Обережно: щеплення!

Тема в разделе "Медицина", создана пользователем tor, 27 апр 2008.

 1. tor

  tor ДурілкО ))

  :dk:Обережно: щеплення!:dk:

  Починаючи з 26 травня 2008 року МОЗ проведе одну із своїх наймаштабніших компаній – імунізацію проти кору та краснухи 9 мільйонів українців.

  Про це 24 квітня повідомив перший заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар України Миколай Проданчук. За його словами, задля успішної вакцинації необхідно зробити щеплення 95% осіб віком від 15 до 29 років.

  Медики закликають українців свідомо та відповідально віднестись до компанії з вакцинації, адже мова йде про захист майбутнього покоління країни. Але варто розібратись, чи так це насправді?

  Щоб «звільнити» Україну від кору ЮНІСЕФ виділив 5,3 млн. долларів США. З них 300 тис. долларів будуть використані на пропагандистську компанію, мета якої – «запудрити мізки» молоді та переконати її у важливості та необхідності цієї події.

  Для планових щеплень Україна закуповує вакцину європейських виробників, ЮНІСЕФ же пропонує нам продукцію Індійського інституту сировоток, яка навіть не зареєстрована в Україні! На це у Бюро ЮНІСЕФ відповідають, що вакцину «КК» було успішно використано для масових імунізацій у багатьох країнах. Бажаєте знати яких? Це Албанія, Вірменія, Киргизія, Молдова, Латинська Америка, де вона «усюди засвідчила високу безпеку та ефективність».

  Треба звернути увагу й на те, що вводитимуть живу вакцину, яка, хоч і не повністю, але змінить антигенний склад. Її вирощено на клітинах абортованих ембріонів, які можуть бути зараженні небезпечними вірусами, що викликають генетичні та онкологічні захворювання. Оскільки вакцину пропонують індійську, мова йде про популяцію не європейську, а азійську, що означає наявність антигенів, з якими українці не знайомі. Це може призвести до непередбачуваних реакцій. Жарти з відмінностями іммунних систем у різних рас вкрай небезпечні.

  Вакцина проти кору та краснухи протипоказана вагітним жінкам, а тим, хто зробив щеплення, рекомендується впродовж трьох місяців втриматися від вагітності (індійська ж вакцина мабуть «більш безпечна», бо для неї аналогічний строк дорівнює лише два місяці). Навіть інструкція попереджає про доволі серйозні ускладнення, серед яких лімфоденопатія (збільшення лімфатичних вузлів), артралгії та артрити (запальні процеси суглобів), тромбоцитопенії та анафілактичний шок. Можливі лихоманка та енцефаліти. І це в 10-25% випадків!

  До того ж, імунітет, що формується після щеплення, не гарантує захисту від зараження і діє доволі короткий проміжок часу, а не все життя, як це декларується. Вакцинації підлягає молоде покоління України – а це п’ята частина населення, найбільш репродуктивна вікова катигорія. Таким чином вже через рік у країні почнуть народжуватися хворі та покалічені діти. Це – непоправний удар по генофонду нації!

  Тим часом дані вітчизняного моніторингу свідчать про те, що «серопозитивними до вірусу кору є майже 85% населення України. Вакцинальна корекція необхідна не більше ніж 15% населення». У перекладі на зрозумілу мову це значить, що переважна білішість населення має імунітет до кору, який з’явився як результат планових щеплень у дитинстві, так і внаслідок пережитих спалахів кору, що виникають час від часу. Це значить, що масова вакцинація абсолютно непотрібна.

  Пам’ятайте! На сьогодні не існує жодного законого способу, щоб змусити Вас зробити це щеплення.

  Для довідки:

  Щеплення дозволяється проводити лише зареєстрованими в Україні вакцинами згідно з календарем профілактичних щеплень в Україні. (Наказ МОЗ №48 від 03.02.2006 г.)

  Незаконне проведення медико-біологічних, психологічних чи інших дослідів над людиною, якщо це створювало небезпеку для його життя чи здоров’я, - карається штрафами до двохсот неоподаткованих мінімальних доходів громадян чи виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до чотирьох років із позбавленням права займати певні посади чи займаись певною діяльністю на строк до трьох років. (Ст. 142 КК України)
   
 2. tor

  tor ДурілкО ))

  Всеукраїнська вакцинація молоді опинилася під загрозою зриву


  26 травня в Україні стартує акція з тотальної імунізації від кору і краснухи всіх громадян віком від 16 до 29 років. Першою ймовірною жертвою цієї акції став школяр з Краматорська, який загинув через кілька годин після такої вакцинації. Вчора стало відомо, що на Донеччині від щеплення постраждав ще один хлопець.


