Наша землячка на Олімпійськіх іграх. Маринка Анцибор.

Тема в разделе "Новости", создана пользователем Маленькая лошадка, 6 фев 2014.

 1. Маленькая лошадка

  Маленькая лошадка Профессионал

  Чи знаєте ви, шановні конотопчани, що серед майстрів спорту, які виступатимуть в Сочі, буде наша землячка, лижниця, Анцибор Марина Миколаївна?

  Народилася Марина 10 жовтня 1987 року в місті Конотоп в сім’ї педагогів. Закінчила спеціалізовану школу № 2 в 2004 році. З 1996 року зарахована на відділення «Лижні гонки» Конотопської дитячо-юнацької спортивної школи.
  Тренувалася спортсменка під керівництвом старшого тренера-викладача відділення „Лижні гонки” Радевича Олександра Івановича. Неодноразово ставала чемпіонкою по призеркою України з лижних гонок.
  З 2004 по 2009 роки навчалась в Інституті фізичної культури та спорту Державного педагогічного університету ім. С.М. Макаренка та отримала фах тренера-викладача.
  З 2005 року Марина зарахована до складу національної збірної команди України з лижних гонок. Вона є неодноразовою чемпіонкою та призеркою чемпіонатів та кубків України, учасницею чемпіонатів та етапів кубку світу з лижних гонок.
  У 2008 році стала чемпіонкою міжнародних змагань з лижних гонок «Свято півночі» (Мурманськ, Росія). У 2010 році в складі національної збірної України брала участь у ХХІ зимових Олімпійських іграх у Ванкувері (Канада), у 2011 році на всесвітній універсіаді здобула срібну медаль в складі естафетної збірної України, в цьому же році їй присвоєне звання майстра спорту міжнародного класу. У 2012 році стала володаркою Кубку Східної Європи зі спринту.
  У грудні 2013 році виборола золоту та бронзову медаль XXVI Всесвітньої універсіади в м. Трентіно (Італія).
  [​IMG]
   
  Последнее редактирование: 6 фев 2014
  трино, zurbagan, Аленчик и 3 другим нравится это.
 2. WiCKed

  WiCKed Рон-ёри сё:ко....

  Ну что ж, остается только пожелать ей удачи.
   

Поделиться этой страницей