Ленин под "Белым Домом"

Тема в разделе "Политика", создана пользователем Рей, 25 фев 2013.

?

Нужен ли Ленин под "Белым Домом" ?

1. Не нужен . Лучше использовать это место для других целей или памятников .

23 голосов
    44,2%
  2. Нужен . Куда тогда мне пойти на 7 октября .

26 голосов
    50,0%
  3. Мне пофиг на все памятники .

3 голосов
    5,8%
  1. Рей

Рей Активный участник

Нужен ли под Белым домом памятник Ленину ?

Последнее редактирование: 25 фев 2013
  2. Рей

Рей Активный участник

Сори спутал такую священную дату :) октябрь с ноябрем .

3. Mix Master Jam

Mix Master Jam Мастер

Особенно в республику Z (kazantip). :)

4. Mix Master Jam

Mix Master Jam Мастер

7 октября - праздновали День конституции СССР, помню в школу не надо было идти. С 1977 по 1991 год являлся нерабочим днём.

5. Рей

Рей Активный участник

Во! Бачте як, а я не пам'ятаю, малий тоді був .

6. WiCKed

WiCKed Рон-ёри сё:ко....

ну если заместь Ленина вы хотите предложить поставить статУю бендере, то уж лучше пусть стоит Иллич. Он хоть завещал учиться и учиться а не заниматься тем чем сейчас тут некоторые занимаются.
    кстати а что там за знак есть на выезде из города? если ехать с жилмассива мимо завода, перед переездом , справа какойто знак. для могилки вроде далековато, их обычно у дороги делают сразу, а то вглубине,возле деревьев.

Uriel нравится это.
  7. GOR

GOR Профессионал

Мало вариантов ответа.

Tauron нравится это.
  8. Mix Master Jam

Mix Master Jam Мастер

Ну если критически хотят скинут Иллича, то можна голову Дзеда прилепить, туловище по теме подходит, а вместо Кирова - Демидку. Глядишь может здание в парке достроит.

virus_korol нравится это.
  9. Angelina

Angelina я художник, я так вижу

Так вообще туловище можно оставить и только головы менять. Кажется, в "свадьбе в Малиновке" так меняли портреты перед приходом новой власти. Тонкий политический расчет ©

10. Mix Master Jam

Mix Master Jam Мастер

А можно поинтересоваться, в данный момент на самом дзеде голова какой степени аутентичности находится?

Дзед ин да Википедия :)

http://uk.wikipedia.org/wiki/Дзед_Василь_Іванович

.......31 жовтня 2010 року на місцевих виборах в Україні—2010 обраний міським головою Конотопа. У публічний діяльності вживає українську мову (свой в доску).
    Член УСДП Наталії Королевської.

11. CVU

CVU Без підпису

12. Рей

Рей Активный участник

Я пропонував дві речі .
    1 . Замість Леніна встановлювати там Йолку .
    2 . Встановити пам'ятник людині котра вписала Конотоп в історію .А саме Гетьману Івану Виговському .

13. CVU

CVU Без підпису

Виговському треба. Але не там. Краще у Луначарському. Там - просто клумбу і все.

14. Рей

Рей Активный участник

Цій Людині повинно бути місце десь у центрі . Вона це заслужила .
    А Леніна можливо і не руйнувати . А зібрати всі ті пам'ятники комуністів і десь на руїнах КВРЗ зробити музей тоталітаризму . Щось подібне хочуть у Львові зробити .

15. CVU

CVU Без підпису

Саме там найбільш людне місце. Та ще й "ворота Конотопа" фактично.

16. Алёнка

Алёнка Активный участник

Ленина необходимо оставить на месте! Не так много у нас исторических памятников и монументов в принципе! А новый памятник не малых денег стоит, не лучше ли их направить на социальные нужды людей? Новым памятником сыт не будешь! Кроме того, Ленин был великим человеком, гением, признанным за рубежом! А то сволота начала войну против памятников, это же куда проще, чем заниматься реальными проблемами граждан Украины!

WiKing, NataN, _Azazel_ и ещё 1-му нравится это.
  17. Angelina

Angelina я художник, я так вижу

Вот пусть за рубежом ему и ставят памятники.

Capitoshechka и CVU нравится это.
  18. Capitoshechka

Capitoshechka хфошистонаціоналістобєндєравєц

Хочу Вам нагадати що деякі сволоти свого часу теж почали війну проти пам’ятників. І не лише проти пам’ятників, а й проти пам’яток архітектури, які простояли не одне століття і пережили не одну війну. І мали не лише архітектурну, а й історичну цінність. Перерахувати кількість знищених пам’яток, я думаю, на сьогоднішній день, навряд чи вдасться. Але це ще не все. Якщо хтось відкривав свою пельку і починав бухтіти щось проти в данному питанні, то відправлявся туди ж, куди і пам’ятник.
    Пам’ятники - це лише вершина айсбергу. Чи відомо Вам скільки було забрано з музеїв по всій країні різних речей і продано за кордон фактично за копійки? Томущо декому хотілося "красіво жить", а грошенятка то десь брати треба. А оскільки все знищили, нового побудувати клепки не було - що робити? Правильно - заберемо те, що погано лежить. При цьому під словом "країна" я маю на увазі не лише нашу країну - Україну, а й решту країн тодішнього СРСР. Загонялося все, що можна було загнати. Патрошили і Третяковку, і Ермітаж і багато-багато ще чого.

CVU нравится это.
  19. Capitoshechka

Capitoshechka хфошистонаціоналістобєндєравєц

А чого ж тоді свого часу замість отих статуй, яких понатикували сотнями тисяч по всій країні не напривили ті гроші на людей? Чи в той час ті пам’ятники безкоштовні були? Чи народ у нас так класно жив, що йому нічого не було потрібно? Всього вистачало? "Солнца нам не надо-партия нам светит. Денег нам не надо - нам работу дай..."
    Якщо Ви не вкурсі, то вчіть матчасть, а якщо забули - нагадаю: на протязі всіх 74 років радянської влади в країні (в різні часи і в різних містах) діяла карткова система. Це говорить про що? Це говорить про те, що країна сиділа по вуха в лайні, і так з того лайна і не вилізла. Коли у 80-х роках знову в черговий раз було підняте питання про те, щоб ввести картки в масштабах всієї країни - ідею не прийняли. А знаєте чому? Тому, що срака вже була така, що країна не могла забезпечити населення навіть по картковій системі. Не було коштів навіть на елементарне - забезпечити людей продуктами харчування. Зате на пам’ятники гроші знаходилися.

20. Uriel

Uriel Злой модератор Команда форума

Памятники Ленину — Википедия вы не поверите, но даже в рассаднике демократии ему памятники есть.

Поделиться этой страницей