  Міністерство охорони здоров'я вже попросило пресу напередодні загальнодержавної імунізації не "спекулювати на темі вакцинації до закінчення розслідування", пише "Дело".

  Вчора стало відомо, що на Донеччині від щеплення постраждав ще один хлопець. У 19-річного хлопця, працівника металургійного заводу Макіївки, піднялася температура вже через кілька годин після щеплення, з'явилася нежить і біль у горлі. До вчорашнього ранку температура стрибнула до 38,8C, і в стані середньої тяжкості хлопця відправили до міської лікарні.

  Мінохоронздоров'я коментувати подію не береться - обіцяє провести розслідування і вже в п'ятницю публічно відповісти на всі питання про випадок у Краматорську і безпеку вакцини, повідомляє 24.ua.

  Управління охорони здоров'я Донецької області тимчасово заборонило проводити імунізацію проти кору і краснухи до з'ясування причин смерті 11-класника.

  Тим часом, у столиці України, де вакцинація старшокласників, студентів і учнів ПТУ має стартувати в четвер, батьки учнів і самі школярі пишуть масову відмову. У київських школах вже цілі стоси подібних заяв, передає "Сегодня".

  "На хлоп'ят вплинула смерть хлопчика з Донецької області після щеплення "КК" (кору-краснухи). Вони дуже налякані, поки до нас не поступило ще жодної згоди на вакцинацію. Деякі батьки в своїх відмовах пишуть: ми згодні на щеплення тільки якщо вакцина буде французькою, а не індійською", - розповіли лікарі і медсестри школи N247. Проте, вмовляти молодь, не наважуються.

  Головний імунолог Києва Олег Назар про відмови знає: "Наші бригади все одно ходитимуть по квартирах і розповідатимуть про вакцину. Хай люди вирішують".

  У Центральній дитячій київській поліклініці ТМО N1 дивуються, чому саме зараз стало ребром питання про вакцинацію: "Індійські вакцини півроку зберігалися на складах, але чому раптом вакцинація почалася саме зараз, коли у старшокласників і студентів гарячий період: тестування, заліки, сесія. Вони як ніхто схильні до стресів. Зараз весна, а це означає - рясне цвітіння рослин і як результат - алергія. Але головне, старшокласники кілька місяців тому вже були щеплені так званими моно-вакцинами. Окремо від кору і окремо від краснухи. Навіщо ще раз вакцинуватися?".

  Багато питань у лікарів виникає і після того, як вони ознайомилися з "документами" на вакцину: "Нам переслали копії одноразового дозволу на в'їзд препарату з Індії. Він проходить як гуманітарна допомога. Бельгійському і французькому ж меданалогам дозволений багаторазовий в'їзд до нас. Собівартість - 40 і 26 грн, відповідно. Вони користуються більшою довірою" - розповіли лікарі держполікліники. Але безкоштовна вакцинація йде тільки "Індією". У приватників можна зробити вакцинацію, але це недешево. За індійську вакцину - 160 грн, а бельгійський або французький "побратим" - 250 грн.

  До речі, на Заході користуються власними, європейськими, вакцинами. Наприклад, у Швеції медики купують голландську вакцину: "Перевірений препарат, ми йому довіряємо. Одне щеплення у нас коштує 200 крон (20 євро)" - розповідає шведський лікар із Стокгольма Вільям Лідгберг.

  Поголовну імунізацію українська влада вирішила провести за наслідками 2005-2006 років, коли кором і краснухою перехворіло 45 тисяч людей, причому 5 померли. Для проведення імунізації обладнали 15 тисяч пунктів по всій країні.

  Експерти, які проводять акцію, відзначають, що щеплення є обов'язковим, але не примусовим.
  Згідно з листівкою UNICEF, вакцинацію проводитимуть в будь-якій поліклініці, сільському медпункті, навчальному закладі, в медкабінеті за місцем роботи. Людина за бажанням може відмовитися від щеплення, але для представників деяких професій ця процедура може виявитися обов'язковою. Перелік цих професій встановлюється Кабінетом Міністрів.

