нужен адвокат-юрист

Тема в разделе "Обо всём", создана пользователем JORIK, 19 дек 2012.

1. JORIK

JORIK Профессионал

нужен адвокат-юрист для консультации в области начисления алиментов, посоветуйте , жду ответов в личку

2. Capitoshechka

Capitoshechka хфошистонаціоналістобєндєравєц

На сьогоднішній день згідно чинного законодавства - все на розсуд судді. Немає такого, як було раніше - конкретний відсоток від зарплати. Все залежить від різних факторів. Але мінімальний розмір аліментів не може бути меншим ніж 30 % від прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку (ч. 2 ст. 182 СКУ).
    Отже, у листопаді 2012 року мінімальний розмір аліментів на дитину віком до 6 років становить 279 грн., а на дитину віком від 6 до 18 років – 348,30 грн.
    У грудні мінімальний розмір аліментів зросте до 288,30 грн. та 359,10 грн. відповідно.
    Жоден адвокат чи юрист не дасть ніяких гарантій в цьому питанні. Тому, що на розмір аліментів впливає масса факторів. І відштовхуючись від цих факторів, розмір аліментів може бути або зменшено, або збільшено. Як суд вирішить...

Последнее редактирование: 20 дек 2012
  3. CVU

CVU Без підпису

Зате гроші візьме. І не малі.

4. Capitoshechka

Capitoshechka хфошистонаціоналістобєндєравєц

За ті гроші я горобця в полі на коліна поставлю )))

5. CVU

CVU Без підпису

Якось до мене прийшла жінка на консультацію. Вони вже декілька років із колишнім чоловіком не можуть поділити майно. Я сказав, що не хочу забирати хліб у адвокатів. Але поцікавився, що ж і на яку суму вони ділять, хто адвокати і скільки вже витратили грошей на них. Підбив "сальдо мінус бульдо" і показав, що їхні витрати на адвокатів (а кінця судовому процесу ще не видно) вже перевищили суму позову. У жінки ледь очі не випали ...
    Важкі це питання. А адвокати на цьому пасуться ... Ну так а що, коли люди десятками років прожили, десь послизнулися і ... І все забулося - не можуть по-людськи розійтися.

Поделиться этой страницей