На Конотопщині посилено патрулювання та створені мобільні групи для запобігання краді

Тема в разделе "Новости", создана пользователем Mix Master Jam, 21 мар 2014.

 1. Mix Master Jam

  Mix Master Jam Мастер

  На території обслуговування Конотопського міськвідділу міліції протягом поточного року збільшилась кількість незаконних заволодінь транспортними засобами. Зараз міліція вживає всіх відповідних заходів, аби припинити подібні злочині в регіоні.

  Сьогодні для міліції Конотопу одним з пріоритетних напрямків роботи стала протидія угонів автотранспорту. З початку року на Конотопщині було викрадено чотири автомобілі. Останнє незаконне заволодіння автотранспортом сталося в ніч на 19 березня. Власник залишив автівку на ніч поблизу багатоповерхівки на одній з центральних вулиць міста. І хоча машина була оснащена сигналізацією, невідомим зловмисникам вдалось її викрасти.

  «Міліція вживає всіх заходів, аби викраденні автомобілі були знайдені. Зараз у місті посилено патрулювання, створені додаткові мобільні групи, проводяться оперативно-розшукові заходи щодо встановлення та затримання осіб, причетних до скоєння викрадення зазначених автомобілів,» - коментує ситуацію заступник начальника Конотопського міськвідділу міліції Євген Шайденко.

  Крім того, останнім часом, однією з актуальних проблем залишається боротьба з вчиненням умисних пошкоджень майна, учинених шляхом підпалу. Так, у минулому році на території району було зафіксовано кілька фактів, пов’язаних з підпалами автомобілів громадян.

  Беручи до уваги подібні факти, працівники міліції радять власникам авто не залишати їх вночі без нагляду, користуватися охоронюваними стоянками та встановлювати сигналізацію. Виходячи навіть на кілька хвилин з машини, виймати ключі із замка запалювання. Щоби зайвий раз не провокувати злочинців, не залишати в салоні авто цінні речі.

  МВС УКРАЇНИ
   
 2. avto

  avto Гость

  Где подробности , шо опять дети взяли жигули покататься или это больная фантазия и некто нечего не крал.

  По поводу пыдпалов то с начала евромайдана в Конотопе сожгли уже 2 машины. Шеврале на стоянке возле црб , и 4ка на желмасе. Еще разбили ниву возле коня. Привет 90е.

   
  Последнее редактирование модератором: 22 мар 2014
 3. phantom_ph

  phantom_ph Профессионал

  Один ты знаеш и "видел", походу, как жгли...
   
 4. avto

  avto Гость

  Ага просто новая власть скрывает то что происходит , вам нечего знать лишнее.

  Я на месте власти отрубил бы интернет в стране в первую очередь , нечего холопам много знать.

  Сегодня обзванивали бывших военных предлагали патрулировать Конотоп и были посланы далеко и на долго.
   
  Последнее редактирование модератором: 21 мар 2014
  Радуга нравится это.
 5. Dimo

  Dimo Профессионал

  Сегодня обзванивали бывших военных предлагали патрулировать Конотоп и были посланы далеко и на долго.
  Вот,вот...Когда сокращали не спрашивали,а таперь вдруг стали нужны.
   

Поделиться этой страницей