Обращение Национальной Рады по ТВ и радио

Тема в разделе "Новости", создана пользователем zurbagan, 21 мар 2014.

1. zurbagan

zurbagan Мастер

Звернення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення до телеглядачів з приводу заходів щодо інформаційної безпеки держави

Шановні телеглядачі!

У ці дні Національна рада отримує багато листів і телефонних звернень стосовно відключення чотирьох російських каналів у кабельних мережах. Одні глядачі просять повернути улюблені програми і серіали, інші вимагають вимкнути кремлівську пропаганду, яка сіє розбрат в українському суспільстві.

Ми хочемо насамперед звернутися до тих глядачів, які висловлюються проти відключення російських каналів. За умов інформаційної агресії, заради єднання країни – це робиться тимчасово.

Є законодавче обґрунтування того, чому виникла необхідність відключення цих каналів. Повірте, воно достатнє.

Вільний доступ до інформації – це одна із головних засад демократичного суспільства. І ніхто не бажає її порушувати. Але в час військової агресії й відвертої інформаційної війни, коли більшість російських ЗМІ свідомо й цілеспрямовано подають неправдиву інформацію про ситуацію в нашій країні, створюють атмосферу ненависті до українців і України, закликають до знищення суверенітету й цілісності нашої держави, спрацьовують також і інші закони – закони громадянського сумління та патріотизму!

Сьогодні українські телеглядачі можуть дивитися 187 іноземних програм, із них 70 російських, 139 програм мовлять російською. Натомість громадяни Російської Федерації не мають змоги об’єктивно оцінити події, які відбуваються в нас, бо Росія не приймає жодного українського телеканалу.

Тому звертаємося до всіх – інформаційна безпека – справа нашої відповідальності та розуміння. Сподіваємося, що цей непопулярний крок, знайде розуміння серед більшості громадян. Наголошуємо, що українська держава тимчасово припиняє ретрансляцію чотирьох російських телепрограм. Коли ситуація в країні стабілізується й буде досягнуто політичного компромісу, це питання обов’язково вирішиться на користь глядача і його інформаційних потреб.

Національна рада

2. [StarForce]

[StarForce] Alien

Військовий стан - відсутній, надзвичайний стан - відсутній, свобода слова - не скасована. Можна оскаржувати через суд.

3. danilevskiy

danilevskiy Профессионал

Повідомите нам результат, коли оскаржите?

4. [StarForce]

[StarForce] Alien

Я не буду оскаржувати. У мене супутникова тарілка, та і ящик дивлюся рідко. Про всі новини дізнаюся із інтернету.

5. zurbagan

zurbagan Мастер

Последнее редактирование: 21 мар 2014
  6. Андрей555

Андрей555 Новичок

Отключили да и всё.....раша отключила и не спрашивала ни у кого.

Life 's a Bitch и Рей нравится это.
  7. Capitoshechka

Capitoshechka хфошистонаціоналістобєндєравєц

А в раші і відключати не треба було, бо вони наші канали і так не рентранслювали ніколи

8. zurbagan

zurbagan Мастер

был один канал информационный, немного оппозиционный - "Дождь". Заставили всех крупных операторов в раше отключить его где-то с месяц назад.

9. Андрей555

Андрей555 Новичок

Да и на Украине в Крыму,отключили и не спрашивали...а тут видите ли сериалы смотреть надо....я то же мультики хочу посмотреть)

10. Capitoshechka

Я мав на увазі наші канали

11. phantom_ph

phantom_ph Профессионал

Все это сумасшедший гон... ТАМ давно ничего нет, "противного". У нас таки свобода в этом плане! Да есть "принадлежные" каналы, но такого порожняка и то нет. Кто смотрит "зомбо", потом и выступает так. Мозги сварены... Палкой таких надо, а жаль... свои:( А сколько првокаций и подстав... Как в ролике, где трактором выламывают ворота воинской части. Народ там явно ж зомби, который там стоял

12. avto

avto Гость

Хунта боится чтоб не дай бог люди узнали правду которую могут сказать ро рус тв.

А по факту.

Какие то уроды которые не хотят смотреть рус тв могут или ,стереть рус каналы , не смотреть рус каналы , разбить телевизор , и еще много способов избавится от рус каналов.

Но причем здесь я ? Я хочу но не могу посмотреть рус каналы из за каких то п..в.

13. [StarForce]

[StarForce] Alien

Нацсовет по телерадиовещанию подал в суд на российские каналы

14. Capitoshechka

А як щодо москальських п...ів? Чи багато українських каналів транслюється (траслювалося) у Росії? А якщо людина хоч подивитися там український канал, то при чому тут вона, що якийся виродок в Росії заборонив українські канали?

15. DRONe

DRONe Мастер

http://www.pravda.com.ua/news/2014/03/25/7020293/

16. Кабельный оператор "Воля" начинает транслировать "Дождь".

Поделиться этой страницей