий апарат був, схожий на снігозбиральник. Знімав покриття і відразу подавав його у кузов вантажного автомобіля. Цікаво було подивитися...
  От і виникає питання - чому б нашим це не робити? Можна ж зекономити купу грошей. Бо вже пласти такі понакладали, що скоро по коліна будуть
   
 13. CVU

  CVU Без підпису

  Ну, то вже "совєцька раціоналізація". Це конструкція - комбайн.
  От про це я й сказав у іншій темі - створення муніципальних підприємств. Це і буде розтрощення корита початок переходу від слів до діла.
   
 14. BobAC

  BobAC Профессионал

  Поспорили как то на выставке американец и русский о качестве дорог. Америкос расхвастался тем, что у них по технологии на метр толщины песка кладут полметра щебня и сверху полметра асфальта. Такие дороги в Америке 200 лет стоят как новые.
  Русский немного опешил от такой информации. Сплюнул раздражённо и изрёк: ну и хули, у нас за двести лет в десять раз больше понасыпают.
  Сразу после победы на выборах кой кому предлагалось из Гамбурга привезти такой асфальто-перерабатывательно укладный агрегат. С середины весны и до первых заморозков каждый день можно было тот асфальт класть и класть. Но на реальное предложение положили с прибором. Не так то просто у нас в Конотопе дороги ремонтировать. И не голова тому виной. Система.
   
 15. CVU

  CVU Без підпису

  Про те ж і мова, що нинішньому режиму аби на чомусь бабки стригти. А ремонт доріг - просто і зручно ... Хіба лише у Конотопі? У 2009 році я їхав із Молдови із групою депортованих спостерігачів по автобану Київ - Одеса. І висловлювався щодо поганої якості будівництва цієї дороги. Просто на місцях показував, де почнеться її руйнування. З мене сміялися. Мовляв, найкраща дорога в Україні. А він тут умнічає ... А тепер чую, що уже майже усьо ... Система!
   
 16. Абориген

  Абориген Профессионал

  Логин -Молоток пароль- Малаток
   
 17. Mix Master Jam

  Mix Master Jam Мастер

  [​IMG]
   
 18. phantom_ph

  phantom_ph Профессионал

  Интересно, что будет завтра срання?
   
 19. flickr

  flickr Новичок

  Сегодня с Киева в Конотоп ехали 5 часов!!! Дороги замело очень сильно. Местами фуры стоят на обочине. Едешь наугад, км 10 в час. Дорог невидно, замело, один снег, еще и метет. Свет от своих же фар слепит из-за густой метели.
  Короче, ужас. Но все-таки доехали.
   
 20. Capitoshechka

  Capitoshechka хфошистонаціоналістобєндєравєц

  Єдине, що я Вам гарантую - що ями снігом позасипає і дорога буде більш-менш рівна)))
   

Поделиться этой страницей