Опозиція на розпутті

Тема в разделе "Политика", создана пользователем Вячеслав Киричок, 11 ноя 2012.

  1. Молодий чоловік спитав Сократа: що краще: бути одруженим чи не бути? "Як би ти не вчинив, згодом про це пожалкуєш", - відповів філософ. Тобто, ідеальних рішень нема, всіх наслідків педбачити неможливо. Завжди будуть сумніви в правильності рішення.

    В схожій ситуації опинилася українська опозиція після парламентських виборів. Брутальні фальсифікації результатів виборів і заперечення владою документально підтвердженних перемог опозиційних кандидатів, тактика владного "бульдозеру" за допомогою судів і спецназівців поставила опозицію перед дилемою: змиритися зі свавіллям, проковтнути приниження чи вданися до рішучих контрзаходів.

    Оскільки стало зрозумілим, що другого майдану організувати не вдасться, опозиція виношує план одночасної відмови від складання присяги понад 150-ма кандидатами, які перемогли на виборах. Якщо у Веховній Раді залишиться менше 300 депутатів, така Рада не буде легитимною.

    Чи наважиться на такий відчайдушний крок опозиція, чи знайдетсья достатня кількість кандидатів, що відмовляться від омріяних крісел у парламненті, покажуть найближчі дні.
     

Поделиться этой страницей