Поможем выиграть светлой идее.

Тема в разделе "Велосипед", создана пользователем Пашутин, 18 май 2013.

 1. Пашутин

  Пашутин Велосипедист

  Поддержите голосом данную идею.

  Суть Ідеї ось у чому:
  Основная - veliki.ua первая украинская сеть проката, продажи и сервиса велосипедов - Ідея компанії виникла у 2008 році, коли один з її ідейних натхненників захотів покататися на велосипеді, але так як не було свого, звернувся до одного з існуючих на той момент велопрокатів у Києві. А коли залишився незадоволеним якістю велосипеда, обслуговуванням персоналу та дорожнечею послуги, зарікся створити більш якісний і доступний сервіс.. Так, через кілька місяців, у квітні 2009 року, у Києві з'явилися "Веліки"

  Наші цінності: Природа, Екологія, Чистота, ми пропагуємо - здоровий і активний спосіб життя.

  Нашa мета: популяризація велосипеда, як екологічно-чистого транспортного засобу, розвиток велотранспортної інфраструктури Українських міст, розвиток зеленого, Еко- и Етно - туризму. Ми хочемо Велосипедизувати всю Країну!

  Для втілення своєї Ідеї я вже зробив ось що:

  Основного розвитку компанія набула в 2010-2011 роках на базі створеного велопрокату. Ідею підтримали ще 2 людини, і вже у травні 2011 року прокат велосипедів налічував 3 пункти прокату велосипедів по Києву. А в серпні того ж року була офіційно зареєстрована торгова марка "Веліки". За останній рік ми поширили нашу мережу на 6 міст. Ми є у Києві, у Львові, в Одесі, Бахчисараї, Івано-Франківську та Дніпропетровську.

  А ось що я ще планую зробити:

  З вашою допомогою в цьому році ми плануємо записти прокати ще в 4 містах України, таким чином довести загальну кількість міст у мережі до 10. Розробити та впровади концепцію байк-шарінгу в нашій мережі прокату. Подарити 5 велопарковок 5 університетам, та таким чином простимулювати молодь, допомогти їй стати на шлях здорового, активного та европейсьского велосипедного образу життя.

  100 000 гривень допоможуть моїй Ідеї ось так:

  1) 10 000 грн підуть на закупівлю дитячіх велосипедів та передачу їх до дитячих домів

  2) 15 000 грн піде на закупівлю, передачу та встановлення велопарковок в університетах

  3) 60 000 грн підут на закупку велосипедів та аксесуарів для підтримки запуску нових пунктів прокату.

  4) 15 000 грн будут витрачені на проведення рекламної компанії у Інтернеті для популяризації сайта та донесення ідей та цінностей частині Інтернет аудиторії.

  Veliki.ua - перша українська мережа прокату та сервісу велосипедів! :: Ідея Х від Nescafe

  Они уже вышли в финал. Сейчас пока на втором месте.
   

Поделиться этой страницей