  Поки що кампанія з вакцинації молоді віком від 16 до 29 років явно зривається. Але багатьом громадянам відмовитися від неї практично неможливо - добровільно-примусово щепити будуть студентів, держслужбовців, ув'язнених і призовників.

  Сама вакцина від кору і краснухи не коштувала Україні нічого, сплатити за неї взялася ООН. Вакцину виробляє індійська компанія Serum Institute. Те, що вакцина індійська, раніше Міністерством охорони здоров'я не афішувалося. "З погляду ефективності і безпеки вакцини у нас сумнівів немає", - заспокоював заступник міністра охорони здоров'я Микола Проданчук.

  Насправді ж, у службових інструкціях Мінохоронздоров'я виділяє 32 можливих серйозних ускладнення після вакцинації. В їх числі: анафілактичний шок, артрит, менінгіт, серцево-судинна недостатність, параліч і абсцес. Також незалежні експерти вважають більшість індійських медикаментів щонайменше малоефективними.

  Не дивлячись на те, що згідно із Законом України "Про захист населення від інфекційних хвороб" лікарі повинні пояснити можливі наслідки проведення вакцинації, про ці ускладнення ніде не говориться.

  На недавніх зборах міністр охорони здоров'я Василь Князевич обмовився, ніби щеплення від кору і краснухи - борг України перед всім людством: "Ми взяли на себе зобов'язання перед світовою спільнотою якісно і у відведені терміни провести вакцинацію. Адже Україна сьогодні - джерело інфекцій для Європи".

  Лікарі заклик підтримали і висловили побоювання, що, якщо українці не вакцинуються, - не бачити країні ЄВРО-2012. Та й гріх не скористатися - поки Європа розщедрюється на вакцину, Україні пощастило отримати її безкоштовно, повідомляє NEWSru.ua.
   
 3. . : D E Z : .

  . : D E Z : . Delete

  в писду пусть себя колят...........
   
 4. tor

  tor ДурілкО ))

  Тринадцать школьников, попавших после прививок от кори и краснухи в детскую больницу города Краматорска, срочно перевезли в Донецк. Об этом сказал начальник Краматорского горздравуправления Игорь Михайлов. Их состояние неудовлетворительное.

  Детям сделали анализы, и они оказались хуже, чем ожидали медики. А поскольку в Донецке больницы технически более развиты, то детей оправили именно туда. 8 детей из Краматорска уже точно доставлены в Донецкое областное лечебно-клиническое объединение.

  Напомним, что 13 мая после сделанной накануне прививки от кори и краснухи скончался ученик 11 класса школы № 10 города Краматорска. Впоследствии еще 18 человек, прошедших вакцинацию, с жалобами на ухудшение здоровья были госпитализированы в детскую больницу Краматорска.
   
 5. . : D E Z : .

  . : D E Z : . Delete

  хз, по неоф.данным около 20 чел уже умерли.......
   
 6. Tauron

  Tauron мото-ремонт

  Мне на роботе уже предложили широнутся=). Пшли они нах. А одна знакомая говорила что данная хрень так вааще бесплодность вызывает. Земля слухами полнится, а дыма без огня не бывает!
   
 7. BoNy

  BoNy Оо

  дык канешна,закупили лекарства в индии,сэкономили деньги и довольны....испытывают на нас всякую фигню
   
 8. . : D E Z : .

  . : D E Z : . Delete

  Вакцинация на корь в Украине приостановлена распоряжением министра здравоохранения Украины Василия Князевича.

  гугугу, наширялись....гугугу........
   
