нужен адвокат-юрист

Тема в разделе "Обо всём", создана пользователем JORIK, 19 дек 2012.

 1. JORIK

  JORIK Профессионал

  нужен адвокат-юрист для консультации в области начисления алиментов, посоветуйте , жду ответов в личку
   
 2. Capitoshechka

  Capitoshechka хфошистонаціоналістобєндєравєц

  На сьогоднішній день згідно чинного законодавства - все на розсуд судді. Немає такого, як було раніше - конкретний відсоток від зарплати. Все залежить від різних факторів. Але мінімальний розмір аліментів не може бути меншим ніж 30 % від прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку (ч. 2 ст. 182 СКУ).
  Отже, у листопаді 2012 року мінімальний розмір аліментів на дитину віком до 6 років становить 279 грн., а на дитину віком від 6 до 18 років – 348,30 грн.
  У грудні мінімальний розмір аліментів зросте до 288,30 грн. та 359,10 грн. відповідно.
  Жоден адвокат чи юрист не дасть ніяких гарантій в цьому питанні. Тому, що на розмір аліментів впливає масса факторів. І відштовхуючись від цих факторів, розмір аліментів може бути або зменшено, або збільшено. Як суд вирішить...
   
  Последнее редактирование: 20 дек 2012
 3. CVU

  CVU Без підпису

  Зате гроші візьме. І не малі.
   
 4. Capitoshechka

  Capitoshechka хфошистонаціоналістобєндєравєц

  За ті гроші я горобця в полі на коліна поставлю )))
   
 5. CVU

  CVU Без підпису

  Якось до мене прийшла жінка на консультацію. Вони вже декілька років із колишнім чоловіком не можуть поділити майно. Я сказав, що не хочу забирати хліб у адвокатів. Але поцікавився, що ж і на яку суму вони ділять, хто адвокати і скільки вже витратили грошей на них. Підбив "сальдо мінус бульдо" і показав, що їхні витрати на адвокатів (а кінця судовому процесу ще не видно) вже перевищили суму позову. У жінки ледь очі не випали ...
  Важкі це питання. А адвокати на цьому пасуться ... Ну так а що, коли люди десятками років прожили, десь послизнулися і ... І все забулося - не можуть по-людськи розійтися.
   

Поделиться этой страницей