На Сумщине задержали свободовцев

Тема в разделе "Новости", создана пользователем Vladimir, 26 фев 2013.

 1. Vladimir

  Vladimir Мастер

  На Сумщине задержали свободовцев | Данкор онлайн | Новости, события города Сумы и Сумского региона. Обзоры, мероприятия, афиша, объявленния, блоги, ТВ-программа

  25 февраля Сумская областная организация ВО "Свобода" поддержала акцию протеста жителей Конотопа, которые требовали не допустить повышения тарифов ЖКХ и обеспечить социальные гарантии.

  По данным партии, более трех сотен рабочих молокозавода, трамвайного депо, авиационного ремонтного завода "Авиакон" и других предприятий, пикетировали сессию Конотопского городского совета.По завершению митинга была принята резолюция с исчерпывающим перечнем требований к городской власти. Ни депутаты, ни чиновники не вышли на улицу, чтобы услышать голос жителей.
  Поэтому глава Конотопской городской организации ВО "Свобода" Артем Семенихин и несколько активистов отправились в зал заседаний. Однако, несмотря на то, что заседание было открытым, протестующих не только отказались заслушать, но и совместно с милиционерами в грубой форме пытались вытолкать из здания.
  В настоящее время свободовцы находятся в местном отделении милиции - их задержали по указанию городских депутатов. Националистам инкриминируют "нарушение общественного спокойствия".
   
 2. Рей

  Рей Активный участник

  На Сумщині міліція затримала свободівців за "порушення громадського спокою" у Конотопській міськраді. ВО "Свобода"
   
 3. Vladimir

  Vladimir Мастер

  да, сбор молока, производство плавленных сырков
   
 4. Luba

  Luba Новичок

  Організатором акції виступив Демидко В.О., як керівник громадської організації "Громадський актив Конотопа". А питанння піднімалось "необгрунтоване завищення нормативної оцінки землі в м.Конотоп".
   
  Последнее редактирование: 26 фев 2013
 5. Capitoshechka

  Capitoshechka хфошистонаціоналістобєндєравєц

  В минулому році там відкрили нову лінію - виробляють плавлені сирки. Ну і ще використовують завод як перевалочну базу. Частину молока, яке зібрали, переправляють на інші заводи МІЛКІЛЕНДА.
   
 6. Vladimir

  Vladimir Мастер


  мля, я так и знал, что во все виноват демидко
   
 7. большая мерзость

  большая мерзость полетів на острови!бай!

  Вот что оно "свобода". Другими словами демедко использовал толпу зомболюдей, чтоб купить земли в городе подешевле и настроить своих говноунивермагов или присвоить землю ледового дворца под той же универмаг. Хочет рибоньку сьесть и на три буквы сесть.
   
  Uriel нравится это.
 8. Рей

  Рей Активный участник

  Цікаво було б глянути на перелік вимог який склали .
   
 9. CVU

  CVU Без підпису

  Ну так: молоко "дяді", а самим - продукт переробки відходів торгівлі та харчування. Нормально.
   
 10. CVU

  CVU Без підпису

  Кіно і німці ... Так хто ж організатор і чого він хотів?
   
 11. Рей

  Рей Активный участник

  Я так думаю .... Організував Демидко . Але коли з'явилася Свобода ( напевно мала на цей протест свої плани ) то Демидко втратив контроль і там вже Свобода керувала парадом .
   
 12. _Azazel_

  _Azazel_ Новичок

  Вовремя ж я оттуда ушел....
  Начиналось все как мирная акция против повышения цен. Потом народ начал скандировать "Мера геть!". Дзед ушел в горисполком, ну а народ о всяком говорил.
  С молокозавода людей вроде-бы не было, как и с Авиакона.
  Видел что снимали все это человека 3 на видео, и пара человек на фото
   
 13. Luba

  Luba Новичок

  Оказывается представители Демидка вчера требований не вручали, наверное через Свободу, сегодня принесли.
   
 14. solntse_yasnoe

  solntse_yasnoe Новичок

  Представители Дзеду требования предоставили,он их помял и выбросил.Свободовцы все на воле. Свобода просто пиарилась,организована акция была гражданским активом Конотопа(ГАК).Это знаю точно.Завтра(среда 27.02) на 10.00 продолжение акции.
   