 9. Kolyan

  Kolyan в творческом поиске

  каменты пипец :( http://korrespondent.net/tech/health/465224

  Уважаемые, инфа для размышления: вакцины и инсулин делают на харьковском заводе, который принадлежит небезизвестному политику. Именно его партия продвинула закон об отказе от закупки этих лекарств за рубежом... Так что тут - сугубо наращивание частного капитала за счёт жизни и здоровья народа.
  Ответить
  гость (аноним) | 18.05.2008, 11:14
  А кто это?
  Ответить
  гость (аноним) | 18.05.2008, 00:48
  Зашел на сайт МОЗУ о вакцинации.Дівчата та молоді жінки від 16 до 29 років
  Юнаки та молоді чоловіки від 16 до 29 років.Все репродуктивное население Украины. один из побочных эффектов-бесплодие.Нас просто стерилизуют.Но если мы не можем за себя постоять значит нации нечего делать на этой планете.
  Выживают сильнейшие. еще лет 30 и нации не будет.Может я и пессимист но факты говорят сами.
  Ответить
  Глеб (аноним) | 18.05.2008, 10:56
  Под суд отдать такого министра. Пять дней прошло, а он только сейчас приостановил вакцинацию. И чем сейчас занимается наш "Главный мент" Лошарик? Вот где корупция и круговая порука. Почему расследование проводит тоже министерство, которое предложило эту вакцинацию? Где независимая экспертиза?
  По-моему уже только полным идиотам не ясно, что сегодняшняя власть преступна. При этом они готовы кричать на майданах про преступления предыдущей власти, а в собственном глазу бревна не видят, бо у них "чисті руки". Правильно молодого пацана закопали и ручки умыли. КОЗЛЫ.
  Ответить
  гость (аноним) | 18.05.2008, 00:25
  наше продажное руководство готово влить любую гадость своему народу по приказу Запада.эта тема обсуждается давно но видно международная орг. здравоохранения додавила Ющенко на то что-бы испытать новую вакцину в Украине,которая имеет массу негативных последствий.некоторые мы видим сейчас,остальные проявятся в будущем.Россия,кстати,послала их куда подальше.
  Ответить
  гость (аноним) | 18.05.2008, 08:17
  "слышал звон, да не понял - где он" - вот так и у вас.) Вакцины то харьковские! И уж ни оранжевые, ни зелёные, ни серо-буро-малиновые - не имеют отношения к этому...
  Ответить
  eup (аноним) | 17.05.2008, 23:44
  Во-первых, смтрите "Правда о прививках", во-вторых: http://www.homeoint.org/kotok/ind ex.htm
  Ответить
  eup (аноним) | 17.05.2008, 23:49
  Напомню, из ссылки необходимо убрать пробел(Ы). Тема обязательна для всех родителей. У самого есть негативный опыт, но в ссылках этого достаточно и без меня
  Ответить
  гость (аноним) | 18.05.2008, 00:43
  Да херня ваша правда о прививках. Прививки полезны, если они качественные. Ты бы ещё предложил "Очевидное невероятное" посмотреть.
  Ответить
  гость (аноним) | 18.05.2008, 00:43
  И если нет противопоказаний, конечно же.
  Ответить
  URFIN (аноним) | 17.05.2008, 23:05
  Сучaры подлые, повесят все на врачей. И эти люди (врачи), которые работают за 200 баксов в месяц, еще и в тюрьму попадут.
  Ответить
  гость (аноним) | 17.05.2008, 23:24
  жалко только, что повесят не самих врачей. "за шею до смерти"
  Ответить
  55555 (аноним) | 17.05.2008, 22:46
  Ктати єто касается не только вакцин а и всего остального что продается и испытывается в колониальных странах
  возьмите к примеру хоть антибиотики которые запрещены на западе уже давно - у нас они самые что ни наесть ходовые и т д
  А жратву которую мы все потребляем никто не хотел бы проверить а? А какую херню назначают врачи пациентам?

  В Украине (впрочем как и в россии) как всегда царит бестолковщина потому как нормальных спецов уже давно нет и не предвидется а остались одни болтуны.
  Случай с парнем который умер показательный.
  И проблемма не в вакцинации как таковой а в том что вкололи

  ТО ли еще будет
  Ответить
  гость (аноним) | 18.05.2008, 11:17
  Какая ерунда! Антибтоьики на Западе широко применяются
  Ответить
  гость (аноним) | 17.05.2008, 22:38
  А у нас, в одном из районов Харькова, участковая медсестра еще зимой всем советовала написать отказы от этой "прививки", особенно женщинам детородного возраста. Мол, прививка неизвестная, не стоит проводить на себе подобные испытания.
  Ответить
  Иван (аноним) | 17.05.2008, 21:42
  У нас как обычно...бабки кто-то получил за вакцину...а что за вакцина и как она подействует..похер..как когда то закпили автомобили скорой помощи в которых даже скот возить и то нельзя...
  Ответить
  гость (аноним) | 17.05.2008, 21:48
  Бабки получил не кто то а Богатырева
  Ответить
  b (аноним) | 17.05.2008, 22:03
  Два года назад у моего ребенка после прививки КДС были страшные осложнения, еле выкарабкались, педиатр с 30 летним стажем, который спас ребенка рассказал о программе испытаний лекарств на украинских (русских) детях которая идет полным ходом. Это страшно и это реальность.
  Ответить :ef:
   
