Оппозиция для народа или наоборот?..

Тема в разделе "Политика", создана пользователем Кио, 5 дек 2013.

?

по-вашему мнению, добъется ли объединенная троица цели?

 1. да, только вместе они победят

  5 голосов
  21,7%
 2. нет, хоть они и втроем, но каждый не хочет уступать в вопросах интересов своих политических движений

  18 голосов
  78,3%
 1. Кио

  Кио Новичок

  как не раз уже замечали майдановцы...

  ТЁПЛЫЕ КРОВАТКИ ЛИДЕРОВ ОППОЗИЦИИ ВЫЗЫВАЮТ НАИБОЛЬШЕЕ РАЗОЧАРОВАНИЕ МИТИНГУЮЩИХ


  Участники митинга у стен Верховной Рады Украины обсуждали сегодня наплевательское отношение Кличка, Яценюка и Тягнибока к участникам протестных акций.
  По мнению протестующих, лидеры оппозиции просто используют людей для достижения своих интересов и удовлетворения политических амбиций.
  Основным аргументом, который подтверждает правоту участников акции, стала неявка Яценюка, Кличка и Тягнибока в назначенное время под Парламентом.  Негодование людей вполне можно понять: согнав участников акции на 6 утра, погнав их на Кабмин и Раду к 7 утра, лидеры соблаговолили появится перед закоченевшими людьми лишь в 9:30.
  По словам митингующих, наиболее их раздражает тот факт, что, взявшие бразды правления, оппозиционеры считают в порядке вещей нежится в своих тёплых кроватках, в то время как десятки тысяч людей мёрзнут, рискуя получить целый набор заболеваний.
  Хочется верить, что лидеры оппозиции, которые так настойчиво напоминают, что власть – это лишь нанятый менеджмент, и сами не будут забывать, что они работают для людей, а не на оборот!

  Екатерина Журавлева, “Аргумент”
  да и еще:
  Громадський журналіст (Лідери Кличко, Яценюк й Тягнибок знову спали в теплих ліжечках, а мітингувальники стояли на морозі)
   
 2. Gary

  Gary Профессионал

  А тем временем янукович поперся в Китай. С главной целью, в случае чего, заручится китайской поддержкой (военной если понадобиться).
   
 3. Vlad

  Vlad Модератор Команда форума

  чувак ну ты реальный гонщик ...удаляйся сразу ...почему те кто взял тебя на работу думают что все остальные имеют проблемы с логическим мышлением? P.S. админы перенесите эту типа тему в Политику ... а ТС-у предупреждение за нарушение правил форума!
   
 4. BigBoss

  BigBoss Мастер

  "Золотой запас" пополнять, бо доляры разребают нарасхват, сходите в банки, нигде нет... Только кредит этот больше "виртуальный", для успокоения общества. За кредит еще был разговор с лета, половину дают материалами, еще рабочих... Чуток останется спи-онерить, но им и то неплохо...

  А вообще реально ничего не дали:
  Китай не дал кредиты Януковичу - замминистра иностранных дел КНР / Новости / Finance.ua
   
 5. Кио

  Кио Новичок

  а в итоге народ получается никому не нужным...
  к сожалению...
   
 6. SIkSI

  SIkSI Гость

  Нічого не змінилося й нічого не зміниться. Все пропало.
  В 2004 році голосували й толку, що змінилося? Нічого!
  Бачу в цьому році теж саме буде. Як по забору піхвою.
   
