Порошенко призначив головою НКРЕКУ 24-річного екс-менеджера Roshen

Тема в разделе "Новости", создана пользователем железяка, 16 янв 2015.

 1. железяка

  железяка Гость

  http://www.pravda.com.ua/news/2015/01/14/7055077

  Тимчасовий виконувач обов'язків голови Нацкомісії з регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг Дмитро Вовк раніше працював менеджером кондитерської корпорації Roshen.

  Відповідна інформація вказана на його сторінці в соціальній мережі Linkedin, повідомляють Українські новини.

  Судячи з біографії новопризначеного 24-річного чиновника, він ніколи не мав відношення до сфери енергетики. Його останнім місцем роботи вказана Російська Федерація, місто Москва, посада - національний менеджер Кондитерської корпорації Roshen.

  Напрямками своєї діяльності Вовк назвав "відносини з провідними роздрібними мережами, маркетинг і мерчандайзингова підтримка провідних роздрібних мереж, аналіз динаміки продажів, підтримка департаменту маркетингу при формуванні цін на продукцію".

  У корпорації Roshen 24-річний Вовк працював з березня 2013-року. До цього часу нинішній керівник державного регулятора української енергетики з 2009 року трудився помічником віце-президента з корпоративних фінансів компанії Інвестиційний капітал Україна.

  Ця компанія належить нинішній голові НБУ Валерії Гонтаревій, у ній також раніше працював нинішній міністр енергетики та колишній голова НКРЕКУ Володимир Демчишин.

  Профільної енергетичної освіти у нинішнього в.о. голови НКРЕКУ немає - серед своїх професійних навичок він вказав лише "корпоративні фінанси, бізнес-стратегії, фінансове моделювання, фінансовий аналіз, агробізнес, роздрібну торгівлю".

  Як повідомили в НКРЕКУ, з моменту призначення нового в.о. глави, комісія провела три засідання, Дмитро Вовк був присутній тільки на одному, при цьому не вів засідання.

  Наступне засідання НКРЕКУ відбудеться у четвер, 15 січня.

  Як відомо, новий тимчасово виконуючий обов'язки Голови НКРЕКУ Дмитро Вовк був призначений на цю посаду 30 грудня 2014 року указом президента № 969/2014.

  Експерти відзначали, що вперше в історії України на посаду в.о. керівника держрегулятора ринку енергетики призначена не просто людина, яка жодного дня не працювала у галузі, а й до того ж не є членом Нацкомісії.

  Згідно з пропозиціями Енергетичного співтовариства, голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, повинні обиратися на основі публічного конкурсу.
   
 2. Gary

  Gary Профессионал

  Зато вальцман хорошо его знает - этого достаточно.
   
 3. Mix Master Jam

  Mix Master Jam Мастер

  Еще один мину с к репутации водинтура
   
 4. Зырил кароче чувак...зырил... какой магазин продал больше всего конфет в июле месяце...:Laie_100: а потом хоп... и.... голова Нацкомісії з регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг... это конечно круто... анализатор ...ля
   
 5. .
   
 6. Скептик

  Скептик Активный участник

  Получается ,что рошен усомнилась адекватности хозяина ?!?
   
 7. Gary

  Gary Профессионал

  Не адекватный? Это еще не все:

   
 8. zurbagan

  zurbagan Мастер

  Унылое г-но, маразм - то что говорит Шарий. Единственно, что напридумывал (или ему наврали) Порошенко - рейд по тылам, но рейд, вроде бы, был, но не такой бравый (об этом писал Бутусов).

  Вот один из примеров:
  Украина поднялась на 21 место в рейтинге армий мира http://www.pravda.com.ua/rus/news/2014/07/15/7031980/

  Боеспособность ВСУ резко поднялась в 2014г., но возможно не настолько, чтобы в открытой борьбе срубиться с рассейской, поэтому боеспособность надо поднимать - все логично. Тоже самое и по другим моментам. Если понадергать кусочки из интервью Путина на ТВ, тоже можно снять подобную постную фигню.
   
  Последнее редактирование: 23 янв 2015
 9. Катунька

  Катунька Мастер

  21 - Украина. Человеческие ресурсы, пригодные для воинской службы: 22.244.394. Количество танков: 4.112. Количество самолетов: 400. Это правда, откуда у нас столько человеческого ресурса?
  а 35 - Северная Корея. Человеческие ресурсы, пригодные для воинской службы: 12.933.972. Количество танков: 6.600. Количество самолетов: 943. Количество ядерных боеголовок: более 10. Авианосцы: 0. Подводные лодки: 78. Военный бюджет (USD): 7.500.000.000. Справедливый рейтинг)))), основной показатель человеческий ресурс чтоли?
   
  Последнее редактирование: 23 янв 2015
  Скептик нравится это.
 10. zurbagan

  zurbagan Мастер

  Катунька, не знал, что ты и военном деле специалист :) Человеческий ресурс тоже много значит (вспоминаем 2 мировую). У Северной Кореи кроме боеголовок похвастаться нечем: танки, корабли и подлодки - ржавое старье.
   
 11. DRONe

  DRONe Мастер

  Понимаете в КНДР стоит на вооружении то говно, которое мы давно списали и спихиваем таким как КНДР. Так основу ВВС составляют миг-15/17/21 родом из далеких 50-х. Это для понимания тамошнего уровня техники.
   
  Последнее редактирование: 23 янв 2015
 12. Катунька

  Катунька Мастер

  ааааа, теперь понятно))) и боеголовки и подводные лодки тоже списаные и непригодные наверное
   
  Последнее редактирование: 23 янв 2015
 13. DRONe

  DRONe Мастер

  Подводные лодки там настолько суровы, что боятся рыболовецких сетей
   
 14. Катунька

  Катунька Мастер

  )))) где Вы такое находите? Ну так в 98 году они наверное и не были на 35 месте, да и казусы такие неприятные у всех бывают :)
   
 15. Скептик

  Скептик Активный участник

  Я правильно понимаю ,что основа ВВС миги из далёких 50-х заржавели и армия КНДР ваааще ни на чё не годится:Laie_2:
   

Поделиться этой страницей