Мінрегіон узагальнив інформацію щодо тарифів на послуги з утримання будинків та прибу

Тема в разделе "ЖКХ", создана пользователем Vladimir, 17 янв 2013.

 1. Vladimir

  Vladimir Мастер

  Мінрегіон узагальнив інформацію щодо тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкової території | Асоціація міст України

  станом на 1 січня 2013 року
  В рамках галузевої звітності про фінансово-економічні показники діяльності підприємств житлово-комунального господарства Мінрегіон узагальнив інформацію щодо тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкової території по містам-обласним центрам.
  Інформація підготовлена на виконання заходів щодо забезпечення реалізації завдань Загальнодержавної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки та з метою моніторингу стану реформування і розвитку житлово-комунального господарства.


  Ознайомитись з тарифами на послуги з утримання будинків та прибудинкової території
   
 2. Волшебница

  Волшебница Чучелко

  нас не посчитали :Laie_100:
   
 3. Vladimir

  Vladimir Мастер

  там тарифы "без ПДВ" все заметили ? , т.е. еще +20% к тому что в таблице
   
 4. Capitoshechka

  Capitoshechka хфошистонаціоналістобєндєравєц

  Кілька днів тому в новинах був епізод щодо 30%-го підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги. Зокрема, на опалення. Так от - за розрахунками "спеціалістів", тариф повиден складати 325 грн за гігокалорію. На сьогоднішній день ціни, начебто, не дотягують до цього показника, чому й піднімається це питання про підвищення. Коли я глянув в останню квитанцію (за грудень), м’яко кажучи, я трохи о...єл - 352,66 за гігокалорію!!! Підняв квитанцію за лютий 2012-го року - те саме - 352,66. Так шо Конотоп одне з найбагатіших міст України. Як завжди - біжимо попереду всієї планети. В Києві піднімати незаконно - немає підстав, як любить казати антимонопольний комітет. А у таких як ми можна - ми все схаваємо. Таких "Конотопів" по країні багато - перекриють витрати Києва і йому подібних, ще й на батон з ікрою вистачить.
   
 5. Vladimir

  Vladimir Мастер

  ну насчет Украины - хз, а вот судя по ценам на товары - так в области самое оно
   
 6. Capitoshechka

  Capitoshechka хфошистонаціоналістобєндєравєц

  Я мав на увазі по тарифам на тепло. Залишилось ще по воді догнати і перегнати Путивль з Кролевцем - і буде якраз те, що треба...
   
 7. CVU

  CVU Без підпису

 8. CVU

  CVU Без підпису

 9. CVU

  CVU Без підпису

Поделиться этой страницей