 7. Кио

  Кио Новичок

  «УДАР», «Свобода» і «Батьківщина» не знаходять охочих мерзнути на Майдані


  Останні події на «Євромайдані» показали, що представники опозиційних сил хочуть не тільки «візуально» збільшити роздуті цифрами кількості протестувальників в народній масі Майдану, а й тепер взятися за накрутку цифр місцевих євромайданів по всім регіонам України. Нині ставку зроблена на «всеукраїнський Євромайдан».
  Для цього, в Тернопільській області вже почали формуватися так звані «мобільні групи», які будуть направлені у південні та східні регіони України. Групи будуть задіяні на підтримку місцевих прибічників євроінтеграції нашої держави. Основний акцент у формуванні цих груп, робиться на особах, які мають родичів у вказаних регіонах.
  За такий круїз на південь або схід країни, організатори пропонують по 200 – 300 гривень, але люди відмовляються, оскільки не вірять лідерам, які самі не знають, що їм робити. Крім цього, у простого люду, і так повно власних справ, і головне – навіщо вирішувати питання фінансового збагачення цих лідерів?
  Схожа ситуація виникла і в Закарпатській області, де виїзди організовує регіональний осередок Єдиного Центру. Тут закарпатці з «Євромайдану», яких цей Центр вивіз на його територію, вже почали закликати своїх земляків утриматися від наміру виїхати до столиці та взагалі – від участі у масових протестних заходах. Їх пояснення ще простіші – відсутність узгодженості, централізованості та зрозумілості дій координаторів протестних акції, що, в свою чергу, призводить до повного невдоволення та апатії серед прибічників євроінтеграції. Більше всього, закарпатців, які прибули на Майдан Незалежності, вражає та обставина, що взагалі відсутні чіткі вказівки щодо подальших дій, не кажучи про якийсь єдиний задум – така собі «муть», в якій важко розібратися навіть самим організаторам, якщо ж їх так ще можна назвати. Крім організаційних аспектів, без жалю не можна поглянути на побутове забезпечення: де б людина не знаходилася, вона відчуває себе як німець під Сталінградом у 1942 році – ні одягу, ні обігрівачів, ні дров, навіть чай – і той розікрали. А розподіл місць для ночівлі – це взагалі якесь циганство, і взагалі… що за нахабство не дозволяти жителям Закарпаття вивішувати наклейку на наметі «Закарпатська область»!?
  Невдоволеність діями опозиційних лідерів А.Яценюка, О.Тягнибока та В.Кличка також зростає в Кіровоградському обласному осередку ВО «Батьківщина», оскільки і до нього починає доходити – такі лідери використовують народну євроінтеграційну ініціативу виключно для власної популяризації. Серед представників цієї обласної організації починають просочуватися пропозиції, які з часом перероджуються у вимоги. Однією з цих вимог є безпосереднє звернення до А.Яценюка, О.Тягнибока та В.Кличка, щоб вони повністю припинити використання «Євромайдану» в шкурних інтересах, а замість цього, щоб консолідувати та зібрати в кулак сили опозиції – наділити функціями лідера опозиції П.Порошенка. Цю вимогу планується навіть довести до Ю.Тимошенко через її адвоката С.Власенка, оскільки на кого ж, як не на неї, їм сподіватися… вона, принаймні знаходиться у схожих умовах, як і мітингувальники, на відміну від «великої трійці» опозиціонерів, які замість того, щоб померзнути зі своїми однодумцями, підтримують їх лише на словах. А народ добре знає, що молодець той – хто за возом бігає, та ще й босому по снігу, і йому вже реально набридло бігти за цим возом, на якому сидять ці лідери.

  Спартак Сергієвич, “Украинский диссидент”
   
 8. Life 's a Bitch

  Life 's a Bitch Мастер

  Янукович сміється коли розповідає про побиття студентів беркутом. На вулицях України мільйони людей, бажаючих собі кращого життя - відстоюють це право на морозі. І повірте, їм байдуже де знаходяться лідери опозиції, бо вони хочуть бути ближче до заходу и бажають подолати цю ганебну владу, що позорить Україну на весь світ.
  А такі як ви, кіо, засераєте інтернет подібними статтями, підтримуючи цю владу, а значить і підтримуєте силовий розгін студентів вночі на 1 грудня. Ганьба вам і вашій владі!
   
 9. Кио

  Кио Новичок

  и где это я поддерживал насилие над кем бы то ни было? не подскажете?..просто кто сказал, что ЕС - это панацея от всех наших бед? мы сами творцы своего благополучия... я излагал эту мысль раньше, ну что ж, повторюсь "НИКТО и НИКОГДА не будет развивать и поддерживать нашу страну исключительно из добрых побуждений и воспринимать нашу Украину, как свою страну" то есть все дело лишь в цене вопроса, и не более...

  "Хорошо там, где нас нет, но мы уже в пути..."
   
