молодое поколение за стрит-байк!

Тема в разделе "Новости", создана пользователем paul, 16 сен 2013.

 1. paul

  paul Гость

  НА ДОЗВІЛЛІ
  СТРІТ-БАЙКЕРИ ШЛІФУЮТЬ
  СВОЮ МАЙСТЕРНІСТЬ!
  автор: Павло Ліхопій

  Крокуючи вулицями міста повз парк Меморіалу, на шаленій швидкості поруч зі мною промайнули четверо підлітків-велосипедистів – два з них, не гальмуючи, з’їхали з крутої гірки, інші – прямо по сходинкам… І, стоячки на педалях, одночасно натискаючи на них на повну потужність, розхитуючись у русі як професійні спортсмени-велосипедисти, невдовзі зникли з поля зору. Згодом мені довелось побачити їх уже в центральному парку, де тінейджери наввипередки гасали по алеям, перестрибуючи через бордюри і брівки. А ще пізніше – на асфальтових доріжках біля музею, на проспекті Миру, та в інших місцях, де хлоп’ята, демонструючи свою майстерність на маунтін-байках (гірських велосипедах), змагались у майстерності зробити «стрибок з розворотом», проїхати на задньому колесі та в інших вправах. Двоє з них, Юрій, за призвіськом Муві, і Олександр (Стінгер) пішли на контакт. Як вони розповіли, вважають себе «стріт-байкерами». Модна «стріт-байкерська течія» вже отримала своє визнання в світі не тільки серед молоді, а й серед дорослого населення!

  Стріт-байк – у перекладі з англійської – вуличний велосипед, а «течія», звичайно, передбачає захоплення пересуватись на ньому вулицями мегаполісів і навіть невеличких міст і містечок. Адже, по-перше, це незалежний вид транспорту, що сприяє розвитку здоров’я, веденню здорового способу життя! А, по-друге, - він екологічно-чистий, тобто не засмічує повітря, яким ми дихаємо, на кшталт автомобілів. Завзяті стріт-байкери, на відміну від звичайних прихильників велосипедів у стилі крос-кантрі, як правило, мають відповідний стилістично-модний вигляд: специфічний велосипедний легкий шлем, що захищає голову від пошкоджень, наколінники, налокітники, шкіряні рукавички, адже це не лише вільне пересування, а його можна сміло віднести, у певній мірі, - до спорту, змагань. Бо мода у молодіжному осередку ще й передбачає намагання виділитись поміж інших (а за присутності дівчат – особливо!) не тільки яскравим екіпіруванням: футболкою зі стильним малюнком, вело шортами, кедами, а й майстерністю володіння засобом пересування – швидкісних спусках з гірок, їзді на задньому колесі, віртуозних стрибках через природні перепони – балюстради, сходинки, бруствери, бордюри… Саме цим – шліфуванням майстерності у стрибках на велосипеді - і займалися тринадцятирічний Юрій, і дванадцяти років від роду Олександр зі своїми друзями Ігорем (Блеком) і Андрієм (Малим). Щоправда, на модний стріт-байкерський одяг і такі необхідні засоби захисту в них поки що не вистачило коштів, адже самі не заробляють. Утім на головний засіб – дороговартісний з посиленою рамою байк їх батьки кошти все ж таки виділили. А «яскраві причандали», як вони кажуть, ще встигнуть придбати. Головне – майстерність володіння засобом пересування!
  P.S. Редакція «Телегурмана» пропонує будь-яким екзотичним неформальним угрупуванням молоді, чи навіть дорослим людям, які мають певні незвичні захоплення, скажімо брейк-дансерам, хіп-хоперам, реперам, велосипедним і мото-байкерам, паркурівцям тощо – розповісти про ці течії і свої захоплення на сторінках газети, звичайно з використанням яскравих, колоритних фото за вашою участю. Матеріали для публікації і фотографії надсилайте на електронну адресу: gazetagurman@gmail.ru
   
 2. avto

  avto Гость

  +100500 :bx::bx::bx:
   
 3. Тигренок

  Тигренок Мама

  Маленькая лошадка, до этого поста читала Вас с удовольствием.
   
 4. Маленькая лошадка

  Маленькая лошадка Профессионал

  Пожалуй, я приму Ваш упрёк и удалю реплику. Буду молчаливым наблюдателем, найду себе другие занятия.....:Laie_31::du::my_artis::my_goodn:
   
 5. Тигренок

  Тигренок Мама

  С последним смайлом переборщили :)))
   
 6. yolopuki

  yolopuki =UKRAINIAN=

  Ну и зря!
   
 7. TеPMuHaToP

  TеPMuHaToP Дарю людям ярость :)

  возьмите интервью у дедули. он свою лошадь вертит похлеще, чем все четверо ребят вместе взятых. он ее и так и эдак и на постамент:)
   
 8. paul

  paul Гость

  СТРИТ-СРАКЕРУ

  Тем, у кого началась осенняя депрессия - простительно! Тем, у кого диагноз - нигилизм - отвечать бесполезно! А тех, кто пиарится за счёт других, как звучит русская пословица, лишь могила исправит!
   
 9. BobAC

  BobAC Профессионал

  Доктор, Вы напрасно недооцениваете выходцев из "Телегурмана"-- это опасные люди!
   
 10. BobAC

  BobAC Профессионал

  Ныне любое возбуждение бессмысленно. Лебедь обезглавлен, конь заклеен. Всё надоело меняем явки, пароли и клички.
  Пора искать местечко потеплее, коль в милОм Конотопе не прижились.
  Всё что старались делать видимо не то, что действительно нужно.
  Как ни прискорбно заметить, но в Вашем пессимизме есть большая доля правды, Доктор.
   
 11. BobAC

  BobAC Профессионал

  Хотите станцевать джигу на моих костях?
   
 12. Garvarg

  Garvarg Мануальный автоматизатор

  Знаю довольно большую общину любителей фена... Не интересуетесь?
   
 13. paul

  paul Гость

  no coments

  Спасибо Тигренку!
   
 14. paul

  paul Гость

  проблемным ягодицам

  Фена или хрена! Вы четче выражайте свою мысль!:Laie_22: А то - ну не понятно же!
   

Поделиться этой страницей