  Последнее редактирование: 26 фев 2013
 15. solntse_yasnoe

  solntse_yasnoe Новичок

  требования.

  Конотопському міському голові
  Дзеду В.І.
  від робітників підприємств,
  підприємців та
  мешканців м. Конотопа


  ВИМОГИ

  Шановний, Василь Іванович, в 2010 р. громада міста Конотопа переважною більшістю голосів підтримала Вашу кандидатуру на посаду міського голови, таким чином довіривши Вам керівництво містом та своїми долями. На жаль, наші сподівання, залишились не реалізованими.
  За 2,5 роки, що минули після виборів, не було такого жодного періоду, щоб дороги міста були в належному стані: взимку вони не чистяться, у весняно-осінній період не ремонтуються, велика кількість вибоїн на дорозі являється для автомобілів щоденним випробувальним тестом, а мережа Інтернет заповнена фото та відео зі сценами так званого «ремонту» доріг у Конотопі. Десятки тисяч людей сміються над нами і нашим вибором очільника міста.
  За роки керування містом нової влади так і не було узгоджено та належним чином організовано роботу служб ЖКГ міста. Реформа комунальної сфери в місті не проводиться. Тарифи збільшувались неодноразово, а якість послуг лише погіршується.
  Підприємства, підприємці та мешканці міста регулярно сплачують до міського бюджету сотні тисяч гривень, а натомість отримують лише пусті завіряння щодо підвищення соціальних стандартів життя у місті. Останньою краплею стало необґрунтоване та неочікуване підвищення нормативної оцінки землі в місті. Міська влада навіть не з’ясувала громадську думку щодо доцільності підвищення нормативної оцінки землі та спроможності населення сплачувати новий підвищений розмір орендної плати та земельного податку.
  Враховуючи все вищевикладене громадськість міста Конотопа вимагає:
  1) Скасувати рішення Конотопської міської ради від 26 жовтня 2011 року (13 сесія шостого скликання) «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Конотоп Сумської області».
  2) Провести новий розрахунок нормативної оцінки землі з урахуванням її реальної вартості по місту Конотопу і привести її до рівня економічно обґрунтованої.
  3) Від розмов про реформування сфери ЖКГ міста перейти до конкретних дій. Розглянути всі можливі варіанти здешевлення тих послуг ЖКГ, на які приходиться левова частка їх вартості. Впровадити у місті сучасні засоби енергозбереження. Підвищення тарифів повинне супроводжуватися підвищенням якості.
  4) Ліквідувати встановлену в місті монополію з ремонту доріг та підвищити відповідальність підрядчиків за виконані ремонтні роботи і посадових осіб, уповноважених їх приймати. Передбачити в тендерній документації встановлення гарантійного терміну на виконані роботи з ремонту доріг. Усі договори, які укладають комунальні підприємства і управління міської ради, повинні бути опубліковані на сайті міськради.
   
 16. solntse_yasnoe

  solntse_yasnoe Новичок

  Последнее редактирование: 26 фев 2013
 17. WiCKed

  WiCKed Рон-ёри сё:ко....

  Ну что демид участвует в организации это понятно, за корт же платить надо ежемесячно. А когда его сдадут (если вообще) это непонятно, но ясно что нескоро.
   
 18. CVU

  CVU Без підпису

  Це не вимоги, а чолобитна! Така їм і ціна буде.
   
 19. CVU

  CVU Без підпису

  Подивився фото. Відсотків 60 точно знаю - "і Крим і Рим" пройшли. Вони вже "свободівці"? З цією "акцією" все ясно для мене.
  Ой, повернувся. А де ж оті "сотні"?
   
  Последнее редактирование: 26 фев 2013
 20. Бедуин

  Бедуин Новичок

  Естественно Виталий Олегович не зря вас туда посылал. Деньги надо отрабатывать. Кстати а он завтра будет? Только точно.
   
  Последнее редактирование: 26 фев 2013

Поделиться этой страницей