 10. Кио

  Кио Новичок

  Багато чого було сказано з трибун, сцен та майданів … Та здається, відсутність хоч якихось результатів Євромайдану, а головне - нерозуміння його лідерів, чого це влада продовжує працювати, а країна за межами барикад функціонує, переважна більшість громадян якої ходять на роботу, викликає у цих же лідерів, чесно кажучи, неадекватні дії.

  «Дії» - це теж з натяжкою! Вони ж не діють, а просто увесь час виступають, закликають, дають багаточисленні інтерв’ю та дописують щось у власних блогах … До речі, про блоги.

  Вочевидь, начитавшись експертів різного ґатунку про пошук єдиного лідера Майдану та побачивши у деяких своє прізвище, Анатоль Гриценко (перепрошую, але від тепер я навіть не знаю як це… цього чоловіка можна інакше назвати), протерши окуляри, розпушив залишки потьмянілого пір’ячка і написав 17 грудня БЛОГ про повторні вибори у п’яти округах …

  Так от, цей Експерт, Гуру виборів, який у 2010 році на президентських виборах посів «почесне» дев’яте місце з 1,2% голосів, вирішив визначити, хто з громадян України (річ все ж таки йшла про вибори) генетично чистий, а хто, пробачте «сміття»!

  Цей новий український Гебельс взявся за історичну справу -виведення «генетично чистої української нації», головною функцією, виходячи з його дописки, пробачте, теорії, мають голосувати виключно за правильних, чистокровних опозиціонерів!

  Далися взнаки й військове минуле, оскільки наш всюдисущий Гриценко встиг спіймати усіх «покидьків», що продавали свої голоси, чи якось по-іншому встигли напаскудити на виборчих дільницях в усіх округах, за руки. Ну і як годиться - без суду і слідства, забувши про демократичну презумпцію невинуватості…

  Цей український Піфагор, вистрибуючи з власних квадратних штанців, навіть встиг підрахувати, скільки коштував нещасним самовисуванцям їх ганебний вчинок!

  Так я теж можу дещо підрахувати, тільки більш чіткіше, ніж цей, не знаю хто, Гриценко! Задача від цього суперматематика досить простенька, навіть для «сміття» з генетичними вадами піддасться: на виборах 2010 року кількість виборців становила 36 968 041 громадян України, у виборах взяло участь 24 588 268 ще свідомих громадян, за Гриценка проголосувало - 296 412 «сверхукраїнця». Порахуйте, скільки «генетичного сміття» мешкає в Україні?

  Відповідь: 24 291 856 «генетичних покидьків», та ще 12 379 773 індивіда, які можна ще перевиховати для брудної роботи.

  Питання залишається до лідерів опозиції - Ви взагалі слідкуєте за своїми протеже, чи ким там вони вам доводяться? А то люди і так вже не сильно ходять на ваші ВІЧЕ, як наприклад, у той же 17-тий день грудня. А для чого, щоб майже через місяць БОРОТЬБИ, почути, як Кличко розпочав власну передвиборчу кампанію, «чхаючи» на думку усіх інших «вождів» революції, а мітингарі заявили про власні плани святкування Нового року на Майдані? Напевно через те, що сподобалось їм у гостинному Києві, та і про пошук роботи не так приємно думати, ніж закусуючи бутербродиком, пристрибувати під захриплу Руслану.

  А може якщо б революціонери з Майдана використовували свої гаджети не тільки як ліхтарики, а через безкоштовний Wi-Fi, доречі!, ознайомлювались хоч з якимись новинами, думкою експертів, навіть опозиційних, замість флеш-мобів та пісень, поцікавились би у своїх лідерів, що таке мав на увазі їх «друг»?

  А можливо, стрімко зростаюча кількість концертів, флеш-мобів замість реального Майдану для того і вигадана, щоб відволікати від найголовнішого? Замість реальних пропозицій -заклики пострибати, поспівати та покричати «Смерть ворогам!».

  Сумно стає від того, що у результатів неробства опозиції, ахінеї окремих її представників та зневажання більшої частини населення країни, навіть при вступі до Європи, ми долучимось тільки до багатомільйонної армії європейських безробітних!

