Невже ми втратим мову, державу і власну гідність із власної байдужості?

Тема в разделе "Новости", создана пользователем 777, 6 июн 2012.

1. 777

777 Профессионал

2. CVU

CVU Без підпису

Ото оця ср*на, продажна ПОпозиція за сало і мову заклала ПеРдУнам. Як згадаю вилупаті здивовані очі "кроліка" - і де ж дід заховав "інструмент", щоб кроліків приструнити ... Сьогодні мову, завтра - державу. Аби сало не забрали все віддадуть.

Последнее редактирование: 6 июн 2012
    Uriel нравится это.
  3. GOR

GOR Профессионал

И с языком )) не в том направлении его применяют)))

4. CVU

CVU Без підпису

Ще здається у 80-х роках Василь Стус писав: - Зграя бандитів і терористів, Розбійників, ґвалтівників, у стольному засіла місті як партія більшовиків.
    Не з народом не повезло, а народу не везе - немає кому у день виборів передовіряти СВОЮ!!! владу. Одні зграї кругом - кроліків, шакалів, ....

5. Солдат Удачи

Солдат Удачи Новичок

Чим більше будуть забороняти--тим частіше будемо розмовляти. Я від сьогодні на українську перейшов.

Slesh BoB и CVU нравится это.
  6. Солдат Удачи

Солдат Удачи Новичок

Вам дійсно цікаво, чи вирішили знову "насторожити на мене капкана"? Мол я щось таке пропишу "не теє", мене за це полають--а Вам від того велика радість?

7. Солдат Удачи

Солдат Удачи Новичок

Лікарю, на цій сторінці ведуться розмови про мову, а про КАМАЗи - переходьте, будь ласка, на іншу.

8. Солдат Удачи

Солдат Удачи Новичок

Напишіть розумніше--Ви ж "Свободний чєловєк" і у Вас, я впевнений, під кроваттю не лежать "40 пачок Верховини, мило, чоботи, кухвайка і з начосом калісони"?
    А на Бобаса навіщо наклепувати--Ви ж не знаєте, чим йому відгукнулись його статті в "Телегурмані"--а паплюжите людину поза очі при найпершій нагоді. В чім суть? Особиста образа, чи ідейні супротивники?

9. Зато детям в школе легче станет-на русском учиться легче,тама научные термины более понятны.А то из компьютерной терминологии:роздильна здатнисть-это смешно просто.Таких примеров полно и в других областях.Определиться наконец с языком-суржик -это просто холопство какое-то.

_Azazel_ нравится это.
  10. Рей

Рей Активный участник

Да это все популизм . Последние попытки поднять популярность у партии регионов . Это не к чему хорошему не приведет .Принцип разделяй и властвуй .

11. phantom_ph

phantom_ph Профессионал

А чем "разрешающая способность" лучше? Ктото умеет разрешать... нуну:du:
    Другое дело, что люди неимеющие к науке/технике и другим областям никакого отношения вводят новые термины. Причем которые давно существовали в привычном всем варианте, типа кисень-кислород-щас оксиген... Эти слова передраные с аглицкого и тд бесят. "Гелікоптер" тоже, хотя лучше хай будет он, чем ГВИНТОКРИЛ....

12. Dima

Dima No status Команда форума

хмарошкряб

13. Capitoshechka

Capitoshechka хфошистонаціоналістобєндєравєц

Хмарочос )))

14. CVU

CVU Без підпису

"ТАМА" усє такі ...

15. 777

777 Профессионал

Вєлік і магуч

Фёдрч...я до тебе...бляха муха... - ДД

16. WiKing

WiKing скоро 11 лет на форуме !

Конотопский транслейшн :(
    Обрадовало -начали новые таблички с названиями улиц появляться, НО...
    вот улица, справа старая табличка, слева - новая.
    вот что гугл говорит( как я считаю- правильно, на почте и в паспортном - так же считают это правильно- письма приходят и приписка стоит у жителей улицы) - должно быть вул.Ливарна.
    Кто заказчик...что смело выбрасывает деньги налогоплательщиков ( всех нас т.е.,и которые можно с пользой применить), грубо говоря-на ветер, даже не потрудившись проверить ? Вот бы выдать ЗП неправильными табличками ;)

17. Рей

Рей Активный участник

Чему удивляться . Если на мемориале "афганцам" ошибки . Сірія и Чехословакія (правильно должно быть Сирія и Чехословаччина).

18. CVU

CVU Без підпису

Раджу почитати: Ілюзія російського | Українська правда
    А щодо "роздільної здатності" тощо. У Польщі вся комп'ютерна термінологія, і не тільки - польська! І ніхто проти цього не виступає, ніхто й не подумає, щоб насміхатися. Вони пишаються цим. І в рило двинуть, хто спробує над цим глузувати. Та я й впевнений, що у отаких "сміливці" на форумі, коли у найми до ляхів поїде, язик у жопу миттю затягне.

Последнее редактирование: 25 июн 2012
  19. CVU

CVU Без підпису

"Достойне" обличчя конотопських чиновників. Та й не лише чиновників ...

Поделиться этой страницей