Пойман очередной украинский хакер...

Тема в разделе "Новости", создана пользователем danilevskiy, 20 дек 2012.

1. danilevskiy

danilevskiy Профессионал

2. Dima

Dima No status Команда форума

как то старческим маразмом попахивает новость :) 69-ти річна пані Людмила,Nokia 6230...тетрис, вай-фай,калькулятор кассио и запальнычка - все это естественно свидетельствует об атаке клонов на сайт прызыдэнта

3. TepMuHaToP

TepMuHaToP Гость

эту страну не одолеть.... долбодятлы....

4. yolopuki

yolopuki =UKRAINIAN=

Я шо-то недопонял? Это сейчас так шутят наши СБУ-шники?
    69-ти летняя хакерша-водитель трамвая которая юзает интернет через "Тетрис" и управляет трамваем одновременно.

В книгу Гиннеса бабку - однозначно!

5. danilevskiy

danilevskiy Профессионал

Да будет вам всем возмущаться :).
    Если эту новость не определили в "Юмор", то уже все нужно воспринимать серьезно?

6. Angelina

Angelina я художник, я так вижу

Есть, есть женщины в наших селеньях!!!

7. WiKing

WiKing скоро 11 лет на форуме !

Так сразу и сказали бы:
    "Сайт “Репортажист” – гумористичний сайт вигаданих новин. Усі опубліковані на сайті новини вигадані їх авторами. Збіг з реальними людьми, подіями чи організаціями випадковий. Не допускається посилання на сайт, як на достовірне джерело інформації."

8. CVU

CVU Без підпису

Бувають, і то серед пенсіонерів ...

9. CVU

CVU Без підпису

Ну так і що? Нехай навіть і так. Зате як поговорили! І результати ж цікаві ... У сукупності із сусідньою темою.

10. Angelina

Angelina я художник, я так вижу

У некоторых, между прочим, пенсия с 35-ти бывает. А очень многие и в 75 держатся молодцом и обижаются на "пенсионер/ка".

11. CVU

CVU Без підпису

Буває, що й п'яний співає ... :) Може у 75 (дай Боже дожити!) і я молодцем стану.

12. Capitoshechka

Capitoshechka хфошистонаціоналістобєндєравєц

Колись у трамваї спостерігав таку картину... Стоїть такий дідок підтоптаний перед дверима (років 75, мабуть, а мо й більше). А людей так чималенько їхало. А інший дідок, помолодше, виходить збирається. І от на зупинці, отой молодший дідок питає в старшого: "Діду, ви виходите чи ні? Якщо ні, то давайте мінятися місцями..."
    Ех... шо там почалося!!!
    - Який я тобі дід??!!!! Сам ти дід!!!
    - А хто ж ви?
    - Я ПАРУБОК!!!!

P.S. майже всі, хто стояв - лягли.

13. CVU

CVU Без підпису

:) Ну ніхто не хоче миритися з тим, що ... Хто його знає, якими ви, молодь, у 75 будете ...
    Тільки не кажіть щось на зразок: - Ми до цього не доживемо ... Ця фраза, як і "Ну і молодь пішла" вперше були сказані ще за часів Геродота ...

Последнее редактирование: 24 дек 2012

Поделиться этой страницей