Мова про мовні норми

Тема в разделе "Новости", создана пользователем CVU, 18 дек 2012.

1. CVU

CVU Без підпису

Може й дивно, але Україна у своїй "демократизації" та "європеїзації" до чогось гарного так і не дійшла. А насмішити, а то й нажахати своїх же громадян ... Ну дійшло ж було до того, що слово "жид" говорити треба було майже пошепки. Дива та й годі. Чув таке, що для жида у Чехії вважається образою назвати його євреєм. А у нас - навпаки. А чув і іншу думку, що всі оці "проблеми" жиди самі ж і роздмухують, щоб раптом про них не забулися ...
    Ну хоч тут влада, здається, крапку поставити спромоглася (а може й масла підлила - побачимо): МІН'ЮСТ: ВЖИВАТИ СЛОВО "ЖИД" НЕ ЗАБОРОНЕНО | Історична правда

2. CVU

CVU Без підпису

3. CVU

CVU Без підпису

4. CVU

CVU Без підпису

Так він же борець (з не таких вже й давніх пір - читайте про нього у публікаціях) за російську. Ну а як же російська без матюків? То ж щоб "у доску своїм" сприймався там, за Хутором ...

5. Кирич

Кирич Гость

Батьківщина знає, що робить - поки немає цієї графи, і ми, як громадяни можемо її не заповнювати, їм буде важко грати на національних почуттях, оскільки більшість вбачає сенсом свого життя не працювати і славити надуману і нанесену поляками мову, культуру, і придбане за договором в Ново-Огорево державне утворення, а жити звичайно, комфортно і байдуже під якою владою - бо це не ми, і ми на вибір ніяк не впливаємо.
    Час дебільного патріотизму пройшов разом із комунізмом і більше його, принаймні на найближчі 50 років, бачити у своєму житті нормальний громадянин не захоче. Тому навіть не називайте свою національність - буде краще тому хто більшу територію земного шару може назвати рідною землею.

6. CVU

CVU Без підпису

Великих слів велика сила ... Я так нічого й не зрозумів. Так просто підозра є, що Ви як мінімум чужа для нас людина. Я просто у паспорті напроти власного підпису зробив припис "українець". А у свідоцтвах про народження дітей (там ще була - не знаю, як зараз) графа "національність", у якій ставили риску, надрукував друкарською машинкою: УКРАЇНКА. Воно може й совєцька говірка, але вірна: хто хоче зробити - шукає спосіб, хто не хоче - причину.

Последнее редактирование: 24 дек 2012
  7. Рей

Рей Активный участник

З задоволенням поставлю відмітку Українець .

8. Кирич

Кирич Гость

Способу не шукаю, мій адрес не дім і не вулиця ...

9. CVU

CVU Без підпису

Це я вже помітив.

10. Кирич

Кирич Гость

11. CVU

CVU Без підпису

От тобі й на! Ще депутати сумнівного походження не домоглися прийняття законів про заборони жидів жидами називати, а тут теми цілі зникають ... Цікаво, а з чого б це? Чи не є це порушенням права людини на висловлення власної думки, поглядів? Чи мо" адміністрація форуму працює на якісь там ... як їхні - ну-у, отих , служби називаються ...

12. danilevskiy

danilevskiy Профессионал

Форум не має ні юридичного власника ні юридичної адреси, щоб задати такі запитання в його адресу.
    А от якщо хтось забажає придбати за інтересну суму, то знайдеться з ким зв'язатися.

13. Тигренок

Тигренок Мама

Какие конкретно темы, по Вашему мнению, были удалены администрацией?

14. CVU

CVU Без підпису

Та я не стверджую, що їх видалили. Але дві теми, де вчора до пізнього вечора йшла мова про Фаріон, Свободу та інші питання кудись зникли. Чи заховалися від мене - я їх просто не бачу - ?
    Заглянув через свій профіль "знайти всі повідомлення CVU" - за вчора лише про Бороду, виявляється я й говорив ... Мо" старію та пам'ять підводити стала ...

Последнее редактирование: 31 дек 2012
  15. Тигренок

Тигренок Мама

Темы, о которых Вы говорите были удалены автором этих тем. Были прецеденты, когда, при желании нескольких форумчан одновременно актуальные и острые темы, удаленные автором, восстанавливались для дальнейшего обсуждения. Так что, если у Вас и других форумчан есть желание продолжить дискуссию, могу эти темы открыть.
    Домыслы про работу администрации форума на какие-то як їхні - ну-у, отих , служби називаються считаюнеоправданными и обидными.

16. Mix Master Jam

Mix Master Jam Мастер

По просьбе некоторых форумчан я удалил темы касающиеся "Свободы". Если хотите, то восстановите и перенесите их пожалуйста в раздел политика

17. CVU

CVU Без підпису

Перепрошую! З мене ж такий "професіонал" у ваших ... А відкривати знову - для чого, а головне - для кого?

18. CVU

CVU Без підпису

Давно б уже модераторам, яких на цьому форумі, м'яко кажучи, не мало треба у цьому навести лад - кожній темі своє місце. А то всі збилися у "новини", і жують ті "новини" місяцями. Взагалі у розділі "Новини" бажано б заблокувати можливість створення тем. Новина - це 2-3 рядки. І все. А далі - створюйте теми у відповідному розділі і дискутуйте собі. Менше буде випадкових осіб, яким у спецрозділ заходити не хочеться, чи щось заважає, чи чогось ..., ну-у і т.д.. Плідніші будуть дискусії (а не базари).
    Років з 10-15 тому модератори слідкували за цим і привчали до порядку учасників.

19. CVU

CVU Без підпису

Ну так я ж навмання й написав, щоб не напружувати себе зайвий раз. Вийшло близько 10-ти.

20. Тигренок

Тигренок Мама

Конечно раньше все было лучше, и порядка больше, и мозгоправов меньше. Форум модерируется по возможности только двумя модераторами, у которых, кстати есть маленькие дети и другие заботы. Перемещать темы и обучать взрослых людей культурному и продуктивному общению нет ни практической возможности, ни естественного желания. Пора бы за 10 лет научиться не тыкать носом, а быть снисходительнее. спасибо.

Поделиться этой страницей