 10. WOLF3184

  WOLF3184 Новичок

  Сволочи, увидели в нас подопытниых кроликов. Мдаа, еще раз вспоминаяться поговорка "нас еб...т а мы крепчаем"
   
 11. . : D E Z : .

  . : D E Z : . Delete

  та пипец, валят нас как тараканов, убивают в открытую........половина населения украины полнейшие дибилы, их убивают - а им эт нравитсо.....рулеззз........
   
  flickr нравится это.
 12. Kolyan

  Kolyan в творческом поиске

  я куею от этого всего. че гады делают. что хотят - то и творят
   
 13. . : D E Z : .

  . : D E Z : . Delete

  пара мутить гражданскую вайну!
  брать автомат и валить...............
   
  flickr нравится это.
 14. . : D E Z : .

  . : D E Z : . Delete

  ууууу:
  В Донецкой области госпитализированы уже 92 человека, состояние здоровья которых ухудшилось после прохождения вакцинации против кори и краснухи.


  эт че?страдает ток восточная украина, а на западной тихо........
   
 15. Slesh BoB

  Slesh BoB Clockwork ;-)

  :ht: Увидели давно, и "поговорка" давно уже актуальна для нас, но выводов всеравно не делаем, дык что ...................
  to be continued
   
  Последнее редактирование: 18 май 2008
 16. Риська

  Риська Кицька:)

  хоча я і випускниця, але мені поки що ніякої вакцинації не робили...але я 91 року народження, а тим хто 90 казали, що будуть якусь робити, але по-моєму не цю...
  у той же час чула я таке, що без довідки про це щеплення не будуть приймати у вузи...
   
 17. Angelina

  Angelina я художник, я так вижу

  Образец отказа от прививок. Вдруг кому пригодится.


  Завідувачу поліклініки № …,
  п. <П.І.Б. Завідувача>
  ………………………………………..
  ………………………………………..
  батьків <П.І.Б. дитини>
  <П.І.Б. батька>
  <П.І.Б. мами>  Заява
  Я, <П.І.Б. батька>, заявляю про відмову від усіх профілактичних щеплень, а також проби Манту, флюорографії й інших процедур, пов'язаних із введенням в організм сторонніх речовин або іонізуючих випромінювань моїй дитині <П.І.Б. дитини>.
  1) Відмовляюся від подальших вакцинацій, ревакцинацій та біопроб (Манту, р. Пірке) через наявність у їхньому складі одного (у деяких випадках - декількох відразу) з токсичних компонентів: солей ртуті, солей алюмінію, формальдегіду, фенолу. За результатами міжнародних досліджень ці речовини є причинами розвитку Аутизму, хвороби Альцгеймера, рака, Синдрому Раптової Дитячої Смертності.
  2) Відмовляюся від можливої вакцинації краснухи, Гепатиту В, вітрянки з етичних міркувань через використання у виробництві вакцин диплоїдних клітин тканин абортованих плодів людини.
  3) Дана відмова є обмірковане і зважене рішення , прийняте на підставі детального і усебічного вивчення питань, пов'язаних з вакцинацією, особистого досвіду і цілком відповідає нормам діючого законодавства, у тому числі...
  а) ст.19 Загальної Декларації Прав Людини (Кожна людина має право на волю переконань)
  б) ст. 26 Загальної Декларації Прав Людини і ст. 43 Конституції України (про право на освіту, у тому числі дошкільну);
  б) ст. 3, ч. 1 Закону України про освіту (про можливості одержання освіти громадянами України незалежно від стану здоров'я, переконань і інших обставин);
  в) ст. 43 (про згоду на медичне втручання) "Основ законодавства України про охорону здоров'я";
  д) ст.2, п.1. Конвенції про права дитини (Держави учасники... забезпечують усі... права... без якої-небудь дискримінації, незалежно від стану здоров'я... дитини)
  е) ст. 1, п.1(а). Конвенції про боротьбу з дискримінацією в області освіти ("вираз < дискримінація > охоплює всяку різницю, виняток, обмеження... по ознаці... переконань..., що має на меті або наслідком знищення або порушення рівності відносин в області освіти і зокрема ... закриття для якої-небудь особи чи групи осіб доступу до освіти будь-якої ступіні чи типу")
  е) ч. І., ст.2, п.2 Конвенції про права дитини (Держави-учасниці вживають всіх необхідних заходів для забезпечення захисту дитини від усіх форм дискримінації або покарання на підставі статусу, діяльності, висловлюваних поглядів чи переконань дитини, батьків дитини, законних опікунів чи інших членів сім'ї.),
  з) ч. І., ст.18, п.3 Конвенції про права дитини (Держави-учасниці вживають всіх необхідних заходів для забезпечення того, щоб діти, батьки яких працюють, мали право користуватися призначеними для них службами й установами по догляду за дітьми.)
  і) ч.І., п. 11 частини 1 Європейської Соціальної Хартії (про право кожної людини на використання будь-яких заходів, що дозволяють йому забезпечити найвищий досяжний рівень здоров'я).
  й) ст.12, закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" (про щеплення за згодою після надання об’єктивної інформації)


