Наконец-то наказали хотя бы одного судью

Тема в разделе "Новости", создана пользователем danilevskiy, 15 дек 2012.

1. danilevskiy

danilevskiy Профессионал

2. Волшебница

Волшебница Чучелко

и что важно, ни одного отрицательного отзыва к сообщению...

3. danilevskiy

danilevskiy Профессионал

Делаем выводы. Как народ любит наших судьей и как эти судьи печутся об соблюдении законности.

Волшебница нравится это.
  4. NataN

NataN Мастер

судья - ладно. а семья при чем?(особенно сожительница сына)

5. Capitoshechka

Capitoshechka хфошистонаціоналістобєндєравєц

Треба цим хлопчинам адресу Гетьмана підкинути... Все що знайдуть - їм як винагорода

6. Tauron

Tauron мото-ремонт

А адрес Вэрховной Рады и Администрации Президента-покращуваца? Хотя начинать-то с чего-то нужно.

7. CVU

CVU Без підпису

Ще років 15 тому одному конотопському судді я зауважив щодо суддівської етики тощо. Що судді все ж це не личить. Реакція була така: - Судді такі ж самі, як і все суспільство. Мовляв, які ви, такі і ми. Немає виправдання тим суддям, які під мантією втрачають не лише культуру поведінки, а й совість. Вони могли б, і повинні!!! стати найважливішою гілкою влади, головним чинником для побудови цивілізованого громадянського суспільства, ну і т.д. Деякі судді виправдовуються, що мовляв у таких умовах, та при цій владі, та ... і т.д. - ну як же можна краще бути ... На що я кажу: - Змініть професію: двірником у ЖЕК, наприклад. І повітря свіже, і ...
    Але це не той метод, щоб змінити ситуацію на краще. Я схиляюся до того, що це чергова провокація чинної влади, щоб загострити ситуацію і довести до прямого президентського, надзвичайного тощо ... (синдром караванського стрільця)
    Натан правий: а інших то за що?

Последнее редактирование: 15 дек 2012
  8. danilevskiy

danilevskiy Профессионал

Тому я і наголошую, що винен суддя. Дана подія має місце тільки з двох причин:
    1. Хабарництво судді.
    2. Неправомірний вирок, котрий витікає з п.1
    Судді самі накликають на себе злобу людей. А рано чи пізно знаходяться такі, що мов криси, котрих загнали в глухий куток - вони починають кусати. А у такому стані криси не розбирають хто або що перед ними.
    Не здивуюсь, якщо наступними жертвами цього месника будуть прокурор та замовник.

9. CVU

CVU Без підпису

Те, що це сталося у день професійного свята суддів - це не просто помста. Це сплановані дії. Якщо не звичайна випадковість - "битовуха".

10. TepMuHaToP

TepMuHaToP Гость

а третий вариант? не принял взятку, осудил а братки отомстили? не?)

Валера нравится это.
  11. danilevskiy

danilevskiy Профессионал

Хочется верить в такое?

12. TepMuHaToP

TepMuHaToP Гость

ну не везде ж говно то должно быть.... не?(

13. danilevskiy

danilevskiy Профессионал

Большой город... Большие вопросы... Большие деньги...

У меня был один судебный вопрос. Юристы говорили, что все должно быть в мою пользу. Но все будет зависеть от судьи. В апелляционном суде так и случилось. Когда еще до суда старался что-то узнать, то первый вопрос, который мне задавали - "Цена вопроса?". Цена оказалась менее 20т. енотов. Суд я не выиграл.

14. TepMuHaToP

TepMuHaToP Гость

:(

15. zurbagan

zurbagan Мастер

Выше есть еще инстанция, надо было подавать туда, если был уверен в правоте.

кто задавал вопрос?

16. CVU

CVU Без підпису

Я розумію Ваші розчарування. Але! Юристи всякі бувають - я їх бачив. Зараз "юристів" ліплять ледь не в ПТУ. Я б не радив їхні твердження сприймати за аксіому. Навіть у Європейському суді програються справи із-за провальної стратегії захисту тощо. Я десь тут наводив приклад судового захисту одного із ФОПів. Адвокат "воду варила" більше року, і кінця чи перспективи цій справі не було видно ... Я порадив змінити адвоката. Їй достатньо було виступити в апеляційному суді 5 хвилин, і справа виграна. "Цена вопроса?" - на жаль сьогодні доволі часто цей "аргумент" грає свою роль. Але не завжди. Тож я б радив ретельно проаналізувати весь процес і шукати власні помилки.

17. CVU

CVU Без підпису

Можливо Ви звинуватите мене у непослідовності. Але я не знаю жодного!!! випадку, коли хоч би була отримана відповідь - будь-яка - від отієї вищої інстанції. В апеляційних судах справи валяються по 2-4 роки. А скільки ж треба чекати від касаційної? За нинішніми мірками дай Боже, щоб хоч діти отримали відповідь.
    Тиждень тому я був на семінарі щодо стратегічних судових справ. За період вступу у силу судової реформи наведений був лише один єдиний випадок в Україні рішення касаційної інстанції! Позитивний.

18. avto

avto Гость

+100500 :) И аршучкину за компанию. ггггг

Последнее редактирование модератором: 16 дек 2012
  19. Capitoshechka

Доречі, вона була у мене суддею, коли я з комунальниками возився. Але замість неї краще б вони Черпакову загребли. Бо в основному вона мутить з Гетьманом. Ті справи, які веде Гетьман - на них в 99% випадків адвокатом є Черпакова. Вони там мають непогано на пару.

20. Capitoshechka

Гииии. Такого не буває щоб не приймав. Буває шо мало дали. В таке повірю...

Поделиться этой страницей