Приплыли?

Тема в разделе "OffLine Чат", создана пользователем WiCKed, 19 ноя 2013.

1. WiCKed

WiCKed Рон-ёри сё:ко....

что форум сдох? в новостях одно СП и прочая пакость. может амнистию всем забаненым?

2. SIkSI

SIkSI Гость

Сводобу оракулам!

3. SIkSI

SIkSI Гость

Усколобая осень.

Треба под суд тих оракулів, які причасні до побігу більшої кількості форумчан. А це йолопуки, дохтур, швоня та інша політична нечість!

4. CVU

CVU Без підпису

Я спеціально потратив час, щоб подивитися інші форуми. Ну, щось схоже на оцей - сумський. На інших - реклама, об'яви заборонені.
    Так, що на мій погляд цей форум його керівники цілеспрямовано перетворювали на "конотопський інтернет-базар". І перетворили. І - це цілком влаштовує пе-е-ереважну більшість його учасників. Ну з ким тут спілкуватися? 5, ну 10 осіб максимум. Так це краще б просто один раз на тиждень зустрічатися десь за кавою, чи пивом - кому що до смаку. А так - говорити сам із собою - так і до Ромнів докотитися можна ...
    Зверніть увагу, що тут встановлена система "ніпель": адміністратори - вони десь у тіні. А те, що висвітлюється - повна липа. Систему зворотнього зв'язку знищено. Модератор - цар і бог. При чому у багато кого із них рівень ... Важко навіть оцінити. Зате у них із цим ніяких проблем - тут тобі як щеняті цикнуть, або ...
    Був колись ФОРУМ. При Юрі був. А це - це базар! А на базарі я й так раз на тиждень (мінімум) буваю. Так що ...
    Подивився інші форуми. Ну ось знайшов такий: ? . Можна було б із базару на форум. Але якась тиша на ньому насторожує. Чи це чергова лажа, чи просто на цьому хуторі іншого й бути не може. Але ж було!

5. Dima

Dima No status Команда форума

если б оно было хоть кому-то нужно - прицепили б отдельную доску объявлений, но на это нужно потратить 30 минут времени (((

6. CVU

CVU Без підпису

І що? Ну будуть порожніми всі інші "шабашки", чи "доски". Не треба було цю базарну гниль взагалі тут розводити.

7. Dima

Dima No status Команда форума

я и предлагаю сделать доску с объявлениями, а на форуме этот раздел закрыть

8. CVU

CVU Без підпису

Ну-у-у ... Може й так.

9. Маленькая лошадка

Маленькая лошадка Активный участник

Поздно, Вася, пить боржоми, если почки отвалились. Пусть уже накрывается форум медным тазом, раз говорить запрещено. Город тоже скукоживается. Говорил когда-то царь Соломон:если будешь мудрым правителем, то придут к тебе разные народы, а плохим будешь--уйдут люди от тебя и детей своих унесут. (Ну не дословно, лень искать цитату) Будем торговать.

10. DRONe

DRONe Мастер

Так все форумы дохнут. Народ ушел в соцсети.

11. zurbagan

zurbagan Мастер

Тенденция однозначная, так и есть.

12. SIkSI

SIkSI Гость

Які там соцсеті, тут інше, люди не хочуть бути обісраними не защо, тому й тікають або просто читають.

Шайка серунів на цьому форумі обдристали 99% юзерів. Інформація з уст цих самих юзерів, тих хто положив на цей форум. Ось тому й нехотіли розповідати про минуле форуму... Нічого тут розповідати.
    Люди потікали або залишилися ті кому пофіг та дристуни залишились.

Последнее редактирование модератором: 19 ноя 2013
  13. SIkSI

SIkSI Гость

Дрочери репутації фапфап)))

14. zurbagan

zurbagan Мастер

То-то я смотрю, что ты мне кого-то напоминаешь :)

Рей нравится это.

Поделиться этой страницей