  Ознайомлений зі змістом Закону України " Про захист населення від інфекційних хвороб", лікарем доведенi до відома можливі наслідки відсутності щеплень:
  - Ускладнення при коклюші: бронхіт, пневмонія, енцефаліт, пупочні і пахові грижі, випадання прямої кишки, масивні геморрагии і крововиливи в головний мозок;
  - Ускладнення при дифтирії - міокардит, неврити, нефротичний синдром, периферичні паралічі, смерть;
  - Ускладнення при правці - аспираційна пневмонія, набряк легень , переломи і вивихи кісток, нашарування вторинної бактеріальної інфекції - бронхопневмонії, сепсис, деформації хребта, контрактури м'язів і суглобів, паралічі черепних нервів, летальний результат;
  - Ускладнення при Гепатиті В є затяжний перебіг хвороби з переходом у хронічний гепатит (імовірність - 5-10%), що у свою чергу може привести до цирозу і раку печінки. Імовірність хронічної інфекції в дітей від 1 до 5 років складає 25-50%, у дітей, що заразилися гепатитом при пологах - 90%;
  - Ускладнення при Поліомієліті - 80-90% - це легке захворювання, в інших 10% воно викликає параліч. У випадку паралічу близько 25% одержують серйозні порушення, близько 25% одержують середній параліч і 50 % виліковуються;
  - Ускладнення при Корі - пневмонія, отит і інші бактеріальні інфекції, а також сліпота, поразки слуху, розумова відсталість.
  - Ускладнення при Туберкульозі - поразкою багатьох органів, що супроводжуються лихоманкою, значним спадком сил. найчастіше уражаються легені з утворенням порожнин (каверн), що можуть прориватися в бронхи.
  Можливі поствакційні ускладнення:
  Можливі поствакційні ускладнення:
  1. Анафилактический шок;
  2. Энцефалопатія;
  3. Судорожні стани при t >39
  4. Набряк , гіперемія в місці уведення вакцини.
   
 18. rrex

  rrex Гость

  Кстати, в технаре (который СУМДУ) при поступлении предьявили требование - или прививка от кори или никуя неберём на учёбу.... вот и думай, или 50на50 со смертью или на стройку без образования.......
  а мальчик уже поступил, сдал всё на отлично, теперь радаки ево в акуе сидят....
  у мя братиша на первый курс поступает и ему такую х-ню сказали........
   
 19. Vlad

  Vlad Модератор Команда форума

  Ну так напишите в прокуратуру местную заяву, что- такие-то такие из СУМДУ при приеме на учебу отказываются принимать меня (моего сына, дочь) с требованием для приема в ВУЗ сделать прививку такую-то. Требую разобраться в сложившейся ситуации и против такого-то возбудить уголовное дело по ст. 142 УПК Украины. Подпись.

  Желательно еще эти требования записать на цифровой диктофон и с записью и заявой прийти в Прокуратуру ...
   
 20. Druida

  Druida Злая

  http://www.rbc.ua/rus/top/society/2008/05/22/368395.shtml
   

Поделиться этой страницей