О.Ляшко у Fb: Назріває нова Врадіївка, тепер – у Сумах

Тема в разделе "Новости", создана пользователем VoFF4iK, 12 июл 2013.

1. VoFF4iK

VoFF4iK Новичок

КИЇВ. 12 липня. УНН. Народний депутат Олег Ляшко на своїй сторінці у Фейсбук написав, що у листі, отриманому від сумчанина Андрія він дізнався про ще один "бєспредел" правоохоронців, передає УНН.
    “Заступник прокурора Сумської області Д.Кошелєв, за сумісництвом — племінник прокурора Сумщини Білоконя, відірвався у нічному клубі „Монті“. На відео, знятому камерами спостереження, видно як він гамселить персонал клубу. Очевидці кажуть, що п’яний правоохоронець після скоєного сів за кермо і поїхав кататися містом. Сумщина, яка ще не оговталася від кривавого ДТП за участю мажора Блінника, який 21 червня у стані алкогольного сп’яніння зніс зупинку і насмерть задавив двох людей, побоюється аналогічних аварій. Як видно з останнього інциденту — побоювання сумчан не безпідставні.
    Пан Андрій пише, що для таких, як Кошелев, у Сумах діють окремі правила дорожнього руху — номери місцевих мажорів ДАІшники чудово знають і навіть не зупиняють, а якщо й зупиняють за порушення — то ні про яке покарання не йдеться, враховуючи статус цих покидьків.
    Я нагадаю, що вносив законопроект № 2454 про підвищення відповідальності за порушення ПДД та особливо — водіння у стані. Але ж ми всі розуміємо, що для мажорів закони не писані.
    „Таких мудаків треба відразу на ваші вила саджати“, — пише мені пан Андрій. І я з ним погоджуюся. Вила напоготові!”, — написав О.Ляшко.

Поделиться этой страницей