  Проте потім ми побачимо, що таке справжній страйк, страйк тих, кого на Майдані та в колах їх прихильників принизливо називають «рабами», тих, хто кожного дня важко працює насправді заради майбутнього дітей, тих, кого у своєму блозі колись шановний Анатолій Гриценко мав глузд та совість назвати «генетичним сміттям» …

  Соня Перова
   
 11. Кио

  Кио Новичок

  со многим из вышесказанного невозможно не согласиться...
  "каждый сам за себя"... и не более
   
 12. Юр4ик

  Юр4ик Профессионал

  Лучшее что я увидел на майдане.
  [​IMG]
  Yur4ik.1976 — «DSC_6043.JPG» на Яндекс.Фотках
   
 13. Кио

  Кио Новичок

  да да, третий майдан с такими лозунгами)))))
   
 14. Кио

  Кио Новичок

  майданы крайне расходная штука...

  Підбивши підсумки тривалого майданного стояння, очевидних власних дивідендів «велика опозиційна трійка» не побачила. Скоріше, навпаки: очевидними виявились «ідейна» неспроможність та… скудність партійної каси. Всі ці майданні вояжі для регіональних опозиційних «філій» партійним коштом занадто обтяжливі!
  Проте, забезпечити ілюзію «стійкого» українського майдану треба будь-якою ціною! Власне, це і є найближчою задачею української опозиції на три тижні передноворічних та різдвяних свят. Щоправда, для її лідерів задача дещо «ускладнена»: об’єднати спокусливий Різдвяний «закордон» із Київським Майданом. Ось і вирішили вітчизняні «стратеги Майдану» влаштувати чергування. Доки один – «подумки із народом» зустрічає «Євро Різдво» або ніжиться біля теплого моря, інші – тусуються на Майдані.
  До 28 грудня, наприклад, наглядати за Майданом та охороняти опорні пункти – Будинок профспілок, Жовтневий палац та будівлю КМДА випало «Свободі» під керівництвом нардепа Леонова.
  Щоправда, перспектива підтримання агонії майдану ще на два новорічні тижні палкого ентузіазму в опозиції не знаходить. Особливо – в регіональних опозиційних осередках. Новорічні ж вистави центральної площі країни вимагають фінансової підтримки, демонструвати яку явно не поспішають Тягнибок з Яценюком. Чого не скажеш про лідера «Удару». В опозиційних кулуарах подейкують, що Кличку вдалось «причарувати» одну прагматичну німкеню. Мовляв, саме відчуття надійного плеча (та тугого закордонного гаманця) дозволяє Кличку гучно анонсувати відомих закордонних виконавців на новорічну майданну виставу у Києві та із легкістю витрачати по 50 тисяч гривен на кожен свій вихід до регіональних стояльців.

  Надійка Фрідман, “Європейський репортер”
   
