Налог на депозиты.

Тема в разделе "Новости", создана пользователем avto, 19 мар 2014.

1. avto

avto Гость

Яценюк запропонував обкладати податком вклади більше 50 тисяч гривень
    19 березня, 2014 - 11:22

Глава українського уряду Арсеній Яценюк піддав критиці ідею оподаткування відсотків за всіма банківськими вкладами, запропонувавши оподатковувати лише вклади, що перевищують 50 тис. грн.

"Я категоричний противник того, щоб оподатковувати дохід від усіх вкладів. Повинен бути законопроект про оподаткування доходів тільки багатих", - сказав він на засіданні Кабміну.

"90 % українців мають депозити до 50 тис. грн. А 10 % багатих повинні ділитися з країною і суспільством", - зазначив прем'єр-міністр.

Яценюк уточнив, що податкова ініціатива про оподаткування відсотків за банківськими вкладами і дивідендів виникла в рамках підготовки Міністерством фінансів пакету законопроектів для стабілізації економічної і бюджетної ситуації і відновлення співпраці з Міжнародним валютним фондом (МВФ).

За словами прем'єра, він сам в 2013 році отримав 614 тис. грн процентних доходів, з яких не заплатив ні копійки податків до бюджету.

"Я вважаю, це неправильно. Ми повинні оподатковувати мій дохід і тих громадян, хто отримує великий прибуток від депозитів. Щодо українців, які мають невеликі заощадження, але з яких вони живуть, то я проти обкладення таких доходів за депозитами", - підкреслив А.Яценюк.

2. Катунька

Катунька Мастер

3. Mix Master Jam

Mix Master Jam Мастер

При среднегодовой ставке 20% типа у него в банке 3 с копейками млн. грн - рссмешил:)

4. avto

avto Гость

Нечего смешного он миллионер .

5. WiKing

WiKing скоро 11 лет на форуме !

Что за кипиш ?
    У вас что миллионы на депозитах ?
    При этом, надо же понимать хотя бы суть сказанного. Облагаются налогом %%, а не сумма депозита.
    Все правильно, все доходы должны облагаться, расширяется база налогообложения.
    Хватит жировать под 25% годовых, у рашки всего 5% по депозитам и рады.
    Ввведение этого налого откладывается уже лет пять, и воз все там же...

6. Mix Master Jam

Mix Master Jam Мастер

Вот именно - ему нужно сказать правду было - мол получил 6 млн % с депозитов и налогов не заплатил...

7. Mix Master Jam

Mix Master Jam Мастер

А в некоторых странах ЕС и того меньше...

8. sirko

sirko Активный участник

просрав провокацію)))))))))))))

Поделиться этой страницей