Незакінчена розмова про "Приват"

Тема в разделе "Новости", создана пользователем CVU, 15 янв 2013.

1. CVU

CVU Без підпису

Ну, як я й підозрював, тема про Приват зникла. А розмова не закінчена. Пропоную продовжити її.
    Ось свіженьке повідомлення: Ще одна авіакомпанія Коломойського стала банкрутом | Економічна правда . Мені от цікаво: які підстави для банкрутства є у перерахованих ХВірм? Думаю, що тут не закони ринку працюють, а "понятія". А якщо так, то до чого це дійде? Що, бігти вигрібати всі копійки з карток у банку, поки не пізно?

2. Vladimir

Vladimir Мастер

а приват тут причем ?

andrey_kl нравится это.
  3. zurbagan

zurbagan Мастер

Никто его топить не собирается. Коломойский переводит рейсы и активы (самолеты) из одной своей а/к Аэросвит в другую, над которой он недавно получил контроль - МАУ. Долги останутся на обанкротившейся а/к, кредиторы долго будут ждать возврата денег. Вот и весь незамысловатый смысл.
    Приват-банк и дальше будет втюхивать кредитки.

4. CVU

CVU Без підпису

У нас все може бути. Ну от які причини для банкрутства у отих авіакомпаній, які є складовою групи "Приват"? Криза ущухає. Пасажирообіг не зменшився. Пальне не подорожчало. Масових авіакатастроф не було. Податкова система не змінилася.

5. CVU

CVU Без підпису

Ось знайшов: Коломойський банкротить "Аеросвіт", щоб він не дістався Януковичу? - Новини .
    Витяги звідти:
    "Коломойський вважався одним з головних претендентів з самого початку на роль українського Ходорковського. У кулуарах говорять, що велика частина оборотних коштів "ПриватБанку", найбільшого банку України, виведена. І це засіб самозахисту Коломойського проти можливих "наїздів" нових українських олігархів".

"Крім проблем з менеджментом, ще одна проблема – елементарна жадібність. Одна з бізнес-"стратегій" полягала в тому, щоб не платити за багатьма поточними витратами, зокрема, аеропортам. Рано чи пізно це мало закінчитися серйозними проблемами".

А ось уже й "винних" зайшли (згадайте як це було у минулій банківській кризі - те ж саме): ''АероСвіт'' каже, що у його проблемах винні інтернет-видання | Українська правда

Ще ось: http://tyzhden.ua/News/69656 : Як відомо, українські авіакомпанії - "Аеросвіт", "Донбасаеро" й "Дніпроавіа", які об'єднані в альянс "Українська авіаційна група", контролює група Приватбанку. За неофіційним даними, під впливом групи також перебуває авіакомпанія Windrose.

Фу-у, гидко.

Последнее редактирование: 15 янв 2013
  6. CVU

CVU Без підпису

А ось тут щось проглядається, що плани Коломойського на МАУ надто розпливчасті: -: -

7. zurbagan

zurbagan Мастер

Ерунда. Ходорковский жил в Москве и могу уехать из России, но не захотел. А Коломойский живет на Женевском озере, его оттуда очень тяжело вытянуть.

Последнее редактирование: 15 янв 2013
  8. zurbagan

zurbagan Мастер

Коломойский стал владельцем авиакомпании МАУ - Брат Табачника вышел из состава ее акционеров - LB.ua

Единственная нормальная украинская а\к была, практически среднего мирового уровня ...

9. CVU

CVU Без підпису

10. WiKing

WiKing скоро 11 лет на форуме !

Думал про этот развод с Приватом все знают, оказыается нет, попадаются люди: http://news.eizvestia.com/news-fina...l-idealnuyu-lazejku-dlya-ukrainskih-aferistov

11. Трах_ТибидоХ

Трах_ТибидоХ Новичок

12. CVU

CVU Без підпису

Разом з нашими грошима? Пора б гілляку придивитися для нього ...