 15. Кио

  Кио Новичок

  Соціальний та етнокультурний зріз Євромайдану став особливо помітним на ранок 1 січня нового 2014 року. І якщо організатори дійства під назвою «Новий рік на Євромайдані» анонсували його як наймасштабніший флеш-моб з метою побиття індійського рекорду для книги Гіннеса із кількості учасників одночасного виконання національного гімну, то так зване «серце Майдану» виявилось, без подиву, просто маргінально радикалізованим. Ті ж обличчя, втомлені канапками і спиртними напоями, запахом біотуалетів і горілої резини.
  Певна масштабність самої новорічної ночі на Майдані Незалежності, перш за все, зумовлена давньою традицією киян зустрічати новий рік саме у центрі столиці, разом із рідними та колегами. А традиції – річ вперта. Хоч вам «майдан», хоч «євро майдан», хоч і без ялинки, але ж напрямок відомий – усі дороги ведуть на Хрещатик. Ну й посилений ефект від обіцяних, однак таких, що залишились традиційно просто обіцянками, іноземних рок-гуртів.
  Натомість, кияни, а саме вони суттєво «посилили» враження від кількості присутніх на Майдані, отримали змогу почути давно запиляні пісні на кшталт «дикі танці від снігурки Руслани» та «Ми – хлопці з Бандерштату» Братів Гадюкіних у переспіві. Для молодого покоління варто зазначити, що наприкінці 80-х, початку 90-х львівський гурт «Брати Гадюкіни» виконував чисто націоналістично-планокурські пісеньки, які успішно «хавав» західноукраїнський «піпл», а Бандерштат – це і є Івано-Франківщина, Львівщина і Тернопільщина. Щось на зразок сексуальної революції у США середини 70-х, з їхніми хіпі та марихуаною. Чого тільки варті слова «забий, бродяга, п’ятку і поїдем в файне місто Тернопіль»…що таке «п’ятка», відомо мабуть усім ? хто не знає, пояснювати не буду, бо звинуватять у поширенні рецептури … самі ж «Брати» у 90-х вперто сиділи на «траві» і «вариві», що й спричинило в подальшому смерть їхнього фронтмена Кузьми.
  Мораль же залишається одна – чим живуть, про те й співають. От тільки картина різко помінялась уже після години першої-другої ночі, коли переважаюча маса киян пороз’їжджалась по теплих домівках, залишивши «хлопців з Бандерштату» наодинці із улюбленими бочками, дровами і барикадами. Що відбувалось за облаштунками новорічного євромайданівського «Содому», проблема виключно «євромайдану» і його вдохновителів.
  Проблемою ж українського суспільства залишається питання здатності відділити мух від котлет, побачити підкорові «ігри патріотів» і не піддаватись на промовисті гасла, приправлені «новорічними п’ятками з Бандерштату».

  Юрій Гольденберг
   
 16. Кио

  Кио Новичок

  Німецькі євреї у 30х також поблажливо ставились до Гітлера

  Що таке патріотизм, націоналізм та нацизм? Поняття різні, але в останні роки певні політичні особи намагаються стерти грань між ними, аби приховати свої справжні політичні погляди.
  Якщо коротко, то патріотами називають тих людей, які попри все люблять свою рідну країну. Націоналісти – та сама любов до батьківщини, але більш фанатична. Риса, яка вирізняє нацистів – агресія до усіх, хто не розділяє їх погляди. При цьому, вони вороже ставляться як до інших національностей та й до своїх співгромадян, які мають інакші політичні переконання.
  До чого я веду? Вчора мав «радість» стати свідком «смолоскипної ходи» на честь дня народження Бандери, яку організовувала ВО «Свобода». Під керівництвом Олега Тягнибока молодики з масками на обличчях, нашивками кельтського хреста та «1488», щитами та палаючими факелами вирушили на головну площу країни. Це мало досить моторошний вигляд. Я не говорю про те, що зовні ця хода більше нагадувала парад у фашистській Німеччині, на цю паралель навели її учасники.
  Молодики не були на підпитку та цілком усвідомлювали свої слова. Попри мене пройшла компанія молодих людей, які продовжували святкувати Новий рік, учасники ходи з криками «Слава Україні!» закликали усіх приєднатись до них. Вищеназвана компанія відповіла, що поспішає продовжити святкування і, м’яко кажучи, не бажає витрачати свій час на подібні заходи.
  Ось тут і почалось найцікавіше. Від натовпу факельної ходи від’єдналося близько десяти молодиків, які з криками «Срані жиди, ми вам покажемо свято!» рушили до компанії. Певно, якби не «старші поводирі» цієї факельної ходи, які вчасно наказали повернутись фанатикам до строю, – компанія б явно пожалкувала про свої слова.
  Це мене відверто налякало. Хто бачив кінофільм «Список Шиндлера», зрозуміє, про що я. У тогочасній Німеччині все починалося з аналогічних подій. Спершу була агітація та марші. До цього ніхто не ставився надто серйозно та не бачив загрози. Потім почалися погроми та зачистки, репресії та розстріли. Про що це я?
  Молодики, які викрикували «Срані жиди, ми вам покажемо свято!» якраз доводять те, що усі, хто не з ними – той проти них. А хто проти них – той ворог, а ворог має бути знищений. Ну а той факт, що до людей одразу начепили слово «жиди», доводить те, що вже є мінімум одна нація, яка апріорі є ворогом для «Свободи».

  "INCIDENT"
   

Поделиться этой страницей