Плату за послуги ЖКГ виведуть з реальних норм споживання

Тема в разделе "ЖКХ", создана пользователем Vladimir, 6 сен 2014.

 1. Vladimir

  Vladimir Мастер

  Плату за послуги ЖКГ виведуть з реальних норм споживання

  Українцям, котрі потребують державної підтримки, обіцяють, що з наступного місяця вони будуть сплачувати за послуги ЖКГ за реальними нормами споживання.

  За інформацією прес-служби Мінрегіону, з 1 жовтня вступає в силу постанова Уряду «Про встановлення державних соціальних стандартів 
у сфері житлово-комунального обслуговування» №409, яка започаткує єдиний підхід до визначення норм споживання послуг ЖКГ для громадян, які потребують державної підтримки.
  «Сьогодні в Україні для розрахунку розміру соціальної державної допомоги та для оплати населенням послуг ЖКГ, у разі відсутності квартирних засобів обліку, використовуються норми споживання, які не відповідають реальному обсягу споживання і у більшості випадків є завищеними», – зазначив Віце-прем`єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Гройсман.
  За його словами, Мінрегіоном та експертами проекту АМР США «Реформа міського теплозабезпечення в Україні» проведено наукове статистично-аналітичне дослідження споживання комунальних послуг та стану забезпечення житловою площею соціально незахищених громадян України. Було обстежено майже 55 тис. домогосподарств по всій Україні – одержувачів житлових субсидій, які використовують засоби обліку при споживанні комунальних послуг.
  Таким чином постановою будуть визначені соціальні нормативи споживання холодної і гарячої води, опалення, газу, електроенергії та інших послуг, що базуються на основі даних фактичного споживання послуг особами, які користуються житловими субсидіями в Україні.
  «Сьогодні «спожитий» за старими нормами, але не спожитий у реальності, населенням газ банально розкрадається. У свою чергу держава, компенсуючи соціально незахищеній категорії населення різницю у підвищенні тарифів, теж витрачає більше коштів на компенсатори. Ми маємо зруйнувати цю сумнівну схему», – зазначив Віце-прем`єр-міністр.
  Зауважимо, постанова Кабміну «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування», яка вступає в силу 1 жовтня поточного року, розроблена з метою впровадження системи економічно і соціально обґрунтованих нормативів споживання житлово-комунальних послуг з подальшим використанням їх при визначенні розмірів державної соціальної підтримки.
  Як повідомляла «Україна Комунальна», раніше Віце-прем'єр-міністр заявляв, що Україна вкладається в плани скорочення обсягів споживання теплопостачальними підприємствами природного газу на період опалювального сезону 2014-15 років на рівні 30%.
   
 2. Vladimir

  Vladimir Мастер

Поделиться этой страницей