13. CVU

CVU Без підпису

Оце глянув на картки, а у мене вже ліміт із 300 грн. виріс до 1400. Так дивись і багатим стану ...

14. Tauron

Tauron мото-ремонт

У всех лимиты на карточках повырастали перед концом света, а у кого опосля.

15. CVU

CVU Без підпису

А ось що дало моє листування із банком:
    Мій запит:

1. У мене є дві картки: пенсійна № 6762 ... 2834, та універсальна 5577...6180. Чому на Приват24 значиться ще й третя № 5457...9989?
    2. 05.01.13 із картки № 5577...6180 я поповнив номер мобільного телефону. Чому гроші зняті із картки № 67...2843?

Вдячний буду за відповідь!

А ось і відповідь тільки що надійшла:

Шановний Володимир!
    Вас приветствует специалист Contact Center ПриватБанк Падалка Дмитро!

Дякуємо за Ваше звернення та за те, що є клієнтом нашого банку!
    На ваше ім'я відкрита додаткова картка з фото 5457 * 9989 до наявної карті Універсальна 5577 * 6180. Замовлення проведений у відділенні м.Конотоп, вул.Шевченка, 73 13/11/2012. Платежі списуються з карти, яка вказана при створенні. Ви можете вибирати в випадаючому меню необхідну карту при створенні платежу.

С уважением, ПриватБанк

Виявляється, що без вашого відома на вас ще можуть картки відкривати. При чому вона виглядає як дубль. Я задав запитання ще. Почекаю відпоіді.

16. Vladimir

Vladimir Мастер

в привате это обычное дело, они (работники) так себе бонусы зарабатывают
    могут еще кредит оформить ну и т.д.

17. CVU

CVU Без підпису

Та це я вже бачу. Отримав я відповідь:

Шановний Володимир!
    Вас приветствует специалист Contact Center ПриватБанк Кіясова Катерина!

Для закриття договору по карті 5457 *** 9989 Ви можете звернутися у відділення ПриватБанку.
    Дякуємо Вам за звернення!

А хто без мого бажання відкрив не просто картку, а ДОГОВІР (зверніть увагу) уклав. Якщо є Договір, так повинен бути ж і підпис мій? А це вже, наскільки я розумію, кримінальний злочин. А про те, чому гроші не з тієї картки зняли - і мйортвиє с косамі стоят ... Ну і як можна такому банку довіряти?

Последнее редактирование: 18 янв 2013
  18. danilevskiy

danilevskiy Профессионал

Заяву до міліції подавати будете?

19. CVU

CVU Без підпису

Поки не знаю. Спробую розібратися у цьому павутинні.

20. Трах_ТибидоХ

Трах_ТибидоХ Новичок

Банкер :: Новости банков Украины и СНГ > Происшествия > Из-за технического сбоя в банке на киевлянина «повесили» долг в 300 тыс грн и арестовали квартиру и имущество
    Сняв деньги со своей карточки, Николай Антонович... оказался должен банку 114 тысяч гривен! В финансовом учреждении мужчине попытались разъяснить: когда он снимал деньги, произошел технический сбой, в котором виноват сотрудник банка. «Именно поэтому вам и насчитали долг, — сказали они. И добавили: — Но вы... все равно должны его выплатить. Чьей бы это ни было ошибкой, с вас причитаются деньги.
    Конечно, не стал ничего платить. Вроде бы оставили в покое. Уже обрадовался. Как вдруг через год пришла повестка из... Жовтневого районного суда Днепропетровска. Оказалось, банк подал иск как на злостного неплательщика. А вызвали аж в Днепропетровск, где находится центральный офис учреждения.

Розум відмовляється вірити в те, що таке може бути. Але беручи до уваги нашу країну з нашими суддями, то чому б ні. І який же цікаво банк має центральний офіс в Дніпропетровську?

Последнее редактирование: 4 мар 2013

Поделиться этой страницей