Оголошуємо набір у Школу журналістики

Тема в разделе "Новости", создана пользователем Char'nette, 29 сен 2014.

 1. Char'nette

  Char'nette Новичок

  Кажу дуже щиро і відверто: з року в рік ловимо себе на думці, що проблеми журналістики Конотопа - по суті такі самі, як і в інших невеликих містах України: таке враження, що всі застигли десь у 90х. Канцеляризми, орфографічні помилки в статтях і нечитабельні заголовки, дуже часто - відсутність елементарного бажання працювати і брак стимулу до пізнання всього нового.

  Через те, що проблема ця глибоко хвилювала, ми довго планували, обговорювали, обдумували й залучали до консультацій багатьох людей, і ось нарешті вирішили створити Школу журналістики на базі СумДу.

  В рамках школи запрошуватимемо відомих журналістів з Києва і Сум на лекції. Працюватимемо з соцмережами, будемо вчитись красиво писати, презентувати радіопрограми і знімати телесюжети. Проведемо творчий конкурс, створимо власне видання. І головне - випускникам школи будемо гарантувати працевлаштування в конотопських ЗМІ.

  Двічі за навчальний рік плануємо виїздити в Київ та Львів. Побуваємо на провідних телеканалах, поспілкуємось з відомими телеведучими і в невимушеній атмосфері робитимемо інтерв'ю з відомими людьми, яких слухачі курсів оберуть самі. Ми власним коштом вже збираємо бібліотеку книг і журналів, які будуть для студентів у вільному доступі.

  Це курси для тих, хто вже журналіст. Це курси для тих, хто хоче ним стати. Це курси для тих, кому потрібен результат, а не просто його ім'я на дошці пошани.

  І головне, як би воно пафосно не звучало: журналістика - це не тільки вміння написати статтю чи зняти телесюжет. Це цілий світ, потрапивши в який, у вас щодня шліфуватиметься письмова і усна мова. Це світ, в якому ви станете орієнтуватись в подіях, у вас з'являтимуться друзі-однодумці. Це світ, в якому буде вдосконалюватись ваш смак, погляди та інтереси, й де ви формуватимете нові ідеї самостійно.

  Отже, щиро запрошуємо!

  https://www.facebook.com/7584275608...8427560848749/850624294962408/?type=1&theater
   
 2. Char'nette

  Char'nette Новичок

  Свою участь у конотопській Школі журналістики в якості лектора підтвердив експерт Інституту Масової Інформації (ІМІ) Роман Кабачій. Шановні майбутні студенти, це звернення з Києва - до вас)

  https://www.youtube.com/watch?v=aXGv4rFUHwI&feature=youtu.be
   
 3. Tremo

  Tremo Новичок

  Розкажіть, будь ласка, детальніше про курс. Які дисципліни в якому обсязі читатимуть? Хто читатиме? Орієнтовний графік занять? Форми практичних занять, контролю? Незрозуміло, на кого розрахований курс. На старшокласників, учнів ПТУ - для подальшої профорієнтацїї, щось на зразок вступу до професії? Чи на ширше коло?
   

Поделиться этой страницей